اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دهنی آیفون 4g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دهنی آیفون 4g

سلام
    آیفون 4 که وقتی تماس تلفنی میگیری صدایی به طرف مقابل نمیره ولی با هدفون مشکلی نداره و میشه صحبت کرد .
    وقتی فیلم برداری میکنی صدایی ضبت نمیکنه . وقتی با برنامه ضبط صدای voice memos ضبط میکنی صدایی ضبت نمیکنه و خط نوسان صدا صفراست .
    فکر کردم مشکل از دهنی است و با تعویض سوکت شارژ که دهنی هم به اون وصل است بازم صدا مشکل داره . چند بار که تماس گرفتم بعضی مواقع هیچ صدایی نمیرفت . ولی چند مورد بود که صدای خشش و غل غل میومد . با برنامه voice memos که ضبط میکردم . به جای صفر بودن خط نوسان . خطهای نامرتب بالا و پایین و متراکم نشان میداد . یه بار هم ضبط کردم وقتی به دهنی سوت زدم صدای سوت را ضبط کرد البته خیلی ضعیف .
    حالا نمیدونم مشکل از دهنی است یا آی سی شارژ ( توی سایت ها که نگاه کردم بعضی ها نوشته بودند که مشکل از آی سی شارژ است ) .
    با تشکر

نوشته اصلی توسط arstan نمایش پست ها
    سلام
    آیفون 4 که وقتی تماس تلفنی میگیری صدایی به طرف مقابل نمیره ولی با هدفون مشکلی نداره و میشه صحبت کرد .
    وقتی فیلم برداری میکنی صدایی ضبت نمیکنه . وقتی با برنامه ضبط صدای voice memos ضبط میکنی صدایی ضبت نمیکنه و خط نوسان صدا صفراست .
    فکر کردم مشکل از دهنی است و با تعویض سوکت شارژ که دهنی هم به اون وصل است بازم صدا مشکل داره . چند بار که تماس گرفتم بعضی مواقع هیچ صدایی نمیرفت . ولی چند مورد بود که صدای خشش و غل غل میومد . با برنامه voice memos که ضبط میکردم . به جای صفر بودن خط نوسان . خطهای نامرتب بالا و پایین و متراکم نشان میداد . یه بار هم ضبط کردم وقتی به دهنی سوت زدم صدای سوت را ضبط کرد البته خیلی ضعیف .
    حالا نمیدونم مشکل از دهنی است یا آی سی شارژ ( توی سایت ها که نگاه کردم بعضی ها نوشته بودند که مشکل از آی سی شارژ است ) .
    با تشکر
    اولین کار اینه که شما اون قسمت دهنی رو بشورید
    به این صورت که گوشی رو خاموش کنید
    اسپری خشک ناهید رو به اون قسمت اسپری کنید و با مسواک تمیز بشوریدش و بزارید چند ثانیه اسپری خشک بشه
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام
      با تشکر
      سلام دوست عزیز مشکل سخت افزاری دستگاه شما می تواند از قسمت های مختلف برد باشد جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مرجعه کنید.
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام
        با مشورت یکی از اساتیت و تست دهنی که سالم بوده مشکل از آی سی میتونه باشه . اگه ممکنه طریقه تعویض آی سی را توضیح دهید . چون روی آی سی چسب خوده . با تشکر

نظر

سلام
          اگه ممکنه در مورد تعویض آی سی راهنمایی کنید . چسبی که روی آیسی روچطوری میشه برداشت . با تشکر

نظر

سلام
            اگه ممکنه در مورد تعویض آی سی راهنمایی کنید . چسبی که روی آیسی روچطوری میشه برداشت . با تشکر
            دوست عزیز تعویض کردن ic کار بسیار دشواریست که توسط افراد متخصص باید صورت بگیره که اون هم باز با ریسک خاموشی دستگاه همراه است.
            اما مشکل شما دقیقا مشخص نیست از کجای دستگاه است و قبل از تعمیرات باید مورد بررسی قرار بگیرد، شما میتوانید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه نمائید.
            www.i-phone.ir
            !Square the circle

تلگرام:
            ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
            صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
            X