اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بزرگ من با آیفون 4 که تازه خریدم(apple id صاحب قبلی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

توی سایت *********.ir توی قسمت خریدش این مشکل رد حل می منند من نخوندم اما برو بخون ببین چه طوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

http://goo.gl/UYMPEV

نظر

3 راه بیشتر نداره
        1 صاحب قبلیش
        2 حدود 700 خرج داره
        3 استفاده از گوشی بجای جا سوییچی

نظر

مشکل بزرگ من با آیفون 4 که تازه خریدم(apple id صاحب قبلی)

سلام، دو حالت داره اول اينكه صاحب قبلي نا آگاه بوده يا فراموش كرده خارج كنه اكانت خودش رو-در اينجور مواقع بايد بريد پيش فروشنده تا صاحب قبلي رو گير بياره و مشكل حل بشه وگرنه گوشي رو پس بديد و پول تون رو بگيريد
          احتمال دوم هم كه متأسفانه وجود داره گوشي سرقتي هست و اومدن به شما فروختن تا سود كنن
          در اين صورت بايد اقدامات لازم رو انجام بديد نگذاريد حق خودتون و صاحب اصلي گوشي ضايع بشه

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 04-09-2015, 02:29 PM

نظر

سلام به همه...
            تحت هيچ شرايطي قادر به انجام ريستور كردن دوباره دستگاه نيستيد حتي اگر اخرين ورژن ios رو هم دان كنيد و يا از قبل روي pc خودتون داشته باشيد به محض دوباره بالا اومدن دستگاه اولين سوال دستگاه اين مي باشد...
            لطفا وارد icloud از قبل تنظيم شده خود شويد.
            دوستان اگر دستگاهي براي فروش پيش شما اوردند كه فقط ايدي برايش تعريف شده و ايتم آيكلود خالي باشد و هيچگونه كاربري به اين قسمت تعريف نشده باشد بعد از بررسي هاي ديگر از جهت تعميري بودن و يا ضربه نخوردن دستگاه اقدام به خريدن كنيد.
            در غير اين صورت قبل از خريد و بررسي موارد ديگر كه در بالاتر اين مطلب توضيح داده شد، اولين سوال شما گرفتن كاربري آيكلود و پسورد ان باشد...
            اگر شخص فروشنده از دادن كاربري آيكلود سر باز زد، در اين حالت فقط يك احتمال وجود دارد انهم دزدي بودن دستگاه...
            و دوباره ياد آوري مي كنم هيچ راهي براي از بين بردن آيكلود وجود ندارد به جز وارد كردن مشخصات كاربر...
            اين حالت يكي از امنيتهاي انحصاري شركت اپل مي باشد كه شما مي توانيد از youtube سرچ كنيد و مطلب را با تصوير مشاهد كنيد.
            اميدوارم مورد استفاده شما عزيزان قرار گرفته باشد.

نظر

اون لینکی که بالا دادم واسه سرویس رفع این مشکل هم فایده ای نداره؟

نظر

نه دوست من...
                اون شخصي كه اين دستگاه رو به شما فروخته از نا اگاهي شما سواستفاده كرده...

نظر

بالاخره تونستین کاری کنید؟

نظر

شما چطور گوشی رو تست نکرده هزینه رو پرداخت کردین آخه حداقل یه دو ساعتی باهاش کار میکردین با سیم کارت خودتون اشتباه کردین و ناشیانه عمل کردین اصلا آیفون نباشه هر گوشی دیگه حتما حداقل گوشی دست دوم باید یک روز تست بشه بعد تحویل بدین بنده خودم سایت فروش گوشی کار کرده دارم ( کالای ما دات کام ) یکی از قوانین این هست که کالا به دست خریدار میره یک روز مهلت تست داره  
                    به هر حال کار از کار گذشته و راهی جز سه مورد زیر نیست

نوشته اصلی توسط saman_rm نمایش پست ها
                    3 راه بیشتر نداره
                    1 صاحب قبلیش
                    2 حدود 700 خرج داره
                    3 استفاده از گوشی بجای جا سوییچی

نظر

چقده خبره بیا ایفون 4 اس بهت بده 32 گیگ 350

نظر

هيچ راهي نداره موقع خريد بايد ميگفتيد اكانت ايكولد و آيتونيز sing out ميكرد
                        كه اپل ايدي خودتون وارد ميكرديد

نظر

صبر کنید ..
                        X