اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قرار دادن برنامه رایگان در اپ استور از ایران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قرار دادن برنامه رایگان در اپ استور از ایران

من میخوام یه اپلیکیشن کاملا رایگان رو بذارم توی اپ استور که هیچ گونه پرداخت درون برنامه ای هم نداره.
    یعنی اپل اصلا قرار نیست پولی به حساب من بریزه.
    یه مقدار توی روند انجام دادن این کار مشکل دارم. سرچ هم کردم گفته های ضد و نقیض زیاد شنیدم.

و اما سوالاتی که دارم:

1. آیا نیازی به شماره حساب خارجی خواهم داشت؟ چون میگم اپ رایگانه و هیچ پولی قرار نیست برام واریز شه.
    2. حتما باید کسی رو توی خارج داشته باشم؟ اگر آره حتما باید مشخصات اون شخص بخوره توی اپل آی دی و اسم اون شخص بخوره زیر برنامه ی من توی اپ استور؟ چون من میخوام اسم خودم باشه!
    3. ارزون ترین نوع ویزا کارتی که برای پرداخت 99 دلار سالیانه ی اکانت اپل میتونم استفاده کنم چیه؟ مثلا بعضی از این ویزا کارت ها هستن که یک سال اعتبار دارن و قابل شارژ هم نیستن. آیا مشکلی پیش میاد یا میشه برای سال دوم یه ویزا کارت دیگه خرید و دوباره اکانت رو شارژ کرد؟

با تشکر

متاسفانه سخت گیری در این زمینه به شدت زیاده و بسیار بسیار سخت گیرانه تر از شرکت های خارجی و گوگل پلی هستش.
    مهم نیست اپ شما رایگانه یا نه، باید دبیت **** بنام خودتون با آدرسی بنام خودتون با اپل آیدی بنام خودتون با حساب بانکی خارجی بنام خودتون داشته باشید. (خیلی طول کشید همین یه جمله رو متوجه بشم خیلی هم هزینه و ضرر دادم تا اینارو تجربه کردم و فهمیدم)
    پروسه ی وریفای **** و اسم شما با آدرس شما باید بگذره.
    پروسه ی تایید برنامه ی توسعه دهندتون باید بگذره.
    پروسه ی تایید اپی که میخواید منتشر کنید هم باید بگذره.

اگر از طریق یه شخص دیگه میخواید انجام بدید همه چیز باید بنام همون شخص باشه و بمونه.

خلاصه منم یه چند سالی میشه درگیر همین قضیه ام! و هنوز موفق نشدم.

نظر

صبر کنید ..
    X