اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اب خوردگی گوشی 5sو خاموش شدن ان بهد از تعمیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اب خوردگی گوشی 5sو خاموش شدن ان بهد از تعمیر

سلام
    دوستان من گوشی فایو اس در اب افتتد بردمش تعمیر روشن شد بعد گفتن قسمت بالای ان یه قطعه سوخته که تعویض نکردیم گوشیتون کار میکنه بعد ازسه هفته گوشیمو خاموش کردم رقتم جایی بعد که روشن کردم روشن نشد هر تعمیری کاری بردم میگه درست نمیشه نمیدونم چیکار کنم سعنی گوشیمو بندازم دور توروخدا کسی میتونه کمک کنه
    ویرایش توسط nasrin.m66 : https://i-phone.ir/forums/member/187765-nasrin-m66 در ساعت 06-09-2015, 02:52 AM

تشریف ببرید دفتر انجمن براتون بررسی می کنند.

نظر

منم دقیقا همین مشکل واسه گوشیم پیش اومد بردمش نمایندگی اپل واسم درستش کردند، البته چهارصد تومن خرجش شد تازه گفتند شایدم درست نشه دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط Aylin1392f نمایش پست ها
        منم دقیقا همین مشکل واسه گوشیم پیش اومد بردمش نمایندگی اپل واسم درستش کردند، البته چهارصد تومن خرجش شد تازه گفتند شایدم درست نشه دیگه
        دوست عزیز اگر قطعه ای تعویض نکردند و فقط تعمیرات بوده، یکم در مورد قیمت بی انصافی کردند، اما در مورد گوشی های آبخورده واقعا چیزی دقیق مشخص نیست، بعضی از دستگاه ها با ابخوردگی خیلی کم هم کلا خاموش میشن، اما بعضی از دستگاه ها هم با ابخوردگی شدید باز هم کار میکنند و این امر میتوان گفت تقریبا کمی شانسی است.
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام دوستان
          من چندماهه که گوشی 5s خریدم و بعد چندبار آپدیت الآن شده iOS 9.1 چند هفته ای میشه که خطمم عوض کردم سیم کارت رایتل کار گذاشتم
          مشکلم اینجاست که صدای مخاطبم همش قطع و وصل میشه و صداشو دقیقأ نمیتونم تشخیص بدم
          درضمن بیشتر مخاطبینم قادر به تماس با من نیستند و وقتی شماره ام را میگیرند انگار شماره اشتباهی گرفته باشند ؛ امکان ئذیر نمی شود
          لطفأ کمک کنید ، به نظرتان موبایلم را بفروشم یا قابل حل است؟

نظر

صبر کنید ..
          X