اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با لینک کردن بازی کلش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zonda نمایش پست ها
    دوست عزیز با تگ کاربر منتخب شما که اطلاعاتتون کامله لطف کنید درست راهنمایی کنید
    شما وقتی رو هر دیوایس اپل یه اکانت اپل با اپل ایدیتون لود کنید تا مادامی که ریستور نکنید اون دهکده یا ویلیج رو گوشی لود میشه
    و نمیتونید از سیستم عامل اندروید لینک دیوایس کنید
    وباید restore کنید
    دوست عزیز اولا این تگ ها برای بنده خیلی چیزه مهمی نیست و تمام کمکی که به دوستان تو انجمن میکنم فقط از روی اطلاعات و تجارب خودم هستش ولاغیر...!
    در جواب شما هم فقط باید بگم که الان روی همین آیپد با دو اپل آیدی، دو دهکده کلش که متعلق به خودم هست سینک شده و اتفاقا یکی از اونها با گوشی اندروید دخترم و دیگری با برنامه بلواستیک سینک شده و ربات داره زحمت اونو میکشه.
    و باز هم میگم که به هیچ عنوان ارتباطی به ریستور نداره.
    موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

بنده هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و سعی کردم تجاربم رو در اختیار دوستان بزارم
      و این اطلاعاتی که شما دادید اصلا مربوط به سوال دوستمون نمیشه
      بنده فقط در همین حد اطلاع دارم که برای لینک دیوایس از اندروید به ایفون احتیاج به یه ایفون بدون ران شدن کلش با هیچ اکانت دیگه ای رو اون دیوایس لازمه حالا یا میتونی یه گوشی باشه که تاحالا باهش کلش بازی نشده یا احتیاج به ریستور داره
      حالا اگه شما اشتباهی تو عرایض بنده رویت کردید
      لطف کنید تصحیح کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
        با تشکر از دوستان محترم..
        تمام نت رو زیرو کردم و هر روشی بود انجام دادم. ولی نشد ک نشد..
        در اخر چون گوشیم نو بود و جیلبریک هم نبود از ویجتها بکاپ کرفتم و ریست کلی کردم و تونستم دهکده هام رو لینک کنم..
        تندرست باشید

نظر

دوست عزیز من دقیق همین مشکل رو داشتم و همون اول خدمتتون عرض کرده بودم
          خدا رو شکر که مشکلتون حل شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X