اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی 10.10.4 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهایی 10.10.4 منتشر شد

همزمان با عرضه iOS 8.4 و سرویس اپل موزیک, نسخه نهایی 10.10.4 نیز برای دیوایس های مبتنی بر مک منتشر شد. تمرکز این نسخه بر روی افزایش فاکتور های امنیتی, پایداری و البته رفع باگ برخی از مشکلات شبکه (وایرلس) , اپلیکیشن ایمیل و photos است.

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

لینک دانلود نسخه کمبو
    حجم ۱.۹۲ گیگ
    ویرایش توسط mars1920 : https://i-phone.ir/forums/member/29964-mars1920 در ساعت 30-06-2015, 11:24 PM

نظر

ضمن عرض سلام واحترام خدمت دوستان من به مشكلي خوردم براي اپديت يوسيمت١٠.١٠.٤وقتي دانلودتموم شداينستال نشدوپيغام محدوديت حافظه روداددرصورتي كه من مك روكامل خالي كردم ازعكس وموزيك و.....ولي هردفعه وقتي به استوريج نگاه مي كنم يه حجمي ازفضاي خالي رونشون مي ده ونصب نمي كنه!
      ممنون ميشم اگه كسي مي تونه كمك كنه.

نظر

نوشته اصلی توسط YahyaKholdi نمایش پست ها
        ضمن عرض سلام واحترام خدمت دوستان من به مشكلي خوردم براي اپديت يوسيمت١٠.١٠.٤وقتي دانلودتموم شداينستال نشدوپيغام محدوديت حافظه روداددرصورتي كه من مك روكامل خالي كردم ازعكس وموزيك و.....ولي هردفعه وقتي به استوريج نگاه مي كنم يه حجمي ازفضاي خالي رونشون مي ده ونصب نمي كنه!
        باتشكرازلطفتون.

نظر

نوشته اصلی توسط YahyaKholdi نمایش پست ها
          سلام
          میشه لطفا یه عکس از اروری که میده قرار بدین؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

هركاري مي كنم عكس رواين اپليكيشن نمي تونه اپلودكنه ولي پيغام مي ده كه هاردفضانداره!؟ وهردفعه يه حجمي ازهاردرونشون مي ده تاجايي كه ويندوزهم ران نمي شه ومي گه فضابراي اجراوجودنداره!؟همه چي قبل ازاپديت خوب بود!جالب اينجاست كه يبارخاموش روشن مي كنم فضاي هارديهوبيشترميشه!

نظر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام من مك رو از نسخه ١٠.١٠.٣ به ١٠.١٠.٤ اپديت كردم ولي ديگه مك بالا نمايد و رو ارم سيب مياد و بعد سيستم خاموش ميشه من چگونه ميتونم از اطلاعاتم بماب بگيرم يا چگونه ميتونم اين مشكل رو حل كنم

نظر

صبر کنید ..
                X