اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با لینک کردن بازی کلش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با لینک کردن بازی کلش

سلام
    من دوتا ایدی کلش او کلنس دارم ک هر دوشون به جیمیل کانکت هستن..گوشی من نوت 3و سیستم عامل انذروید
    الان گوشی ایفون6 گرفتم و میخوام هر دو دهکدم رو لینک کنم ب اپل ایدی و از این طریق امنیت بازیم رو بالا ببرم هم اینکه با ایفون بازی کنم.
    دوتا اپل ایدی مجزا هم دارم..
    دهکده اول رو براحتی لینک کردم و ب اپل ایدی متصل شد..
    الان میخوام دهکده دوم رو هم لینک کنم ولی وقتی کلش رو پاک میکنم و مجدد از اپ ستور دان میکنم هنوز دهکده قبلیم میاد بالا!
    اپل ایدی رو هم در گیم سنتر وارد کردم.. یعنی اپل ایدی اول رو ک بش بازی لینک کردم رو از گیم سنتر پاک کردم..و اپل ایدی دوم رو ک هنوز بازی بش وصل نیست رو وارد گیم سنتر میکنم بازی رو از اپ استور دان میکنم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم از اول نمیاد و دهکده اولم میاد بالا.. با اینکه در گیم سنتر نام اپل ایدی دوم بالا نمایان میشه..
    سوالم اینه چجوری میشه سیو بازی دهکده اول رو از گیم سنتر پاک کنم تا بتونم بازی دومم رو لینک کنم..؟
    گوشیم هم جلبریک نشده. ios8.3
    نمیخوام ریستور کنم. چون باید ببرم رو 8.4..بعدشم بلد نیستم میترسم بزنم گوشی بالا نیاد..
    نمیشه یجوری سیو بازی بدون ریستور رو ریست کنم؟
    ممنون

دوست عزیز یا باید گوشی رو ریستور کنید یا اگر جیلبریک نیست erase all settng

نظر

رمز میخواد!
      رمز مادر ایفون چیه؟
      اگه ریست کنم برنامه های نصبی هم پاک میشن و باید مجدد دان کنم؟

نظر

اپل رمز نداره! یا همون pass lock هستش، یا رمز restrictions که هر دو رو خود کاربر تنظیم میکنه

نظر

لطفا بگید اگه ریست کنم این گزینه عکس و موزیک و شماره ها و اینا که پاک نمیشن؟ با این گزینه فقط تنظیمات ریست میشه یا کل گوشی..
          ممنون

نظر

اگه earase all contents and settings بزنید، همه چی پاک میشه
            اگه reset all settings بزنید، فقط تنظیمات ریست میشه

