اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
    دوستان من می خوام بگیرم اشتراک اپل موزیک رو اما یک سوال افلاین هم میشه اهنگارو گوش داد؟
    بله
    اقدام ها:
    open music -open tab "for you"or"new"-click "..."-click"make available offline"-open tab"my music"-see music downloaded[emoji6]

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

دوستاني كه ميگن گزينه ي song حذف شده و فقط گزينه ي artists داره پس طبق عكس پيش بريد:

شرمنده زياد نگاشيم خوب نيست[emoji3]

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 04-07-2015, 12:35 PM

نظر

• دوستان موقع خرید یه ارور داده میگه : We couldn't verify your address. We couldn't pair your zip code with your state... چی کارش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
          دوستان موقع خرید یه ارور داده میگه : We couldn't verify your address. We couldn't pair your zip code with your state... چی کارش کنم؟
          ماله اپل ايديتونه
          در هنگام ثبت اپل ايدي ادرس و زيپ كد الكي دادين؟

نظر

• با عرض سلام این بار دوم که من با دانلود فرم و اپدیت مشکل دارم میگه فایل مال دیوایس شما نیست در صورتی 1457 هستم و جی اس ام رو دانلود میکنم روی 8.3 هم کلی دانلود کردم تا جواب داد الان هم از اینجا هم *****دانلود کردم همونجوره . نمیشه یه جوری دانلود کرد که 100% خیالم راحت باشه ؟که فایل خودشه

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
              بله
              اقدام ها:
              open music -open tab "for you"or"new"-click "..."-click"make available offline"-open tab"my music"-see music downloaded[emoji6]

منم همین سوال رو دارم ولی متوجه نشدم حقیقتش میشه واضح تر بنویسید و توضیح بدید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaalavi نمایش پست ها
                منم همین سوال رو دارم ولی متوجه نشدم حقیقتش میشه واضح تر بنویسید و توضیح بدید ممنون
                حتما دوست عزيز
                وقتي يه اهنگي را دارين انلاين گوش ميديد كافيه رو گزينه ي ... سمت راست كليك كنيد بعد رو گزينه ي make available offline بزنيد
                بعد اهنگ در پس زمينه دانلود ميشه و ميره تو قسمت my music و ميتونيد افلاين گوشش بدين

نظر

• دوستان در اپل موزيك نميشه مثل spotify كيفيت پخش موزيك رو انتخاب كرد؟ اگه نشه اين خيلى بده!!

Sent from my iPhone6 using Tapatalk

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

نوشته اصلی توسط mehdi851 نمایش پست ها
                    با عرض سلام این بار دوم که من با دانلود فرم و اپدیت مشکل دارم میگه فایل مال دیوایس شما نیست در صورتی 1457 هستم و جی اس ام رو دانلود میکنم روی 8.3 هم کلی دانلود کردم تا جواب داد الان هم از اینجا هم *****دانلود کردم همونجوره . نمیشه یه جوری دانلود کرد که 100% خیالم راحت باشه ؟که فایل خودشه
                    از طریق خود iTunes فایل را دانلود و ریستور کنید

نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
                    دوستان در اپل موزيك نميشه مثل spotify كيفيت پخش موزيك رو انتخاب كرد؟ اگه نشه اين خيلى بده!!

Sent from my iPhone6 using Tapatalk
                    خیر دوست عزیز امکان این کار نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با این آپدیت چه تغییری خاصی برای ایر 2 رخ داده من چیزی ندیدم؟
                      ویرایش توسط breny : https://i-phone.ir/forums/member/164941-breny در ساعت 05-07-2015, 07:10 AM

نظر

• من هر کاری می کنم ، حتی وای فای رو ریست کردم ، find location رو غیر فعال کردم ، ریستارت کردم گوشی رو اما اصلا از 8.3 به 8.4 آپدیت نمیشه و پیغام میده که :

unable to verify update
                        ios 8.4 failed verification because you are no longer connected to the internet

میدونید مشکل از چیست و راه حلش ؟

گوشی هم جیلبریک نشده
                        ویرایش توسط GreenRoad : https://i-phone.ir/forums/member/173241-greenroad در ساعت 05-07-2015, 08:55 AM

نظر

• قند شکن!
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                            قند شکن!
                            نمیدانم در آیفون چه برنامه ای باید ریخت برای قندشکن ....
                            باید خریداری کرد از جایی ؟
                            یا نرم افزار مجانی اش هست ؟

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط GreenRoad نمایش پست ها
                              نمیدانم در آیفون چه برنامه ای باید ریخت برای قندشکن ....
                              باید خریداری کرد از جایی ؟
                              یا نرم افزار مجانی اش هست ؟

مرسی
                              پیغام خصوصی شد./

.

نظر

• قند شکنی ارسال نشده برای این دوستمون
                                راه آسان برای رفع ایرادشون براشون ارسال شد دوست عزیز

.

نظر

صبر کنید ..
                                X