اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترفند پیدا کردن برنامه ها که موقع سرچ در اپ استور پیدا نمیشن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ترفند پیدا کردن برنامه ها که موقع سرچ در اپ استور پیدا نمیشن

سلام دوستان عزیز

دیده شده که خیلی وقتا اکثر کاربران در تاپیک هایی که مربوط به برنامه ها هستش پست میزنن که فلان برنامه در اپ استور پیدا نمیشه !!!؟؟؟
    و یا حتی واسه شما پیش امده که برنامه سرچ میکنید ولی پیدا نمیشه در صورتی که میدونید و مطمئن هستید در آپ استور هستش !!! ؟ واسه خود من که قبلا خیلی پیش میومد ولی چون راهش بلد بودم مشکلی نداشتم

توجه:
    این ترفند واسه موقعی کاربرد داره که مطمئند هستید این برنامه سر آپ استور کشور اپل آی دی شما وجود داره(مثلا اگه برنامه فقط مختص آمریکاس که دیگه خودتون استادید و باید کشور اپل ای دی خودتون تغییر بدید).

مثال من در این آموزش برنامه Toss هستش در حالت عادی سرچ کنید نمیاد !!!؟؟

اول از همه باید بفهمید که توسه دهنده برنامه کیه و بقیه برنامه هایی که ساخته چیه؟؟؟ خب چطور بفهمیم؟؟؟

در گوگل اسم برنامه سرچ میکنیم ولی واسه اینکه بتونیم راحت پیداش کنیم به این سبک سرچ کنید:

اسم برنامه + on the App Store

مثال واسه برنامه فوق : Toss. on the App Store

خب واستون لینک برنامه در آیتونز میاره باز کنید:
    https://itunes.apple.com/us/app/toss./id780339482?mt=8#

لینک که باز کنید مانند تصویر زیر میبینید سمت چپ

توسعه دهنده این برنامه برنامه هایی دیگه ای داره همچون: Dots و Tilez و Since و.....
    اسم یکی از سایر برنامه های این سازنده رو کپی کنید یا یاداشت کنید

به عنوان مثال من Since انتخاب میکنم

حالا آیتونز را در کامپیوتر خود باز کنید به قسمت itunes Store برید و اسم برنامه ای که انتخاب کرده بودید سرچ کنید مثلا با توجه به انتخاب من Since سرچ میکنم .

خب میبینید که برنامه پیدا شد روی برنامه بزنید تا صفحه برنامه باز بشه

خب در صفحه باز شده مثل بالا میبینید روی قسمت زرد رنگ و با فلش مشخص شده کلیک کنید

کار تمام و مثل تصویر فوق میبینید برنامه toss. پیدا شد و میتونید بزنید و دانلود کنید
    هر سوالی بود در خدمتم
    کپی برداری تنها با ذکر سایت منبع و نویسنده مجاز است
    موفق باشید

چه قدر کاربردی بود :\
    خوب تو گوگل میزنیم دیگه استور هم پیدا میکنیم یگه

نظر

صبر کنید ..
    X