اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموشی رمز عبور آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموشی رمز عبور آیفون

سلام دوستان من به تازگی عضو شدم و اگه محل ایجاد تاپیک رو اشتباه اومدم ببخشید.من ایفون 6 64 گیگ دارم.رمز چهار رقمی رو یادم رفته.چند بار هم پسووردم رو اشتباه زدم و بعد از چند بار الان زده Iphone is disabled/connect to itunes.منم لبتابم که گوشی باهاش سینک بود ویندوزش رو عوض کردم.بک اپ هم نگرفتم.راهی هست که این پیغم از بین بره و گوشی دوباره فرصت بهم بده تا پسوورد بزنم؟ایا نمیشه بدون حذف اطلاعات گوشی رو درست کنم؟

دوست عزیز تنها راه شما برای اینکه بتونی از گوشی استفاده کنی ریستور کردنه، گوشی رو ریستور کن به آخریت ورژن که 8.4 باشه.
    بعد از ریستور رمز apple id که رو گوشی بوده رو هم ازت میخواد.
    اگه backup iCloud داشته باشی contact رو میاره
    اگه سوالی بود بپرس

نظر

یه سری برنامه برای ریکاوری اطلاعات هست.بعد از ریستور با اونا میتونم عکسامو برگردونم؟عکسام و فیلمی شخصیم خیلی برام مهم هستن

نظر

نوشته اصلی توسط Hashem - Matrix نمایش پست ها
        دوست عزیز تنها راه شما برای اینکه بتونی از گوشی استفاده کنی ریستور کردنه، گوشی رو ریستور کن به آخریت ورژن که 8.4 باشه.
        بعد از ریستور رمز apple id که رو گوشی بوده رو هم ازت میخواد.
        اگه backup iCloud داشته باشی contact رو میاره
        اگه سوالی بود بپرس
        با وجود روشن بودن find my iphone چطوری باید ریستور کنن ایشون؟؟؟
        ویرایش توسط kambizonline : https://i-phone.ir/forums/member/21389-kambizonline در ساعت 07-07-2015, 03:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
          با وجود روشن بودن find my iphone چطوری باید ریستور کنن ایشون؟؟؟
          مگه حرفی از find my iphone زدن؟ایشون!

نظر

اگر find my iphone هم روشن باشه در حالت dfu ميتوانند ريستور كنند و بعد از ريستور هنگام اكتيويت كردن رمز اپل ايدي رو ميخواد

نظر

مشکل اینجاست که رمز اپل ایدی رو فراموش کردن این که میفرمایید بعداز ریستور کردن رمز اپل ایدی میخاد چکار باید کرد؟؟!! وقتی مشکل اصلی فراموش کردن رمزه؟

نظر

اگه ایمیل و سوالات امنیتی اپل آیدیت رو میدونی که هیچ مشکلی نیست اگه نمیدونی تو دردسر افتادی

نظر

من گوشیمو اخیرا reset all کردم استیکرهای کیبوردم تو همه برنامه ها حذف شده چه صفحه اس ام اس چه شبکه های اجتماعی شکلک هام حذف شده... چیکار باید بکنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط السا نمایش پست ها
                    من گوشیمو اخیرا reset all کردم استیکرهای کیبوردم تو همه برنامه ها حذف شده چه صفحه اس ام اس چه شبکه های اجتماعی شکلک هام حذف شده... چیکار باید بکنم؟؟
                    خب دوباره باید نصب کنید یا اینکه اگه بکاپ آیتونز داشتید از طریق بکاپ ها برشون گردونید

نظر

مشکل بزرگترم اینه که من چندتا اپل ایدی استفاده کردم گوشیم همه رو بلاک کرده و در واقع دیگه هیچ برنامه ای نمیتونم نصب کنم

نظر

مشکل بزرگترم اینه که من چندتا اپل ایدی استفاده کردم گوشیم همه رو بلاک کرده و در واقع دیگه هیچ برنامه ای نمیتونم نصب کنم
                        پس باید یه اپل آیدی درست درمون بسازید و از اول تمام برنامه هارو با اپل آیدی خودتون دانلود کنید

نظر

نه کلا بلوک شده هیچ راه دسترسی ندارم... شما راه حلی سراغ ندارید؟

نظر

نه کلا بلوک شده هیچ راه دسترسی ندارم... شما راه حلی سراغ ندارید؟
                            این که امکان نداره .شما اپل آیدی هاتون دیزیبل شده باید از یه اپل آیدی جدید استفاده بکنید

نظر

اگه بتونی find my iphone رو خاموش کن بعد ریستور کنی بهتره، اگه دسترسی نداری بهش باید ببری به حالت dfu بعد ریستور کنی، بعد از ریستور کردن هم باید رمز apple id رو وارد کنی، در غیر اینصورت گوشی active نمیشه.
                              موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                              X