اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

أين مشكل iOS 9
    اگر كسى راه حل داره بگه لطفا با tether me هم درست نشد

نظر

نوشته اصلی توسط MAJID2011 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان این قابلیت (3D Touch) چطور کار میکنه ؟ نمیدونم گوشیم مشکل داره یا من نمیتونم با این قابلیت کار کنم عزیزانی که تجربه کار
      با این مورد را داشته اند راهنمایی فرمایید . ممنون
      روی برنامه هایی که از ۳ D touch ساپورت میکنن با فشار بیشتر میتونین از شورت کات اون برنامه استفاده کنین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط MAJID2011 نمایش پست ها
        سلام
        دوستان این قابلیت (3D Touch) چطور کار میکنه ؟ نمیدونم گوشیم مشکل داره یا من نمیتونم با این قابلیت کار کنم عزیزانی که تجربه کار
        با این مورد را داشته اند راهنمایی فرمایید . ممنون

سلام
        اول مطمئن شو که 3D رو از مسیر Setting-General-Accessbility روشن کردی
        بعد از اون برای نمونه یکی از کاراش رو بخوام بگم ، اینه که با دوربین اصلی چنتا عکس توی جاها و سوژه ها و فضاهای مختلف بگیر ، بعد وارد گالری بشو و همون عکس ها رو باز کن و انگشتت رو بذار روی عکس و کمی فشار رو بیشتر کن ، کم کم یچیزای باحال میبینی ؛) عکس های متحرک همراه با صدا !!!
        یا مثلا روی آیکون اینستاگرام فشار بیار یسری قابلیت جدید برات باز میشه ...
        البته این فقط دوتا از کاربرداشه ، کمکم داره اپلیکیشن های زیادی برای این قابلیت میاد توی اپ استور ؛)
        ویرایش توسط n_z : https://i-phone.ir/forums/member/33298-n_z در ساعت 21-10-2015, 10:37 PM

نظر

سلام
          راستش من آيپد دارم و تازه سفارش ايفون دادم هنوز دستم نيومده ، سوالم اينه كه براي ايفون بايد ايدي جديد بسازم يا اينكه ايدي قبلي خودم كه آيپد باهاش كار مي كنه را بدم
          ممنون اگه پاسخ بديد ، من دوتا ايدي توي أيپد دارم يكي براي اپ استور و يكي براي خود آيپد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

لطفا کمکم کنید قبلا که سلفی میگرفتم اکثرا موقع عکس همون زمینه سفید پشته عکسم میومد تو محیط کم نور عکس میگرفت .

ولی الان دقیقا همون جا با همون نور یا جا های دیگه هم هر چی عکس سلفی میگرم دیگه اون زمینه سفید برای محیط کم نور نمیاد چی کار کنم ؟ چطوری تست کنم سالمه ؟

اگه خراب شده بگید چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
              چرا تاثير زيادي در عكس برداري نداشته؟٥٠٪ پيكسلاش بيشتره كه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
              اندازه پیکسل ها کوچک تر شده البته کنتراست خیلی مهمتره چون نور دریافتی رو بیشتر و طبیعی تر نشون میده

نظر

سلام دوستان امروز ۶s خریدم پشت جعبه iccid داره.یعنی unlock factory نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط arash73 نمایش پست ها
                  سلام دوستان امروز ۶s خریدم پشت جعبه iccid داره.یعنی unlock factory نیست؟
                  تحت اپراتور بوده که بعدا آنلاک شده .

قبله خرید دقت میکردید بدون iccid میخرید ؟ هر چند فرقی خاصی ندارن

نظر

نه آقا این چه حرفیه
                    Iccid شماره سریال سیم کارتیه که تو گوشی
                    ولي به معنی لاک بودن نیست
                    به این معنیه که إز اپراتور خریدهشده

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      تحت اپراتور بوده که بعدا آنلاک شده .

قبله خرید دقت میکردید بدون iccid میخرید ؟ هر چند فرقی خاصی ندارن
                      هیچ تفاوتی ندارن
                      من هم ایفون 6 و هم این 6اس پلاسم با iccid هستند
                      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام دوستان، زمان ست آپ کردن آیفون، گزینه Move from android نمیاد! 10 بار ریست کردم بازم نشد. به آی او اس 9.1 آپدیت کردم دوباره ریست کردم، بازم نشد! لطفا کمک کنین دارم دیوونه میشم

نظر

گوشی شما 0 تا 100 حددا چقدر طول میکشه شارژ بشه ؟

و چقدرشارژ نگه میداره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                            سلام دوستان، زمان ست آپ کردن آیفون، گزینه Move from android نمیاد! 10 بار ریست کردم بازم نشد. به آی او اس 9.1 آپدیت کردم دوباره ریست کردم، بازم نشد! لطفا کمک کنین دارم دیوونه میشم

سلام دوست عزیز شما باید برنامه رو روی هر دوتا دستگاه ( آیفون و دیوایس اندرویدی ) نصب کنی اینم لینک آموزش از سایت اپل

https://support.apple.com/en-us/HT201196

نظر

خواهشا بگید باطری گوشی من مشکل داره ؟ حس میکنم کم نگه میداره ؟ نسبت به 6

مگه نباید حدود 8 ساعت اسکرین بده ولی5 ساعت داد ؟ از ایفون هم کمتر !! لوکیشن هم خاموش بوده .

اگه مشکل دار بگید تا ببرم تعویضش کنم فوریه ممنونم

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...42631b7ef0.jpg
                              ویرایش توسط tonto538 : https://i-phone.ir/forums/member/189303-tonto538 در ساعت 24-10-2015, 12:30 AM

نظر

نوشته اصلی توسط tonto538 نمایش پست ها
                                خواهشا بگید باطری گوشی من مشکل داره ؟ حس میکنم کم نگه میداره ؟ نسبت به 6

مگه نباید حدود 8 ساعت اسکرین بده ولی5 ساعت داد ؟ از ایفون هم کمتر !! لوکیشن هم خاموش بوده .

اگه مشکل دار بگید تا ببرم تعویضش کنم فوریه ممنونم

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...42631b7ef0.jpg
                                عادی هستش و به نظر من چیز عجیبی نیست!چون استندبای دستگاه شما خیلی زیاد بوده...
                                و اون 8ساعت هم تا زمانی که به %0 برسه هست نه %30
                                همچنین مصرف باتری به طرز استفاده شما بستگی داره!
                                ممکنه شما یه بازی سنگین و یا کارهای سنگین کنی و خیلی زودتر از همیشه باتری دستگاهتون خالی شه و ممکنه کار های عادی کنین و باتری خیلی دیرتر تموم شه!
                                درکل چیز عجیبی نیست و عادیه...

نظر

صبر کنید ..
                                X