اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهاد بین دو لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیشنهاد بین دو لپ تاپ

سلام. من میخواستم ی لپ تاپ بخرم اما بین دوتا گزینه موندم.اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم.در ضمن استفاده من از لپ تاپ، روزانه در حد وب گردی و دیدن فیلم و کمی هم بازی(حدود یه ساعت)
    حالا اگه دوستان محبت کنن جواب بدن ممنونشون میشم:

1. Apple macbook pro with retina 13 inch
    مشخصات فیزیکی:ابعاد: 18 × 219 × 314 میلی‌متر - وزن: 1.58 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i5 5th Generation - Broadwell 2.70GHz up to 3.1 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: 128 گیگابایت - نوع: SSD - مشخصات: حافظه خشک
    پردازنده گرافیکی:Intel HD Graphics 6100 Iris Pro بدون حافظه‌ی گرافیکی مجزا
    صفحه نمایش:13 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 2560x1600
    امکانات:فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi HDMI Port Thunderbolt Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Apple Mac OS

2.asus n551jx with leap motion
    مشخصات فیزیکی:ابعاد: 31.5 × 255 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4720HQ 2.60GHz up to 3.60 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک و نیم ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک و نیم ترابایت هارددیسک به همراه 24 گیگابایت حافظه SSD
    پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 950M 4GB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
    امکاناتVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

من قطعا پیشنهاد میکنم مورد دوم رو بگیرید واسه استفاده ای که دارید. چون مکبوک ها واسه استفاده های بیشتر کاربرد دارن و گرونتر هم هستن

نظر

سلام. ۳ تا سوال دارم و بعد تصمیم بگیرید:
      ۱. چه بازی ای؟یعنی آیا ممکنه استفاده ی سنگینی هم بخواین ازش بکنید؟ (بله یا خیر)
      ۲. دوست دارید مکینتاش داشته باشین و تجربه ای جدید یا همون ویندوز رو راحت هستید؟ ( مکینتاش یا ویندوز)
      ۳. آیا وزن و سایز براتون مهمه؟چون اگه زیاد با خودتون حمل میکنین مهمه وگرنه خیر. (بله یا خیر)
      اگه هر سه تا سوال براتون جوابش (بله و مکینتاش)‌ بود برید سراغ مکبوک و مطمینا لذت میبرید...چون عالیه. ولی اگه جواب سوالتون (خیر و ویندوز) هست٬ اون اسوس هم خیلی خوبه و اونو بگیرید.

نظر

پیشنهاد بین دو لپ تاپ

اگه به فكر بازي كردن هستيد حتما بريد سراغ لپ تاپ ويندوزي. چون بازي هاي مخصوص مك كم هستند. و اگه بخواهيد بازي كنيد بايد ويندوز بريزيد روي مك بوكتون. خود اين مسأله مشكلاتي براتون مياره.
        مك بوك پرو براي كارهاي ديگه طراحي شده.
        مثلا طراحي و وب گردي و ...
        براي بازي صد البته ويندوز رو پيشنهاد مي كنم. كه هم تمام بازي ها براش هست و هم كرك هاش خيلي راحت تر پيدا مي شه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X