اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

(در سیبچه قرار گرفت) تحریر - عکس نوشته های زیبا با فونت های فارسی بسازید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• (در سیبچه قرار گرفت) تحریر - عکس نوشته های زیبا با فونت های فارسی بسازید

سلام. هفته پیش اولین برنامه ای که برای آیفون ساختم تو اپ استور اکسپت شد. این توضیحاتشه:

تحریر به شما کمک می‌کند تصاویر زیبایی با استفاده از قلم‌ها، تصاویر پس زمینه، سایه ها و رنگ‌های از پیش تهیه شده بسازید. علاوه بر این، شما می‌توانید از تصاویر موجود در گالری خودنتان نیز به عنوان تصویر پس زمین استفاده کنید.

تحریر شامل موارد زیر می‌باشد:
    - بیشتر از ۴۰ قلم زیبای دستچین شده در چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و چینی.
    - ۳۵ پس زمینه زیبا.
    - ۴ حالت راست چین، چپ چین، وسط چین و چپ-راست (برای شعر فارسی).
    - چهار حالت برای سایه.
    - به اشتراک گذاری تصویر تهیه شده در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، واتس اپ، تلگرام، وایبر و ذخیره در گالری.
    - پشتیبانی از iPhone 4, 4S, 5, 5S, 6, 6 Plus .

قیمتش ۹۹ سنت هست که اگه از آیتونز نمیتونید خرید کنید به جاش از طریق سیبچه میتونید با کارتهای عوض شتاب هم بخریدش.

ریدیم کد:
    TKYE73KJ9WXX
    64TAYX7XLH6A
    XWWFY4A9FPXA
    JL3LNAKE6WR4
    93KRYJ7JFETL

اسکرین شات:
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

لینک اپ استور:

ممنون میشم نظرتون رو بگید.
    ویرایش توسط HaMiD.TcI : https://i-phone.ir/forums/member/80588-hamid-tci در ساعت 15-07-2015, 12:32 PM

سلام آقا میثم
    خیلی عالی بود.
    جای همچین برنامه ای برای ios خالی بود.
    موفق باشی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط maysamsh نمایش پست ها
      سلام. هفته پیش اولین برنامه ای که برای آیفون ساختم تو اپ استور اکسپت شد. این توضیحاتشه:

تحریر به شما کمک می‌کند تصاویر زیبایی با استفاده از قلم‌ها، تصاویر پس زمینه، سایه ها و رنگ‌های از پیش تهیه شده بسازید. علاوه بر این، شما می‌توانید از تصاویر موجود در گالری خودنتان نیز به عنوان تصویر پس زمین استفاده کنید.

- ۳۵ پس زمینه زیبا.
      - چهار حالت برای سایه.
      - به اشتراک گذاری تصویر تهیه شده در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، واتس اپ، تلگرام، وایبر و ذخیره در گالری.

قیمتش ۹۹ سنت هست که اگه از آیتونز نمیتونید خرید کنید به جاش از طریق سیبچه میتونید با کارتهای عوض شتاب هم بخریدش.

لینک اپ استور:

من از Instapen استفاده میکنم. این یکی نا امیدم نمیکنه؟؟؟
      من 2 دلار توی حسابم دارم ولی اگه میشه بذارید سیبچه بتونیم با کارت ایران بخریم.

نظر

نوشته اصلی توسط maysamsh نمایش پست ها

- ۳۵ پس زمینه زیبا.
        - چهار حالت برای سایه.

اسکرین شات:
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

لینک اپ استور:

توی آپدیت های آینده فونت های بیشتر فارسی اضافه کنید. اگه اضافه بشه باز من به رفیقام معرفیش میکنم.
        من میخرمش حالا
        ویرایش توسط iJack : https://i-phone.ir/forums/member/142788-ijack در ساعت 06-07-2015, 02:01 PM

نظر

اسکرین شاتاش هست. اگه اپ ویترین سیبچه رو نصب کنی میتونی با شتاب بخری.

- - - - - - - - - -

حتما. منتظر فیدبک هستم.

نظر

گرافیک برنامه خیلی خوبه و مشخصه که روش کار شده

عکسی که روی عکس متن نوشته شده مشکل شرعی داره! باعث فــــیــــل تر شدن انجمن نشه؟ :d

اگه مایل به همکاری با اشخاص دیگه هم هستید، ممنون میشم که از طریق پیغام خصوصی با بنده در ارتباط باشید

منم علاقه شدیدی به برنامه نویسی آی او اس و قرار دادن اپلیکیشن در اپ استور دارم.

نظر

با سلام
              خوب شد این پست رو دیدم چون داشتم برنامه Over رو میخریدم
              با این برنامه مثل بقیه پیج های اینستاگرام عکس های گرافیکی هم میشه درست کرد؟
              خسته نباشید.

نظر

یک سوال دیگه الان توی سبچه هست برنامتون؟
                چرا من پیداش نمیکنم!!!

نظر

بله میتونید.

نظر

یک نسخه جدا تهیه کردم برای سیبچه که در حال بررسی توسط سیبچه هست. ولی شما اگر ویترین سیبچه رو نصب کنید و اونجا Tahrir App رو بگردید میتونید دانلود کنید.

نظر

اسکرین شات ها رو میتونید ببینید. دقیق متوجه منظورتون نشدم

- - - - - - - - - -

اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم.

نظر

بسیارعالی وکاربردی
                        هردوبرنامه ‏ی مداد رو دارم.ولی تحریر چیز دیگست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من خریدم. عالی بود و راضیم.
                          فقط یه خواهش دارم. فونتای فارسیتون به تعداد اپلیکیشن Instapen (توی سیبچه هست) برسونید. چندتا بکگراند اضافش کنید (البته بکگراند زیاد مهم نیست چون خودمون میتونیم استفاده کنیم. قاب اصافه کنید که داخلش متن قرار بگیره) ، فونت هم که خیلی مهمه مخصوصا فارسی.

دمتون گرم عالیه فقط درخواست بالارو دارم. مطمئنم توی نسخه های بعد بیشتر میشن. بالاخره این نسخه اول هست.
                          به نظرم اپ پر طرفداری میشه چون نقص خاصی داخلش ندیدم.
                          لطفا خرید کنید دوستان خیلی به درد بخوره و پشیمون نمیشید.

نظر

اين برنامه فقط مخصوص ايفون هست ؟؟ برنامه ايي براي پشتيباني و بهينه سازي برنامه از صفحه ايپد رو نداريد ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

حتما. یک آپدیت هم گذاشتم که همین روزا میاد تو استور. فکر میکنم امکان جالبی باشه. میتونید هرچقدر که دوست دارید متن بنویسید، محدود به یکی نمیشه.

- - - - - - - - - -

اگه استقبال خوب باشه برای آیپد هم آمادش میکنم.

نظر

صبر کنید ..
                              X