اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کلش آف کلنز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کلش آف کلنز

راهی هست که بشه سیو کلش اف کلنز رو که از سیبچه دانلود شده با آپ استور انتقال داد ؟
    لولم 102 هست اولین بار بازی رو از سیبچه گرفتم اون موقع ios گوشیم 7 بود الان فقط رو گوشی هایی که ios7 دارن سیو بازیم میاد. رو کلی گوشی با ios8 تست کردم ولی نشد که نشد . لطططططفا راهنمایی کنید

دوست عزیز 3 تاپیک با عنوان مشابه ایجاد کردید
    رعایت فرمایید
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

دوست عزیز متاسفانه باید از لول یک شروع کنید و صد البته بازی رو حتما از اپ استور دانلود کنید چون بازی کلاش که از سیبچه دانلود میشه به هیچ وجه گیم سنتر روش ذخیره نمیشه .

نظر

نوشته اصلی توسط Hadi021 نمایش پست ها
        راهی هست که بشه سیو کلش اف کلنز رو که از سیبچه دانلود شده با آپ استور انتقال داد ؟
        لولم 102 هست اولین بار بازی رو از سیبچه گرفتم اون موقع ios گوشیم 7 بود الان فقط رو گوشی هایی که ios7 دارن سیو بازیم میاد. رو کلی گوشی با ios8 تست کردم ولی نشد که نشد . لطططططفا راهنمایی کنید
        با یکی از دوستان که به زبان انگلیسی تسلط دارند هماهنگ‌کنید و با سوپرسل صحبت کنید. اگر مشکل قابل حل باشد فقط از طریق آنها باید اقدام کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من هم لول صدو دو هستم و همين مشكل رو دارم بهتره كه با سوپرسل در ارتباط باشيد تنها راه شهم همينه

نظر

با سلام
            دوست عزیز متاسفانه فعلا راهی برای ذخیره این بازی که از سیبچه دریافت نموده اید برروی game center وجود ندارد.

نظر

صبر کنید ..
            X