اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالاتی در مورد اپل ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالاتی در مورد اپل ای دی

سلام خسته نباشید دوستان
    ببخشید ایا اپل ای دی ها رایگان و غیر رایگانن ؟؟
    رایگانا با غیر رایگانا چه فرقی دارن ؟؟؟؟
    خب خودمون میتونیم اپل ای دی بسازیم درسته ؟؟؟؟
    به اینایی که رایگانن میشه اعتماد کرد؟؟ منظورم اینه که ایا بسته نمیشن ؟؟؟
    بعضیا میگن امریکا و . . .مگه اکانت امریکا و غیر امریکا هست ؟؟؟؟
    خب طرف بعضیا پولی میسازن بعضیا رایگان به شک افتادم فکر کردم تفاوتی بین این رایگان و غیر رایگان هست
    و یه سوال خارج از این بحث اپل ای دی چطور میتونم از تمام چیزای گوشیم بک اپ بگیرم ؟؟؟ که داشته باشم ؟؟؟
    باس ببخشید دیگه این سوال هر تازه واردیه درمورد اپل ای دی ممنون میشم به همه سوالام جواب بدید

نوشته اصلی توسط sina1010 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان
    ببخشید ایا اپل ای دی ها رایگان و غیر رایگانن ؟؟
    رایگانا با غیر رایگانا چه فرقی دارن ؟؟؟؟
    خب خودمون میتونیم اپل ای دی بسازیم درسته ؟؟؟؟
    به اینایی که رایگانن میشه اعتماد کرد؟؟ منظورم اینه که ایا بسته نمیشن ؟؟؟
    بعضیا میگن امریکا و . . .مگه اکانت امریکا و غیر امریکا هست ؟؟؟؟
    خب طرف بعضیا پولی میسازن بعضیا رایگان به شک افتادم فکر کردم تفاوتی بین این رایگان و غیر رایگان هست
    و یه سوال خارج از این بحث اپل ای دی چطور میتونم از تمام چیزای گوشیم بک اپ بگیرم ؟؟؟ که داشته باشم ؟؟؟
    باس ببخشید دیگه این سوال هر تازه واردیه درمورد اپل ای دی ممنون میشم به همه سوالام جواب بدید
    1- هر کسی میتونه اپل ایدی رایگان بسازه
    2- شما اگر بخواهید از استور اپل برنامه دانلود کنید به اپل ایدی نیاز دارید
    3- برای خرید از استور روش های پرداخت مختلی وجود داره. میتونید حساب بانکی و کارت اعتباری رو به اپل ایدی متصل کنید یا از طریق گیفت کارت پرداخت کنید و یا فقط برنامه رایگان دانلود کنید.
    4- هر کشوری استور مخصوص به خودش و در نتیجه اپل ایدی خاص همون کشور رو داره.
    5- ارزش اپل ایدی به میزان اعتبار و تعداد برنامه و موزیک و فیلم و کتاب و ... خریداری شده بستگی داره (البته نه به منظور فروش)
    6- اگر اپل ایدی توسط کس دیگه ای ساخته شده در اولین فرصت اطلاعت امنیتی (رمز - سوالات امنیتی و ایمیل پشتیبانی) رو عوض کنید
    7- یه عده برای ساخت اپل ایدی (فقط برای ساخت) پول میگیرن که به نظر من سوء استفاده از نا آگاهی خریداره.

برنامه itunes رو دانلود کنید و رو PC نصب کنید و باهاش بکاپ بگیرید.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
      1- هر کسی میتونه اپل ایدی رایگان بسازه
      2- شما اگر بخواهید از استور اپل برنامه دانلود کنید به اپل ایدی نیاز دارید
      3- برای خرید از استور روش های پرداخت مختلی وجود داره. میتونید حساب بانکی و کارت اعتباری رو به اپل ایدی متصل کنید یا از طریق گیفت کارت پرداخت کنید و یا فقط برنامه رایگان دانلود کنید.
      4- هر کشوری استور مخصوص به خودش و در نتیجه اپل ایدی خاص همون کشور رو داره.
      5- ارزش اپل ایدی به میزان اعتبار و تعداد برنامه و موزیک و فیلم و کتاب و ... خریداری شده بستگی داره (البته نه به منظور فروش)
      6- اگر اپل ایدی توسط کس دیگه ای ساخته شده در اولین فرصت اطلاعت امنیتی (رمز - سوالات امنیتی و ایمیل پشتیبانی) رو عوض کنید
      7- یه عده برای ساخت اپل ایدی (فقط برای ساخت) پول میگیرن که به نظر من سوء استفاده از نا آگاهی خریداره.

