اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

pin code خواستن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• pin code خواستن

سلام من امروز با اکیلود من مک رو ساین کردم ک ناگهان خاموش شد و ازم رمز میخواد و میگه pin code میخواد و اصلا همچین چیزی نداشته بود
    رفتم تو جیمل دیدم ک یک نامه از اپل اومده برام ک مک من لاک شده و از این حرفا الان میخوام درستش کنم
    ایا راهی هست برای درست کردنش ؟؟؟

وااااااااااااااااااااای ممنونم از همکاری چقد کمک کردین
    بابا یکم فعالیت یکم راهنماییی مک بوکم داغونه
    خواهشا

نظر

راستی لاک شدن مک رو هارده یا مادربورد ؟ یعنی با تعویض هارد درست بشو هست یا رو خود مادربورد ه ؟؟

یا اینکه اصلا میشه هارد مک لاک شده رو روی دستگاه دیکری تست کرد ؟
      ممنون میشم از راهنمایتون ؟

نظر

نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
        سلام من امروز با اکیلود من مک رو ساین کردم ک ناگهان خاموش شد و ازم رمز میخواد و میگه pin code میخواد و اصلا همچین چیزی نداشته بود
        رفتم تو جیمل دیدم ک یک نامه از اپل اومده برام ک مک من لاک شده و از این حرفا الان میخوام درستش کنم
        ایا راهی هست برای درست کردنش ؟؟؟
        ظاهرا مک توسط ایکلاد لاک شده.
        با این روش میتونید پین کد رو پیدا کنید.

نظر

منم میگم ک با ایکلود خودم ساین کردم و برام یک پیام اومد هشدار ک مک لاست شده ولی من توجهی نکردم الانم میخوام بازش کنم ایا راهی هست برا این کار ؟؟؟؟
          از مدیران خواهش میکنم ک بتونن همکاری کنن یا اگه تو دفتر سایت انجام میدن بیام برام انجامش بدم
          اون از ایفونم ک سوخت اینم از مکم ک پین کد میخواد کلا خسته شدم میفهمی خسته

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
            ظاهرا مک توسط ایکلاد لاک شده.با این روش میتونید پین کد رو پیدا کنید.
            سلام دوست گلم من این کارو کردم و وارد هارد و تمام اون راه هارو رفتم ولی همچین فایل های با پسوند لاک وجود نداشت نمیدونم شاید برا من نداشته باشه اصلا عجیبه کلا حالم گرفته شده فقط میخوام بدونم ایا راه حلی براش هست یا ن تو قسمت بووت هم رمز میخوام والله بالله رمز نداشته بود دیگه این قسمت کلا دارم کلافه میشم فقط میخوام بدونم ارزش داره یا نه برا درست کردنش
            ویرایش توسط steveen : https://i-phone.ir/forums/member/153183-steveen در ساعت 14-08-2015, 05:00 PM

نظر

ممنونم از همکاری خودم و فعالیت بش از حدم یعنی لایک دارم . کامنت هم میزارم
              خودم حلش کردم
              تا مشکل بعدی خدانکهدار

نظر

اگه کسی روش حل مشکلتونو بدونه، کمک میکنه. لطفا اسپم ندید!

نظر

نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
                  ممنونم از همکاری خودم و فعالیت بش از حدم یعنی لایک دارم . کامنت هم میزارم
                  خودم حلش کردم
                  تا مشکل بعدی خدانکهدار
                  از ارسال اسپم خود داری بفرمایید
                  این فروم تفریحی نیست
                  تخصصی هست
                  اخطار دریافت کردید
                  ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
                  X