اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی آفیس 2016 برای مک منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهایی آفیس 2016 برای مک منتشر شد

مایکروسافت اوایل امسال نسخه آزمایشی آفیس ۲۰۱۶ را برای مک با قابلیت های جدید و البته لباسی زیبا و تازه منتشر کرد, سرانجام بعد از گذشت چندین ماه, نسخه نهایی این مجموعه روز گذشته در دسترس کاربران قرار گرفت. پیش از هر چیز باید بگوییم که همانطور که براساس استراتژدی جدید مایکروسافت حدس می زدیم, آفیس ۲۰۱۶ در حال حاضر تنها برای کاربرانی قابل استفاده است که اکانت آفیس ۳۶۵ داشته باشند, این اکانت که اجازه استفاده از آفیس در مک و آیپد را به کاربران می دهد ۹۹.۹۹ دلار در سال و یا ۹.۹۹ دلار در ماه هزینه دارد.
    در نسخه های آزمایشی این مجموعه دیدیم که آفیس به طور کاملی به شبکه های ذخیره کلاد در ارتباط است و به راحتی می توان لینک مستقیمی از سرویس هایی مانند گوگل درایو یا وان درایو در آفیس پیدا کرد و البته استفاده ویرایش به صورت زنده در پلتفرم های مختلفی مانند مک, آیپد و پی سی نیز امکان پذیر است.
    هر سه اپلیکیشن اصلی آفیس در نسخه نهایی, نسبت به نسخه های پیشین با بهبود هایی در کارکرد و کارایی مواجه شده اند و البته نیازی به اشاره نیست که آفیس ۲۰۱۴ ژست های حرکتی مک را کاملا ساپورت می کند.
    و اما در نهایت, آفیس ۲۰۱۶ نیز برای خرید یکباره ( بدون نیاز به اکانت آفیس ۳۶۵ ) در دسترس خواهد بود, اما برای آن می بایست تا سپتامبر امسال صبر کنید.

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

سلام

آیا تو این نسخه از پارسی ساپورت میکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
      سلام

در نسخه بتا که ساپورت نمی شده
      من سعی می کنم تا چند روز آینده چک کنم
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        در نسخه بتا که ساپورت نمی شده
        من سعی می کنم تا چند روز آینده چک کنم
        آقا روزبه خواهشا اگر فارسی رو ساپورت نمیکرد با مایکروسافت مکاتبه ای نمایید اگر امضا و تایید ما کاربران رو هم میخواهید حتما کمک خواهیم نمود
        اما چون شما استادین و راه و روش کار رو بلد هستین این ارتباط رو زحمت بکشین همه ممنون دار شما خواهیم بود .
        با تشکر فراوان

نظر

الان یعنی کرک شدش تا ماه سپتامبر نمیاد؟
          یا همین ورژن قابلیت کرک شدن داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
            سلام
            متاسفانه همانند نسخه پیش نمایش٬ از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند.

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
            الان یعنی کرک شدش تا ماه سپتامبر نمیاد؟
            یا همین ورژن قابلیت کرک شدن داره؟
            دانلود همراه با پچ فعالسازی

نظر

واقعا فارسی پشتیبانی نمیکنه ؟!
              بازم از ترفند کپی پیست میشه استفاده کرد فک کنم

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                واقعا فارسی پشتیبانی نمیکنه ؟!
                بازم از ترفند کپی پیست میشه استفاده کرد فک کنم
                آفیس مایکروسافت برای مک کلا با زبان های اصطلاحا right to left محدود شده است. چه فارسی٬ عربی و ...
                ترفند کپی پیست هم در ۲۰۱۶ دچار مشکل میشود. باید یک سند فارسی تحت Word داشت و آن را ویراش کرد. آن هم کاملا بدون مشکل نیست.

پکیج iWork و خصوصا اپلیکیشن Pages در مک فوق العاده بوده و شخصا احساس مشکلی از نبود مجموعه آفیس مایکروسافت ندارم. پیشنهاد میکنم از این مجموعه استفاده کنید.

نظر

یکی از کارشناسای مایکروسافت اینجا نوشته RTL فعلا توجیه اقتصادی نداره!!!

نظر

ساپورت مایکروسافت در جواب ایمیلی و Feedback ای که چند بار براشون فرستادم جواب داده که شما میتونید از آفیس آنلاین استفاده کنید!

نظر

البته محیط onenote که کاملا فارسی رو ساپورت میکنه، excel هم نوشته ها بهم نمیرزه ولی کلمات از آخر به اول میاد در واقع با حروف مشکل نداره با کنار هم قرار گرفتن کلمات مشکل داره. word و powerpoint هم متاسفانه هیچ کاری نمیشد کرد

نظر

مجموعه افيس كه فقط ورد نيست
                        اكسل و اكسس و پاورپوينت اصل كار هستن تو نسخه انلاين كه اكسس نداره
                        مجموعه iwork هم كه اصلا در حد افيس نيست از نظر اكسل (number)

نظر

سلام: ممنون میشم اگه یکی از دوستان لطف کنه و پچ فعالسازی رو جداگانه آپلود کنه.

نظر

منم مشكل دارم با تايپ فارسي
                            ولي بهترين روش اينه كه فايل وردي داشته باشيد و در مك باز كنيد و همه چي رو پاك كنيد و از ابتدا مثل يك فايل جديد كار كنيد

البته من iwork رو نصب كردم و به نظر من خيلي تفاوت ندارد و كارهاي اصلي رو انجام ميده
                            همچنين ميشه يه فايلي رو با pages ساخت و در آفيس كاملا بدون دردسر ادامه كار را انجام داد
                            موفق باشيد

نظر

سلام
                              بعد نصب اینستالر اصلی آفیس و بلاک کردن connection ها با little snitch و بعد نصب پچ فعال سازی و اون یکی اینستالر، موقع اجرای هر کدوم از نرم افزار ها میگه باید ساین in کنین ولی باتوجه به اینکه من همه ی connection ها رو بلاک کردم، نمیتونه به اینترنت وصل بشه
                              راه حلش چیه؟ آیا اصلا باید sign in کرد یا راه دیگه ای داره؟

نظر

صبر کنید ..
                              X