اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ آیفون - ارسال پیامک به آیفون بدون افتادن شماره

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باگ آیفون - ارسال پیامک به آیفون بدون افتادن شماره

سلام خدمت همه دوستان

من یک آموزش تحت این عنوان دیدم و با گوشی برادرم تست کردم و کاملا صحیح بود. گوشی من apple 6

یک برنامه به اسم سایبر تکس درست کردند که پیام هایی که به آیفون ارسال میکنه نه ذخیره میشن و نه میتونی شماره ارسال کننده رو ببینی. یک صفحه سیاه در گوشی باز میشه و متن وسطش نوشته شده

کلیک تست این برنامه رو توی آپارات ببینید

نمایش ویدئو

سایت سازنده و توضیحات برنامه

کد PHP:
    www.netfixed.ir/cybertext 

دوستان لطفا راه کاری برای جلوگیری از این مساله و ذخیره و دیدن شماره ارسال کننده معرفی کنید.

با تشکر

اسپم...

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
      اسپم...
      متوجه نشدم

لطفا راهکاری دارین ارائه بدین

نظر

qدوستان کسی راه حلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط saeedspy نمایش پست ها
          سلام خدمت همه دوستان

من یک آموزش تحت این عنوان دیدم و با گوشی برادرم تست کردم و کاملا صحیح بود. گوشی من apple 6

یک برنامه به اسم سایبر تکس درست کردند که پیام هایی که به آیفون ارسال میکنه نه ذخیره میشن و نه میتونی شماره ارسال کننده رو ببینی. یک صفحه سیاه در گوشی باز میشه و متن وسطش نوشته شده

کلیک تست این برنامه رو توی آپارات ببینید

نمایش ویدئو

سایت سازنده و توضیحات برنامه

کد PHP:
          www.netfixed.ir/cybertext 

دوستان لطفا راه کاری برای جلوگیری از این مساله و ذخیره و دیدن شماره ارسال کننده معرفی کنید.

با تشکر
          باگ نیست.
          نوع خاصی از SMS هستش که به Flash SMS یا Class 0 معروفه و برای ارتباط اوپراتورها طراحی شده و خیلی وقته که وجود داره.
          مشکل هم از آیفون نیست بلکه قالب پیام طوریه که شماره ارسال نمیشه و پیام هم خود بخود از بین میره.(کاراگاه گجت!!!!!) و روی تمامی موبایل ها به همین صورت عمل میکنه نه فقط آیفون.
          موبایل های قدیمی (Java و Symbian) قابلیت فرستادن این نوع SMS رو دارن (مثلا من با نوکیا 6270 میتونم بفرستم).
          قبلا با آیفون 4 جیلبریک شده هم میشد فرستاد ولی برنامش آپدیت نشد.
          ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 11-08-2015, 10:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
            باگ نیست.
            نوع خاصی از SMS هستش که به Flash SMS یا Class 0 معروفه و برای ارتباط اوپراتورها طراحی شده و خیلی وقته که وجود داره.
            مشکل هم از آیفون نیست بلکه قالب پیام طوریه که شماره ارسال نمیشه و پیام هم خود بخود از بین میره.(کاراگاه گجت!!!!!) و روی تمامی موبایل ها به همین صورت عمل میکنه نه فقط آیفون.
            موبایل های قدیمی (Java و Symbian) قابلیت فرستادن این نوع SMS رو دارن (مثلا من با نوکیا 6270 میتونم بفرستم).
            قبلا با آیفون 4 جیلبریک شده هم میشد فرستاد ولی برنامش آپدیت نشد.
            من خودم روی ویندوز فون و اندروید و گوشی ساده تست کردم. همه گوشی ها شماره رو نشون میدن فقط ایفون نشون نمیده

نظر

صبر کنید ..
            X