اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بزرگ من با آیفون 4 که تازه خریدم(apple id صاحب قبلی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بزرگ من با آیفون 4 که تازه خریدم(apple id صاحب قبلی)

سلام دوستان عزیزم
    بالاخره بعد سال ها تونستم یه iphone 4 دست دوم بخرم.متاسفانه هیچ جوری به صاحب قبلیش دسترسی ندارم و مطمئنم گوشی جیلبریک نشده س .

مشکلم اینه : که از زمانی که روشنش کردم هی هر 3 ثانیه یه بار ایمیل صاحب قبلی میاد و پسورد icloud اونو می خواد.ولی خب من ندارم.ریست کردم درست نشد.خواستم ریست کلی کنم باز پسورد می خواد.به ایمیل طرف هزار بار پیغام دادم ولی جواب نمیده . دیگه نمی دونم چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنید بعد عمری به آرزوی داشتن iphone رسیدیم ولی هیچ استفاده ای نمیشه ازش کرد.

پیشاپیش ممنون.
    ویرایش توسط asal- : https://i-phone.ir/forums/member/187667-asal در ساعت 02-09-2015, 11:39 PM

درود؛ گوشی رو چند خریدین؟
    به احتمال زیاد این گوشی بخاطر همین مشکل فروخته شده و فروشنده از ناآگاهی شما سواستفاده کرده...
    هزینه‌ رفع این مشکل نسبت به ارزش گوشی اصلاً مقرون به صرفه نیست!
    مرجع خبری و فروشگاهی اپل حذف آیکلود | iCloud Remover - مرجع خبری و فروشگاهی اپل

اگر به فروشنده دسترسی دارید هر جور که شده مشکل رو حل کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط iSaalaar نمایش پست ها
      درود؛ گوشی رو چند خریدین؟
      به احتمال زیاد این گوشی بخاطر همین مشکل فروخته شده و فروشنده از ناآگاهی شما سواستفاده کرده...
      هزینه‌ رفع این مشکل نسبت به ارزش گوشی اصلاً مقرون به صرفه نیست!
      مرجع خبری و فروشگاهی اپل حذف آیکلود | iCloud Remover - مرجع خبری و فروشگاهی اپل

اگر به فروشنده دسترسی دارید هر جور که شده مشکل رو حل کنید.
      سلام.مرسی از راهنماییتون.چه بد چقدر خوشحال بودم که بعد سالها بالاخره آیفون دستم اومده بود.
      900 تومان خریدم.متاسفانه به فروشنده هم دسترسی ندارم.
      یعنی این گوشی رو هیچ جوری نمیشه کاریش کرد.فقط صرفا روشن و خاموشش میشه کرد.این طوری که از این گوشی چینی ها که 100 تومنه و آندرویدی هست که بد تره.
      تو رو خدا یه راه حلی پیشنهاد بدید.
      حالا به فرض محال 1 % اگر تونستم فروشنده رو پیدا کنم بگم چی کار کنه؟ بگم رمز icloud شو به من بده(که خب نمیده) چی باید بهش بگم و ازش بخوام چی کار کنه؟
      بازم ممنون از پاسختون .خیلی متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط asal- نمایش پست ها
        سلام.مرسی از راهنماییتون.چه بد چقدر خوشحال بودم که بعد سالها بالاخره آیفون دستم اومده بود.
        900 تومان خریدم.متاسفانه به فروشنده هم دسترسی ندارم.
        یعنی این گوشی رو هیچ جوری نمیشه کاریش کرد.فقط صرفا روشن و خاموشش میشه کرد.این طوری که از این گوشی چینی ها که 100 تومنه و آندرویدی هست که بد تره.
        تو رو خدا یه راه حلی پیشنهاد بدید.
        حالا به فرض محال 1 % اگر تونستم فروشنده رو پیدا کنم بگم چی کار کنه؟ بگم رمز icloud شو به من بده(که خب نمیده) چی باید بهش بگم و ازش بخوام چی کار کنه؟
        بازم ممنون از پاسختون .خیلی متشکرم
        مراحل حذف اکانت آیکلود از این قراره...

شما دو راه دارید:

۱- یا ایشون رمزشونو به شما بدن تا خودتون آیکلود روی گوشی رو حذف کنید و بعدش اون فرد رمز رو تغییر بده.
        ۲- تشریف ببرین پیششون و خودشون انجامش بدن.

در هر حال وظیفشونه که مشکل رو حل کنن.

نظر

برید تو این قسمت که دوستمون گفتن، ببینید find my iPhone روشن هست یا نه،
          اگه میدونید، بگین که ورژن iPhone چنده.

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
            برید تو این قسمت که دوستمون گفتن، ببینید find my iPhone روشن هست یا نه،
            اگه میدونید، بگین که ورژن iPhone چنده.
            سلام
            بله find my iphone روشنه
            ورژن ios 7.1.2 هست.
            متشکرم

نظر

پس باید به فروشنده دسترسی داشته باشید!