برنامه itunes رو دانلود کنید و رو PC نصب کنید و باهاش بکاپ بگیرید.
      مرسی که جواب دادید ببخشید فقط یه سوال ؟؟؟ پس منظورتون اینه که رایگان و غیر رایگان نداره نه ؟؟؟ منظورم اینه که بابتش به سایت اپل پول بپردازن ؟؟؟
      رایگان و غیر رایگان ندارن درسسته ؟؟؟ دوتاشون یکیه و یه جور درس میشه ؟؟؟؟

نظر

مرسی که جواب دادید ببخشید فقط یه سوال ؟؟؟ پس منظورتون اینه که رایگان و غیر رایگان نداره نه ؟؟؟ منظورم اینه که بابتش به سایت اپل پول بپردازن ؟؟؟
        رایگان و غیر رایگان ندارن درسسته ؟؟؟ دوتاشون یکیه و یه جور درس میشه ؟؟؟؟
        ساخت اپل ایدی اپل ایدی هزینه نداره و اپل بابت ساخت اپل ایدی پولی نمیگیره.
        مثل اکانت gmail yahoo یا outlook.
        رایگان و غیر رایگان نداریم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

عجب پس اينايي كه سي تومن ميگيرن اپل اي دي ميسازن همش الكيه
          خب ايني كه ميگن اكانت امريكاست چيه فرقي هم داره با كشوراي ديگه ؟؟
          من الان يه اپل اي دي رو گوشيمه ميخوام پاكش كنم و اين جديدو جايگذينش كنم امكانش هست؟؟؟

نظر

سوالاتی در مورد اپل ای دی

از نظر عملکرد هیچ تفاوتی بین اکانت کشور ها وجود نداره. ولی چون کشور ایران توی لیست نیست از اکانت امریکا به خاطر زبان و پشتیبانی انگلیسی و دسترسی راحت به گیفت کارت ها و ... استفاده میکنیم.

بله میتونید اپل ای دی جدید بسازید و استفاده کنید.

نظر

گيفت كارت آيتونز به جز آمريكا -براي كشورهاي ديگه گير نمياد تو ايران ، اگه هم باشه كمياب و گرون تره پس به صرفه نيست اپل آي دي كشورهاي ديگه رو بسازيد

نظر

اها خب مشکلی که پیش نمیاد از قبیل بسته شدن اکانت اپل ای دی یا یه مدت دیه بسته شه و . . . به هر حال میشه بهش اعتماد کرد ؟؟
                نمیشه به شرکت اپل پیام داد و گفت اکانت ما رو از گیم سنتر و اپل ای دی پاک کنن ؟؟؟؟

نظر

اها خب مشکلی که پیش نمیاد از قبیل بسته شدن اکانت اپل ای دی یا یه مدت دیه بسته شه و . . . به هر حال میشه بهش اعتماد کرد ؟؟
                  نمیشه به شرکت اپل پیام داد و گفت اکانت ما رو از گیم سنتر و اپل ای دی پاک کنن ؟؟؟؟
                  اپل ایدی که همینطوری بسته نمیشه!! به چی اعتماد کرد؟
                  کدوم اکانت رو پاک کنن؟؟
                  اگه منظورتون ایمیلیه که باهاش اپل ایدی ساختین خودتون میتونین ایمیل رو عوض کنید.

نظر

ببينيد من يه اكانت اپل اي دي دادم برام ساخت ٣٠تومن شد گفتم شايد فرقي داشته باشن اگر فرقي دارن اونا بهترن بدم يكي ديه بسازن واسم چون اينجا رايگان اموزشش هست به شك اوفتادم

نظر

ببينيد من يه اكانت اپل اي دي دادم برام ساخت ٣٠تومن شد گفتم شايد فرقي داشته باشن اگر فرقي دارن اونا بهترن بدم يكي ديه بسازن واسم چون اينجا رايگان اموزشش هست به شك اوفتادم
                      اپل ایدی یک اکانت کاملا شخصیه و از لحاظ امنیتی درست نیست یکی دیگه برای شما اپل ایدی بسازه و تمامی مراحل ساخت و اعمال هر گونه تغییر توی اپل ایدی باید توسط خود شما انجام بگیره.
                      امکان اینکه مشکلاتی برای اپل ایدی ساخته شده توسط دیگران بوجود بیاد هست. (نمونه هاش توی انجمن هست که پسورد کار نمیکنه و ایفون لاک شده و ...)
                      روش ساخت اپل ایدی دقیقا همونیه که تو انجمنه. (همه با همون روش درست میکنن)
                      اون شخصی هم که از شما 30 تومن گرفته کار خوبی نکرده!!
                      در اخر باید بگم که اپل ایدی رو خودتون باید درست کنید.

نظر

صبر کنید ..
                      X