اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تلق پشت و رو برای ایفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تلق پشت و رو برای ایفون 6

سلام ببخشید تاپیک من طولانیه.چون تا حالا 200 هزار تومن پولم حروم شده چون چندین طلق خریدم و پرت دادم.چندتا سوال داشتم.ببخشید که طولانیه ولی من میخوام محافظ برای ایفون 6 ام بخرم.سوالات
    1-ایا طلق glassهمون ضد ضربه و buffهمون ضدخش هستش؟
    2-چرا glassپشت گوشی انتن دهی رو ضعیف میکنه؟چون ضخیمه؟(ولی نازک ها امتحان کردم ضعیف نکردن)
    3-ایا طلق جنس خوب مثل glass هست که علاوه بر پشت و روی گوشی دور گوشی رو که خمیده هست بگیره?(جنس نازک دیدم که با یه تلنگر از جاش درمیومد)
    4-
    ایا طلق جدا برای دور گوشی پیدا میشه؟
    من یه طلق میخوام که همه جای گوشی رو بگیره.گارد هم دوست ندارم.ممنون خداحافظ

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
    در جواب سوالات شما باید عرض کنم که محصولات buff معمولا معروف به ضد ضربه بودن و 9لایه متراکم هستند ولی glass ضد خش بوده و نصبت به بقیه برند های بازار از استحکام بیشتری برخوردار است و اینکه glass orginal در آنتن دهی گوشی هیچ تاثیری نداره
    در مورد محافظ شیشه ای گوشی هم من به شما مارک ozaki پیشنهاد میکنم که هم سبک و هم مقاوم و هم شیشه ای شفاف هستند
    پیشنهاد میکنم به این لینک ها سر بزنید و اگه مشکلی داشتید با ما تماس بگیرید :

لوازم جانبی آیفون کیس iPhone Assessories Case | قیمت روز خرید و فروش و مشخصات فنی لوازم جانبی آیفون کیس iPhone Assessories Case | پرشین اپل | Persian Apple

لوازم جانبی آیفون محافظ صفحه نمایش iPhone Assessories Screen Protector | قیمت روز خرید و فروش و مشخصات فنی لوازم جانبی آیفون محافظ صفحه نمایش iPhone Assessories Scree

نظر

ببخشید تلقی هست که دور گوشی هم بگیره و از جنس محکم باشه؟چون جنس نازک به درد نمیخوره

نظر

هرچقدر جنس محکم تر باشه ضخامت بالاتری داره و گوشی رو زمخت میکنه
        پشت آیفون نیازی به نگهدارنده ی قوی نداره,از فلزه
        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط مازیار قنبری نمایش پست ها
          ببخشید تلقی هست که دور گوشی هم بگیره و از جنس محکم باشه؟چون جنس نازک به درد نمیخوره
          با سلام
          اگه منظور از تلق دور همون بامپر هست باید بگم که بله موجود هست ولی همون طوری که دوست خوبمون آقا حمید اشاره کردن مقاومت این نوع محافظ ها با توجه به جنس پلاستیکی که دارن پایین تره
          من بامپر های فلزی و یا شیشه ای بیشتر پیشنهاد میکنم

لوازم جانبی آیفون بامپر iPhone Assessories Bumper | قیمت روز خرید و فروش و مشخصات فنی لوازم جانبی آیفون بامپر iPhone Assessories Bumper | پرشین اپل | Persian Apple

نظر

البته بامپر های فلزی باعث کاهش قدرت آنتن دهی میشن
            در نظر داشته باشید

.

نظر

سلام ببخشید تاپیک من طولانیه.چون تا حالا 200 هزار تومن پولم حروم شده چون چندین طلق خریدم و پرت دادم.چندتا سوال داشتم.ببخشید که طولانیه ولی من میخوام محافظ برای ایفون 6 ام بخرم.سوالات
              2-چرا glassپشت گوشی انتن دهی رو ضعیف میکنه؟چون ضخیمه؟(ولی نازک ها امتحان کردم ضعیف نکردن)
              3-ایا طلق جنس خوب مثل glass هست که علاوه بر پشت و روی گوشی دور گوشی رو که خمیده هست بگیره?(جنس نازک دیدم که با یه تلنگر از جاش درمیومد)
              4-
              پیشنهاد میکنم اینو بخری عالیه بهتر از این نداریم

ديجی کالا - محافظ صفحه نمایش اسپیگن مدل Steinheil Curved مناسب برای گوشی موبایل آیفون 6 - Apple iPhone 6 Spigen Screen Protector Steinheil Curved Crystal

نظر

سلام ممنون بابت جواب هاتون.منظور من از محافظ دور گوشی بامپر نبود.منظورم این بود که تلق هایی که برای محافظت از صفحه نمایش معرفی میشن برای دور گوشی هم موجود هست؟منظورم پخ دور گوشی هستش

نظر

فقط کیس خود اپل

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

4-
                    این حرف شما اصلا صحیح نیست ، من رو 6 پلاس هم گلاس انداختم و هم از کیس Apple iPhone 6 Plus Spigen Case Slim Armor استفاده کردم ، این کیس واقعا گوشی شما رو ضد ضربه میکنه ، ولی قطر گوشی رو زیاد میکنه ، با این حال همیشه آنتنم فول هست .

iPhone 6 Plus Case Slim Armor – Spigen Inc.

نوشته اصلی توسط Steve7000 نمایش پست ها
                    فقط کیس خود اپل

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    کیس خود اپل فقط زیبایی ظاهری دارد و ب هیچ وجه از گوشی شما محافظت نمیکند .

نظر

فلز مانع انتقال امواج مایکروویو میشه (امواج تلفن همراه)
                      ولی گلس و پلاستیک تاثیری در اون ندارن

.

نظر

سلام و ممنون از همه بابت جواب ها. واقعا کمک خوبی بود

نظر

سلام اگه میشه مارک گلس خوب معرفی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط solidehsan نمایش پست ها
                            سلام اگه میشه مارک گلس خوب معرفی کنید
                            remax

نظر

قیمت دارین
                              گلسی هست که تمام صفحه رو پوشش بده؟