اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نسخه نهایی 10.10.5 OS X Yosemite با لینک مستقیم

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود نسخه نهایی 10.10.5 OS X Yosemite با لینک مستقیم

همانطور که اطلاع دارید طی هفته های گذشته اپل نسخه نهایی OS X Yosemite 10.10.5 را برای کاربران عرضه کرده است.

در این نسخه که احتمالا آخرین نسخه از OS X Yosemite خواهد بود بیشتر باگ‌های سیستم عامل رفع شده و تقریبا نسخه خوبی عرضه شده است.

دانلود نسخه کامل (جهت ساخت USB Bootable) با لینک مستقیم:

لازم ذكر هست كه بر روي vmware نصب نميشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

درود
      این فایلی که برای دانلود قرار دادین، حاوی فایل "Install OS X Yosemit.app" هست؟
      بعد از خارج شدن از حالت فشرده، توسط unibeastشناخته میشه؟

نظر

سلام دوستان فایل رو دانلود کردم و بعد از اینکه open کردم این پیغام زیر میاد ! باید روی dvd کپی بشه؟! راه حلی دیگه ای نداره؟ ضمنا در حال حاضر من mavricks نسخه 10.9.4 روی مک بوک دارم و میخواستم آبدیت کنم به Yosemite و نسخه 10.5.4 Yosemite

ویرایش توسط nokia01 : https://i-phone.ir/forums/member/97046-nokia01 در ساعت 25-09-2015, 11:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط nokia01 نمایش پست ها
          سلام دوستان فایل رو دانلود کردم و بعد از اینکه open کردم این پیغام زیر میاد ! باید روی dvd کپی بشه؟! راه حلی دیگه ای نداره؟ ضمنا در حال حاضر من mavricks نسخه 10.9.4 روی مک بوک دارم و میخواستم آبدیت کنم به Yosemite و نسخه 10.5.4 Yosemite

پارتیشن بوت کمپ دارید؟
          https://support.apple.com/en-ap/HT203482

نظر

پارتیشن بوت کمپ دارید؟
            https://support.apple.com/en-ap/HT203482
            [/QUOTE]

این تصویر از قسمت disk utility هست ! میخوام تو محیط مک آبدیت کنم و cleen install نکنم ! میشه انجام داد؟ دستگاه md313 هست و امکان پخش dvd رو داره! چه کاری الان باید انجام بدم

ویرایش توسط nokia01 : https://i-phone.ir/forums/member/97046-nokia01 در ساعت 25-09-2015, 02:44 PM

نظر

سلام و خسته نباشید
              من یه مک بوک ۱۵ اینچ Q2 خریدم، بعد مجبور به ریست SSD شدم با توجه به اینکه سیستم قبلیش یوسمیت بود و من بردمش به ال کپتین بعد نتونستم از رو dvd پرند که یوسمیت بود اونو ریستور کنم یه علامت ممنوع نشون میداد.بعد یه نسخه که از ال کپتین داشتم رو خواستم بهش ریستور کنم ایندفعه ران میشد اما حین نصب این ارور رو میداد:
              “This copy of the Install OS X El Capitan application can’t be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading”
              من چند جا خوندم که مربوط به تنظیمات تاریخه اما از تو ترمینال چک کردم درست بود
              بعدبازها مراحل رو تکرار کردم
              حالا هم الان دارم اینی که شما زحمتشو کشیدی دانلود میکنم میخوام بدونم منی که دیگه به محیط مک ام دسترسی ندارم میتونم از تو همین محیط نصب کارامع راه بندازم و زنده اش کنم یا امیدی نیست
              لطفا کمکم کنین که چند روزه لپ تاپ ندارم رفته رو اعصابم.ایکاش یه تایم مشین میگرفتم شدیدا حماقت کردم.
              پیشاپیش ممنونم

- - - - - - - - - -

نظر

آقا اینم همون مشکل verify رو داره؟
                میشه یه نفر لااقل بگه مشکل کار از کجاست؟
                من چه کار بکنم هم یوسمیت هم ال کاپتین رو گرفتم همین ارور رو میگه.
                خواهشا بهم بگین چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

قدیما اینجا سریع جواب کاربرها رو میدادند؟
                  کسی نیست؟

نظر

با سلام.میخوام از ورژن ۱۰.۱۰.۵ به ۱۰.۱۱ برم بعد اپدت کنم ۱۰.۱۱.۵ ولی سر اپدیت به ۱۰.۱۱ با چنین مشکلی برخورد کردم.کسی اطلاعی در این مورد داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

دانلود آپدیت 10.11.6 :
                      دانلود فایل آپلودبوی لذت اشتراک آسان فایل با آپلودبوی
                      اگر پسوورد خواست :
                      کد:
                      www.download.ir

نظر

سلام من powerbook g4 دارم میخام اپریتش کنم میتونم از این پست استفاده کنم؟ نسخش ۱۰.۵.۸ هست. لطفا راهنمایی کنید. به چه ورژنی قابل ارتقاست؟ توی software updateمیگه همه چیز به روزه

نظر

سلام دوست عزیز بعید میدونم پاور بوک ها دیگه اپدیت بشن خیلی وقته توقف تولید خوردن.
                          البته نظر بقیه دوستان رو هم بشنو شاید من اشتباه میکنم

نظر

صبر کنید ..
                          X