اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پر شدن حافظه درایو c و ریستور نشدن بکاپ!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پر شدن حافظه درایو c و ریستور نشدن بکاپ!!!

سلام

من گوشیمو کاملا Erase کردم ینی مث کارخونه شد. قبلا بکاپ رو روی درایو C گرفته بودم. حالا داشتم بکاپ رو ریستور میکردم روی گوشی دیدم 11 گیگ خالی درایو C کامپیوترم پر شده و حالا درایو C کامل پر شده و امکان ریستور بکاپ آیفونم وجود نداره و هی اخطار پر شدن حافظه درایو C رو میده!!! بکاپم روی همین درایو هست! ینی چاره ای نیست؟؟؟
    میخواستم درایو C رو یه چیزاییشو خالی کنم دیدم به جز ویندوز چیزای زیادی روی این درایو وجود ندارن!

چیکار کنم !؟؟؟ همه اطلاعات توی بکاپ آیفونمه!

شما روی درایو c رایت کلیک کنید. بعد برید properties. تو همون صفحه ال یه گزینه دارید disk cleanup. بازش که کردید تیک تمام گزینه ها رو بزنید و بعد ok رو بزن. احتمالا یه ۱۰ ۱۵ گیگ برات خالی میکنه. اگه نکرد باید ببینی حجم درایوت کجا پره.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
      شما روی درایو c رایت کلیک کنید. بعد برید properties. تو همون صفحه ال یه گزینه دارید disk cleanup. بازش که کردید تیک تمام گزینه ها رو بزنید و بعد ok رو بزن. احتمالا یه ۱۰ ۱۵ گیگ برات خالی میکنه. اگه نکرد باید ببینی حجم درایوت کجا پره.
      بدبختی اینه که بکاپ آیفونم اونجاس میترسم کاری کنم اون پاک بشه. میگم من حالا چیزی که گفتین چک کردم! قبلا اینطور نبود ولی حالا جز گزینه هایی که تیک میخورن یه گزینه هست "فایل های موقت" که 5 گیگ گرفته!!! قبلا نبود. پاکش کنم؟ بکاپ آیفونم از بین نمیره؟

نظر

دوست عزیزم شما برید یه کپی از فایل بک آپ بردارید تو یه درایو دیگه
        از طریق برنامه ibackupbot ریستور کنید
        خیلی ساده هستش

نظر

نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
          بدبختی اینه که بکاپ آیفونم اونجاس میترسم کاری کنم اون پاک بشه. میگم من حالا چیزی که گفتین چک کردم! قبلا اینطور نبود ولی حالا جز گزینه هایی که تیک میخورن یه گزینه هست "فایل های موقت" که 5 گیگ گرفته!!! قبلا نبود. پاکش کنم؟ بکاپ آیفونم از بین نمیره؟
          نگران نباشید. بک آپتون پاک نمیشه.

نظر

با نرم افزار درايو سي رو افزايش حجم بدهيد

نظر

صبر کنید ..
            X