اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور ایفون بهتره یا اپدیت از طریق خود گوشی؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستور ایفون بهتره یا اپدیت از طریق خود گوشی؟

سلام دوستان میخواستم بدونم من هر وقت اپدیت جدید اومد از طریق خود گوشی اپدیت کنم بهتره یا ریستور کنم روون تر اجرا میشه ؟؟مرسی

از طریق خود گوشی آپدیت کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام...دوست عزیز صد در صد ریستور بهتره...!!.عین این میمونه که شما یک ویندوز نو و تازه رو کامپیوترتون نصب میکنید ....بعد از ریستور همه چی عالی و روان کار میکنه ....تا اینکه بخواهید سیستم عامل قبلی رو اپدیت کنید...!!

نظر

من همین سوال رو از بخش ساپورت اپل پرسیدم گفت که آیتونز بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط esmael yazdani نمایش پست ها
          از طریق خود گوشی آپدیت کن

دوست عزیز update با خود گوشی تنها مزیتش حجم کم دنلود می باشد، اما اگر با Itunes بروز رسانی نمائید به مراتب بهتر است. (به این حالت Clean install میگویند.)
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام . دوست عزیز ممنون از راهنماییتون یعنی هر دفعه اپدیت های جانبی هم اومد ریستور کامل کنم بهتر مثلا ریستور کردم به 8 یه ماه بعد 8.1 اومد باز ریستور کنم بدون برگردوندن بک اپ بهتره؟واسه گوشی مشکلی پیش نمیاد؟؟؟مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
              سلام . دوست عزیز ممنون از راهنماییتون یعنی هر دفعه اپدیت های جانبی هم اومد ریستور کامل کنم بهتر مثلا ریستور کردم به 8 یه ماه بعد 8.1 اومد باز ریستور کنم بدون برگردوندن بک اپ بهتره؟واسه گوشی مشکلی پیش نمیاد؟؟؟مرسی
              شما همين OTA آپديت كن (جانبي ها رو) اگه به مشكل خوردي ريستور بدون برگردوندن بكاپ انجام بده

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                شما همين OTA آپديت كن (جانبي ها رو) اگه به مشكل خوردي ريستور بدون برگردوندن بكاپ انجام بده

میخواستم بدونم برای جانبی ها هم ریستور بهتره برا دستگاه???

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها

میخواستم بدونم برای اپدیت جانبی کدوم اپدیت بهتره؟(گوشیم رو تازه ریستور کردم وقتی ios9 هم هومد یک ماه دیگه ریستور کنم بهتره؟>)

نظر

میخواستم بدونم کدوم برای اپدیت جزِیی بهتره؟(من تازه گوشیم رو ریستور کردم الان یک ماه دیگه که ios9 اومد ریستور کنم بهتره؟؟)

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
                      میخواستم بدونم کدوم برای اپدیت جزِیی بهتره؟(من تازه گوشیم رو ریستور کردم الان یک ماه دیگه که ios9 اومد ریستور کنم بهتره؟؟)
                      درسته كه ريستور در كل بهتره، اما اين طور نيست كه OTA خوب نباشه، من بار ها بدون هيچ مشكلي OTA آپديت كردم
                      در مورد iOS 9 هم اين رو بگم كه همون روز هاي اول آپديت نكن كلاً! چون به احتمال زياد مشكلاتي داره سيستم عامل جديد
                      صبر كن تا بروز رساني هاي بهتر

نظر

صبر کنید ..
                      X