اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطور مشخصات مک بوک رو دربیارم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطور مشخصات مک بوک رو دربیارم؟

با سلام 2 تا سوال دارم

سوال اول

برای قرار دادن یه مک بوک پرو تو بخش بازارچه باید چه اطلاعاتی رو ذکر کنم؟
    ذکر چه اطلاعاتی لازمه و اینکه این اطلاعات رو چطور بدست بیارم؟
    با توجه به اینکه این مک بوک مال من نبوده و نیست و جعبه هم نداره و از سوییس فرستاده شده
    من تو مکینتاش تازه کارم، تازه 2 هفته است که دارم با مک کار میکنم پس لطفا قدم به قدم راهنمایی بفرمایید.
    بدون کارتون چطور بفهمم مدلش چی بوده و کلا یه اطلاعات جامع و هر چی که لازمه که اگر کسی از چیزی پرسید وا نمونم :d
    راستی فقط میخوام بدونم با این شرایط ( نبود کارتون و ... ) چقدر روش قیمت گذاشته میشه که اگر خواستم ازش بخرم قیمت دستم باشه، طرف آشنای نزدیکمونه و رفیق فاب :d

سوال دوم

کیبورد مک با ویندوز تو حروف فارسی تفاوت کوچیکی داره تو جایگیری چند حرف " د،ذ " و " ر،ز " که این حروف دقیقا به جای همدیگر تو کیبورد مک قرار گرفتن
    حالا سوال اینجاست میشه این ها رو اصلاح کرد؟ تو بخش سورس تو تنظیمات کیبورد 3 حالت برای حروف پرشین داشت که فقط یکی نزدیک ترین خالت به کیبورد ویندوز رو داشت بقیه گویا برای زبان دری و افغانی بودن.

تو ویندوز چیزی مشابه رو دیدم که با اجرای اون برنامه کوچولو جای حروف در کیبورد طبق استاندارد تایپ فرهنگستان ایران چیده میشد.
    خلاصه امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
    با تشکر

1.
    قوانین بازارچه را مطالعه کنید.
    بالا سمت راست روی لوگو کلیک کنید About This Mac را بزنید !
    2.
    به System Preferences برید و در قسمت Keyboard نوع کیبورد Persian رو عوض کنید!

- - - - - - - - - -

1.
    قوانین بازارچه را مطالعه کنید.
    بالا سمت راست روی لوگو کلیک کنید About This Mac را بزنید !
    2.
    به System Preferences برید و در قسمت Keyboard نوع کیبورد Persian رو عوض کنید!

نظر

سوال ۱ رو دوستمون گفتن، برا سوال ۲، نمیشه کاری کرد.

نظر

صبر کنید ..
      X