اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی فوری جهت خرید apple tv نیاز دارم دوستان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
    و یک سوال دیگه اینکه مودم من لینکسیس مدل wag120w هست که سرعت 150 داره و 300 نیست

بنظرتون در بازی ها و دیدن فیلم کندی و تاخیر خواهم داشت ؟

البته فاصله ام تا مودم دو متر الی 3 متر هست

آقا ممنون از همگی این سوال آخرم من رو هم بتونید جواب بدید ممنون میشم
    مودمي كه سرعت theorical اش Mbs150 باشه سرعتي خيلي كم تر از اون رو در واقع داره
    براي همين استفاده از يك مودم n با سرعت 300 mbs كه حداقل در عمل ديگه 100 mbs باشه توصيه ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
      مودمي كه سرعت theorical اش Mbs150 باشه سرعتي خيلي كم تر از اون رو در واقع داره
      براي همين استفاده از يك مودم n با سرعت 300 mbs كه حداقل در عمل ديگه 100 mbs باشه توصيه ميشه
      ممنون مودمم 300mbs هست

من در اصل برای نمایش بازی های اتومبیل رانی اپل روی صفحه تلویزیون می خواستم بگیرمش اما بعضی ها میگن با مودم 300mbs هم باز بازی 1 ثانیه در تلویزیون از صفحه گوشی عقب تر هست یا جایی که سرعت و اکشن خیلی زیاد میشه بازم لگ داره

بزرگواری میکنید شما و بقیه دوستان بفرمایید آیا کاملا بازی در تلویزیون و گوشی هم زمان هست یا تاخیر داره ؟

آیا با قابلیت Peer to Peer AirPlay که مودم دیگه نیاز نیست این تاخیر کاملا از بین میره ( با فاصله حدود 2 متر از هم ) و دقیقا همزمان میشه و میشه باهاش بازی کرد ؟

و اینکه این مدل A1496 آخرین مدلش هست یا جدیدتر از اینم هست ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
      ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 11-07-2015, 09:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
        ممنون مودمم 300mbs isj onh v, a;v

من در اصل برای نمایش بازی های اتومبیل رانی اپل روی صفحه تلویزیون می خواستم بگیرمش اما بعضی ها میگن با مودم 300mbs هم باز بازی 1 ثانیه در تلیوزیون از صفحه گوشی عقب تر هست یا جایی که سرعت و اکشن خیلی زیاد میشه بازم لگ داره

بزرگواری میکنید شما و بقیه دوستان بفرمایید آیا کاملا بازی در تلویزیون و گوشی هم زمان هست یا تاخیر داره ؟

آیا با قابلیت Peer to Peer AirPlay که مودم دیگه نیاز نیست این تاخیر کاملا از بین میره و دقیقا همزمان میشه و میشه باهاش بازی کرد ؟

و اینکه این مدل A1496 آخرین مدلش هست یا جدیدتر از اینم هست ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
        A1469 اخرين هست و اينكه من راستش تا حالا با بازي كه سريع باشه تست نكردم و بيشتر براي air play فيلم و عكس استفاده كردم كه در هر دو حالت مشكل خاصي نديدم

نظر

نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
          A1469 اخرين هست و اينكه من راستش تا حالا با بازي كه سريع باشه تست نكردم و بيشتر براي air play فيلم و عكس استفاده كردم كه در هر دو حالت مشكل خاصي نديدم
          ممنونم اونا رو میدونم مشکلی نداره اما این بازی های سریع مهمه برام چون race و action همیشه بازی میکنم بازم بسیار ممنونم بابت کمکتون

دوستان یگه اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه

نظر

صبر کنید ..
          X