اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با صدای ویندوز در Bootcamp...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با صدای ویندوز در Bootcamp...

سلام دوستان
    من یه آی-مک MC309 دارم سال ساختش Mid 2011 هست , از وقتی EFI and SMC firmware آپدیت کردم به(2015-001) IM121.0047.B21 دیگه از طریق bootcamp نمیتونم ویندوز نصب کنم , فقط میتونم از طریق EFI boot ویندوز 8.1 نصب کنم که همونطور که میدونید اینطور نصب ویندوز باعث میشه که نتونید کارت صدا رو نصب کنید , از راه bootcamp خود مک هم که اقدام میکنم ( با هر ویندوزی چه 7 چه 8 و چه 10 ) مرحله اول که جدا شدن پارتیشن هست انجام میشه ولی بعد از اولین ریبوت و گذروندن صفحه طوسی , صفحه بعد که میخواد DVD رو بخونه و بره تو نصب ویندوز یه صفحه سیاه میاد که گوشه بالا سمت چپ یه نشانگر سفید چشمکزنه و DVD-ROM هم شرو میکنه به چشمک زدن و همینطوری (هم نشانگر هم DVD-ROM ) به چشمکزدن ادامه میدن ولی دیگه نمیره واسه نصب , تا قبل از آپدیت EFI and SMC firmware من هیچ مشکلی برای نصب ویندوز با Bootcamp نداشتم , فقط با EFI boot میتونم ویندوز 8.1 بریزم که صدا نداره , اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم ...

فریمور دستگاهتون رو هم بنویسید لطفا
    مثلا من
    Yosemite 10.10.5
    هستم!

با فلش هم امتحان کردید؟؟؟
    فایل iso وییندوز رو از سایت ها دانلود کنید و ب کمک خود بوتکمپ فلش رو بوت ایبل کنید و امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه

نظر

OS دسگاهم Yosemite 10.10.3 هستش , بله دوست عزیز , منظورم از EFI boot یعنی همون نصب با فلش , با فلش نصب میشه ولی بعدش حتی پس از نصب درایورهای بوتکمپ بازهم صدا نصب نمیشه.

نظر

صبر کنید ..
      X