اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کار کردن لمسی گوشی هنگام اتصال به شارژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کار کردن لمسی گوشی هنگام اتصال به شارژ

سلام من ی مشکلی دارم که حالمو گرفته
    اپل 5 دارم و اینو کارکرده خریدم تازگیا متوجه ی مشکل شدم و اونم اینه ک گوشیو که وقتی وصل میکنم به شارژ و رو زمین میزارم و باهاش کار میکنم قاطی میکنه مثلا رو صفحه گزینه open میزنم خودش یهو صفحه home باز میکنه ولی وقتی گوشیو که از رو زمین برمیدارم و باهاش کار میکنم این مشکلش کمتره.انگار یجورایی وقتی کاملا افقی میشه بدتر کار میکنه فقط تاچش بد کار میکنه وگرنه مشکلی با سخت کار کردن نداره و برنامه ها ب راحتی و بدون وقفه و چیزی باز میکنه
    گوشیم ک به شارژ نباشه چه در حالت افقی باشه چ رو زمین چ دستم این مشکل نیس فقط زمانی ک ب شارژر وصل باشه اینجوریه
    شما میدونین مشکلش سخت افزاریه یا نه؟
    گوشی جیلبرینگ هم نیس ب گوشی فروشی هم ک همون اول نشون دادم گفت گوشی حتی باز نشده ورژن ios هم 8.3 هست
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
    اپل 5 دارم و اینو کارکرده خریدم تازگیا متوجه ی مشکل شدم و اونم اینه ک گوشیو که وقتی وصل میکنم به شارژ و رو زمین میزارم و باهاش کار میکنم قاطی میکنه مثلا رو صفحه گزینه open میزنم خودش یهو صفحه home باز میکنه ولی وقتی گوشیو که از رو زمین برمیدارم و باهاش کار میکنم این مشکلش کمتره.انگار یجورایی وقتی کاملا افقی میشه بدتر کار میکنه فقط تاچش بد کار میکنه وگرنه مشکلی با سخت کار کردن نداره و برنامه ها ب راحتی و بدون وقفه و چیزی باز میکنه
    گوشیم ک به شارژ نباشه چه در حالت افقی باشه چ رو زمین چ دستم این مشکل نیس فقط زمانی ک ب شارژر وصل باشه اینجوریه
    گوشی جیلبرینگ هم نیس ب گوشی فروشی هم ک همون اول نشون دادم گفت گوشی حتی باز نشده ورژن ios هم 8.3 هست
    سلام دوست عزیز اگر مشکل شما با ریستور کردن برطرف نشد ممکن است مشکل سخت افزاری باشد جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مرجعه کنید.
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. مشکل خاصی نیست حساس نباشید. سیم کشی های برقی که ارت ندارند این مشکل را دارند. از محافظ برق می توانید استفاده کنید و یا از پریزهایی که ارت دارند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اداپتور شارژ ، سیم شارژر ، تبدیل آداپتور امتحان شود .

نظر

دوست عزیز موردی نداره
          عیب از برق ساختمان شماست
          خیالتون راحت
          یک جای دیگه امتحان کنید

نظر

سلام دوست عزيز به احتمال قوي مشكل از كابله ، اگه كابلتو تازگي عوض كردي بدون قلابيه حتما اصلشو تهيه كن و الا باتري گوشي رو خواب ميكنه ، اگر از كابل نبود ، يه شارژر اصلي پيدا كن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
              واسه من هم پیش اومده، مشکل از کابله 100% عوضش کن درست میشه.

نظر

صبر کنید ..
              X