اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با quick look

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با quick look

با سلام
    دوستان من تو نسخه موریکس یه مشکل که جدیدا پیدا کردم اینه که وقتی چنتا عکس رو سلکت میکنم و اسپیس بار رو میزنم برای quick look، بعد از
    فول اسکرین کردن و پلی کردن موقعی که به فیلم میرسه و فیلم رو پخش میکنه اخرش وایمیسه و عکس یا فیلم بعدی رو نشون نمیده!
    یعنی از عکس به فیلم یا عکس بعدی میره ولی از فیلم به عکس یا فیلم بعدی نمیره! قبلا درست بود الان نمیدونم چش شده؟
    دوستان امتحان بکنن ببینن برای همه اینطوریه یا ماله من دچار مشکل شده!
    ممنون
    ویرایش توسط aasghar : https://i-phone.ir/forums/member/109201-aasghar در ساعت 01-07-2015, 01:29 AM

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من تو نسخه موریکس یه مشکل که جدیدا پیدا کردم اینه که وقتی چنتا عکس رو سلکت میکنم و اسپیس بار رو میزنم برای quick look، بعد از
    فول اسکرین کردن و پلی کردن موقعی که به فیلم میرسه و فیلم رو پخش میکنه اخرش وایمیسه و عکس یا فیلم بعدی رو نشون نمیده!
    یعنی از عکس به فیلم یا عکس بعدی میره ولی از فیلم به عکس یا فیلم بعدی نمیره! قبلا درست بود الان نمیدونم چش شده؟
    دوستان امتحان بکنن ببینن برای همه اینطوریه یا ماله من دچار مشکل شده!
    ممنون
    حداقل یه نفر زحمتشو بکشه ببینه برای اون هم اینطوریه یا نه؟
    چنتا عکس و یه فیلم از ایفونتون که روی مکتون ریختید انتخاب کنید و بعد اسپیس بار را بزنید. فول اسکرین بکنید و دکمه پلی رو بزنید ببینید که بعد از نشون دادن عکس ها
    و رسیدن به فیلم و پلی شدنش، وقتی فیلم تموم شد عکس بعدی رو نشون میده یا نه؟
    ورژن مکم هم ۱۰.۱۰.۴ هست
    پیشاپیش ممنون

نظر

صبر کنید ..
    X