اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریست کردن مک و عدم توانایی نصب دوباره os x

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریست کردن مک و عدم توانایی نصب دوباره os x

سلام دوستان . بنده متاسفانه به هوای استفاده از گزینه reinstall os x و نصب دوباره os x کل سیستم رو erase کردم و بعدش متوجه شدم که متاسفانه باید برای نصب مجدد به اینترنت وصل بود و بالای 4گیگ دانلود نیاز داره ، که نه سرعتشو دارم و نه اعصاب بر خوردن به ارور the connection lost :-) . الان سوال بنده اینه که ایا میشه از روی دیسک دوباره نصب کرد ؟ بنده زیاد تو گروه گشتم متاسفانه نتونستم راه حل روشنی برای مشکلم پیدا کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

۲ تا راه داری :

۱- بیایی تهران دفتر سایت رایگان نصب میکنیم
    ۲- ۱۰.۱۰.۴ osx رو دانلود کنی جدا گانه : Mac OS X Yosemite 10.10.4 ( 14D131 ) Final سیستم عامل مکینتاش
    سپس بر روی فلش بوت بسازی : http://www.i-phone.ir/forums/thread98473.html
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
      سلام دوستان . بنده متاسفانه به هوای استفاده از گزینه reinstall os x و نصب دوباره os x کل سیستم رو erase کردم و بعدش متوجه شدم که متاسفانه باید برای نصب مجدد به اینترنت وصل بود و بالای 4گیگ دانلود نیاز داره ، که نه سرعتشو دارم و نه اعصاب بر خوردن به ارور the connection lost :-) . الان سوال بنده اینه که ایا میشه از روی دیسک دوباره نصب کرد ؟ بنده زیاد تو گروه گشتم متاسفانه نتونستم راه حل روشنی برای مشکلم پیدا کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
      دوست عزيز تنها راه همين داونلود ٤ گيگه!!!يا خريد فلش بوتيبل از دفتر سايت. بدون خود مكتون نميتونيد كاري كنيد. يا ببريد دفتر ٢سوته اوكي ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون بابت راهنماییتون . بنده به تازگی یک هارد ssd گرفتم که میخوام بندازم رو مک ، بعد هدفم اینه که کنارش یک هارد hhd هم داشته باشم و گویا شدنیه . ایا تو دفتر سایت تهران اینا رو واسم حل میکنن تا بیام ؟
        ویرایش توسط dooroozz : https://i-phone.ir/forums/member/73995-dooroozz در ساعت 29-07-2015, 04:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
          ممنون بابت راهنماییتون . بنده به تازگی یک هارد ssd گرفتم که میخوام بندازم رو مک ، بعد هدفم اینه که کنارش یک هارد hhd هم داشته باشم و گویا شدنیه . ایا تو دفتر سایت تهران اینا رو واسم حل میکنن تا بیام ؟
          بله شدنی هست با استفاده از caddy
          به دفتر سایت مراجعه کنید
          تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

سلام من مکمو erase کردم و مراحلشو تا اخر رفتم. حالا مونده نصبش. میگه باید ببینیم ورژنش اصلی هست یا نه،یعنی ازم میخواد اپل ایدیمو بزنم. هرچی میزنم میگه الان نمیشه بعدا تلاش کنید و نصب نمیشه

نظر

صبر کنید ..
            X