نظر

سلام<br>این گزینهreset all settings رو زدم..هنوز بازی میاد بالا!<br>لطفل راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط zonda نمایش پست ها
                دوست عزیز یا باید گوشی رو ریستور کنید یا اگر جیلبریک نیست erase all settng
                سلام
                دوست عزیز اگر در این زمینه اطلاعات کاملی ندارید پس با دادن اطلاعات غلط دوستان رو گمراه نکنید....!
                اصلا مشکل ایشون چه ارتباطی به ریستور کردن گوشی داره...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Sara.Moda نمایش پست ها
                  سلام
                  من دوتا ایدی کلش او کلنس دارم ک هر دوشون به جیمیل کانکت هستن..گوشی من نوت 3و سیستم عامل انذروید
                  الان گوشی ایفون6 گرفتم و میخوام هر دو دهکدم رو لینک کنم ب اپل ایدی و از این طریق امنیت بازیم رو بالا ببرم هم اینکه با ایفون بازی کنم.
                  دوتا اپل ایدی مجزا هم دارم..
                  دهکده اول رو براحتی لینک کردم و ب اپل ایدی متصل شد..
                  الان میخوام دهکده دوم رو هم لینک کنم ولی وقتی کلش رو پاک میکنم و مجدد از اپ ستور دان میکنم هنوز دهکده قبلیم میاد بالا!
                  اپل ایدی رو هم در گیم سنتر وارد کردم.. یعنی اپل ایدی اول رو ک بش بازی لینک کردم رو از گیم سنتر پاک کردم..و اپل ایدی دوم رو ک هنوز بازی بش وصل نیست رو وارد گیم سنتر میکنم بازی رو از اپ استور دان میکنم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم از اول نمیاد و دهکده اولم میاد بالا.. با اینکه در گیم سنتر نام اپل ایدی دوم بالا نمایان میشه..
                  سوالم اینه چجوری میشه سیو بازی دهکده اول رو از گیم سنتر پاک کنم تا بتونم بازی دومم رو لینک کنم..؟
                  گوشیم هم جلبریک نشده. ios8.3
                  نمیخوام ریستور کنم. چون باید ببرم رو 8.4..بعدشم بلد نیستم میترسم بزنم گوشی بالا نیاد..
                  نمیشه یجوری سیو بازی بدون ریستور رو ریست کنم؟
                  ممنون
                  سلام
                  دوست عزیز شما اول از همه باید اپل آیدی رو در قسمت آیتونز گوشی ست کنید ، مسیر زیر:
                  Settings\iTunes & App Store
                  و بعد با اون اپل آیدی اقدام به دانلود بازی کنید ، سپس از همان روشی که اکانت اول را با اپل آیدی اول ست کردید
                  اکانت دوم را با اپل آیدی دوم ست کنید.
                  از این روش هر چندتا دهکده که خواسته باشید رو میتونید به همون تعداد اپل آیدی ست کنید .
                  موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    دوست عزیز شما اول از همه باید اپل آیدی رو در قسمت آیتونز گوشی ست کنید ، مسیر زیر:
                    Settings\iTunes & App Store
                    و بعد با اون اپل آیدی اقدام به دانلود بازی کنید ، سپس از همان روشی که اکانت اول را با اپل آیدی اول ست کردید
                    اکانت دوم را با اپل آیدی دوم ست کنید.
                    از این روش هر چندتا دهکده که خواسته باشید رو میتونید به همون تعداد اپل آیدی ست کنید .
                    موفق باشید

سلام
                    این روش رو هم انجام داد باز نشد دهکده اول میاد بالا!
                    چیکار کنم؟
                    ممنون

نظر

سلام
                      چیکار کنم؟
                      ممنون
                      درود
                      هر اکانت کلش فقط با یک apple id ست می شود . برای اکانت دوم باید یک apple id دیگر بسازید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                        درود
                        هر اکانت کلش فقط با یک apple id ست می شود . برای اکانت دوم باید یک apple id دیگر بسازید.
                        سلام
                        اگه توضیحاتم رو خونده باشید گفتم دوتا اپل ایدی مجزا دارم...ومیخوام دوتا دهکده مجزا رو ب دو اپل ایدی مجزا لینک کنم..

نظر

سلام
                          چیکار کنم؟
                          ممنون
                          سلام
                          دوست عزیز یکجای کار شما اشتباه هستش
                          چون امکان نداره که شما با یک اپل آیدی بازی کلش رو دانلود کنید، ولی دهکده قبلی لود بشه...!
                          مگر اینکه اپل آیدی گیم سنتر و آیتونز یکی نباشه.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                            سلام
                            چون امکان نداره که شما با یک اپل آیدی بازی کلش رو دانلود کنید، ولی دهکده قبلی لود بشه...!

Sent from my iPadAir using Tapatalk
                            سلام جناب کریمی..ن ب خدا درست انجام میدم..
                            اول اپل ایدی ک تازه درست کردم و هیچ دهکده ای روش نیس رو داخل
                            Settings\iTunes & App Storeوارد کردم بعد رفتم اپ ستور بازی رو دانلود کردم..
                            بعدش رفتم اپل ایدی رو وارد گیم سنتر کردم..بعد بازی رو باز ک میکنم دهکده اول میاد بالا
                            ویرایش توسط Sara.Moda : https://i-phone.ir/forums/member/186342-sara-moda در ساعت 29-08-2015, 02:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
                              سلام

Sent from my ipadair using tapatalk
                              دوست عزیز با تگ کاربر منتخب شما که اطلاعاتتون کامله لطف کنید درست راهنمایی کنید
                              شما وقتی رو هر دیوایس اپل یه اکانت اپل با اپل ایدیتون لود کنید تا مادامی که ریستور نکنید اون دهکده یا ویلیج رو گوشی لود میشه
                              و نمیتونید از سیستم عامل اندروید لینک دیوایس کنید
                              وباید restore کنید
                              ویرایش توسط zonda : https://i-phone.ir/forums/member/41199-zonda در ساعت 01-09-2015, 08:07 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X