نظر

سلام
                صاحب اپل ای دی میتونه بره سایت آیکلود و گوشی شما رو از لیست خارج کنه

نظر

شما گوشيتون رو به ايتونز نصب شده روي پي سي وصل كنيد. اخرين ورژن ios رو قبلش دانلود كنيد. با ايتونز ريستور كنيد. و در اخر بعد از ريستور گزينه set as new iphone رو اتخاب كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
                    شما گوشيتون رو به ايتونز نصب شده روي پي سي وصل كنيد. اخرين ورژن ios رو قبلش دانلود كنيد. با ايتونز ريستور كنيد. و در اخر بعد از ريستور گزينه set as new iphone رو اتخاب كنيد.

لطفا اشتباه راهنمایی نکنید!
                    تینطوری گوشی با اپل آیدی لاک میشه و نمیشه استفاده کرد

نظر

با اپل ايدي لاك ميشه؟؟؟!!!!
                      تا حالا همچين چيزي نشنيدم. اصلا ربطي نداره. اپل ايدي هيچ ارتباطي با امنيت گوشي نداره و فقط براي دسترسي به استور هاي اپل هست. چرا بدون اطلاع صحبت مي كنيد؟؟؟ خيلي راحت مي تونند اپل ايدي قبلي رو حذف كنند. الان برخي افراد كه گوشيشون رو ميدن بيرون واسشون يه مغازه دار با اپل ايدي خودش واسشون برنامه ميريزه، بعدا گوشيشون لاك ميشه؟؟؟ يا نمي تونن ريستور كنن؟؟؟؟

نظر

خيلي راحت از اينجا مي تونيد sign out كنيد.
                        اگه هم مي خواين گوشيتون مثل ابتداي راه اندازي باشه همون ريستور كنيد.

نظر

خيلي راحت از اينجا مي تونيد sign out كنيد.
                          اگه هم مي خواين گوشيتون مثل ابتداي راه اندازي باشه همون ريستور كنيد.

نه دوستان درست میگن دوست عزیز اگر icloud فعال باشه و ریستور کنه گوشی وارد activate iphone میشه و تا پسورد اپل آیدی نزنه وارد گوشی نمیشه و اگر find my iphone روشن باشه که دیگه مصیبته.

نظر

نوشته اصلی توسط asal- نمایش پست ها
                            سلام دوستان عزیزم
                            بالاخره بعد سال ها تونستم یه iphone 4 دست دوم بخرم.متاسفانه هیچ جوری به صاحب قبلیش دسترسی ندارم و مطمئنم گوشی جیلبریک نشده س .

مشکلم اینه : که از زمانی که روشنش کردم هی هر 3 ثانیه یه بار ایمیل صاحب قبلی میاد و پسورد icloud اونو می خواد.ولی خب من ندارم.ریست کردم درست نشد.خواستم ریست کلی کنم باز پسورد می خواد.به ایمیل طرف هزار بار پیغام دادم ولی جواب نمیده . دیگه نمی دونم چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنید بعد عمری به آرزوی داشتن iphone رسیدیم ولی هیچ استفاده ای نمیشه ازش کرد.

پیشاپیش ممنون.

دوست عزیز من یک آموزش دیدم تست کنید ببینید جواب میده یا نه

https://www.youtube.com/watch?v=-zW21pt3UWg

درضمن راههای جدیدی اومده که باید از طریق جیلبک انجام داد من به دلیل بعضی مسائل راه دوم قرار نمیدم خودتون سرچ کنید .

موفق باشید

نظر

با اپل ايدي لاك ميشه؟؟؟!!!!
                              تا حالا همچين چيزي نشنيدم. اصلا ربطي نداره. اپل ايدي هيچ ارتباطي با امنيت گوشي نداره و فقط براي دسترسي به استور هاي اپل هست. چرا بدون اطلاع صحبت مي كنيد؟؟؟ خيلي راحت مي تونند اپل ايدي قبلي رو حذف كنند. الان برخي افراد كه گوشيشون رو ميدن بيرون واسشون يه مغازه دار با اپل ايدي خودش واسشون برنامه ميريزه، بعدا گوشيشون لاك ميشه؟؟؟ يا نمي تونن ريستور كنن؟؟؟؟

به نظر من شما اصلا هیچی نگو چون کلا موضوع رو نگرفتی
                              اپل آیدی صد در صد با امنیت گوشی در ارتباط هست ( این یعنی تا حالا نمیدونستی ) چرا چون زمانی که find my iphone رو روشن کنه فقط با پسورد اپل آیدی خاموش میشه
                              در ضمن وقتی می دی بیرون برات برنامه بزنن طرف هیچ وفت نمیاد find my iphone رو روشن کنه به خاطر همین هم هست که به راحتی می تونی ساین اوت کنی
                              شما خودت یه باز find my iPhone رو روشن کن بعد ریستور کن ببین چی میشه این همه سایت حذف آیکلود با این هزینه های سنگین بی خودی نیستن که یعنی اینا هیچ کدوم نمی دونن تو اپ ستور راحت می شه ساین اوت کرد و الکی میاد ۵۰۰ یا ۶۰۰ هزار تومن میدن ؟!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X