اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد خرید مک بوک

با سلام خدمت تمامی دوستان محترم

من میخواستم که یه مک بوک در حد 1/200/000هزار تومن بخرم میخواستم بدون که
    هنگام خرید به چه نکاتی دقت کنم و ایا دست دوم بخرم خوبه و
    مک بوک ها چه مشکلاتی و چه خصوصیات خوبی دارد

یه خورده بودجتون رو اقزابش بدید به نظر من و مکبوک پرو ۱۳ اینچ کانفیگ اولیش رو بگیرید....

نظر

با یک و دویصت فقط میتونی Macbook White بگیری اگه بخوای نو بگیری و دست دو هم بگیری خوب ضعیف ترن و قدیمی ترن

نظر

نوشته اصلی توسط abbaspoor نمایش پست ها
        یه خورده بودجتون رو اقزابش بدید به نظر من و مکبوک پرو ۱۳ اینچ کانفیگ اولیش رو بگیرید....
        منم با دوست عزیز abbaspoor موافقم.

نظر

چی بخری!؟

اگر پولت رو به 1700 برسونی می تونی 13 اینچ پرو بگیری که از همه نظر کامله
          اگرم پولت نمیرسه یه کم صبر کن تا پولت برسه چون کار درست همینه
          مدل 13 اینچ اینجاست
          MacBook Pro - Apple Store (U.S.)
          اینم سایت فارسی
          اپل ایران - مک بوک پرو
          ویرایش توسط rangzine : https://i-phone.ir/forums/member/6069-rangzine در ساعت 05-02-2010, 05:22 AM

نظر

آقا من میخوام یه مک بوکپرو بگیرم ولی اکثر سایتها یه مطلب گذاشتن که کی محصولات اپل رو بخریم
            نوشته برای خرید کمی صبر کنید چون از آخرین عرضه مک بوک پرو بیش تر از 200 روز گذشته و احتمال قوی سری جدید به زودی عرضه میشه
            چیکار کنم به این پیش بینی ها اعتماد کنم یا فقط شایعه هستش ؟

نظر

نوشته اصلی توسط سمیعی نمایش پست ها
              آقا من میخوام یه مک بوکپرو بگیرم ولی اکثر سایتها یه مطلب گذاشتن که کی محصولات اپل رو بخریم
              نوشته برای خرید کمی صبر کنید چون از آخرین عرضه مک بوک پرو بیش تر از 200 روز گذشته و احتمال قوی سری جدید به زودی عرضه میشه
              چیکار کنم به این پیش بینی ها اعتماد کنم یا فقط شایعه هستش ؟
              در صورتی که مشکل اقتصادی ندارین میتونید تا عرضه محصول جدید صبر کنید که احتمالا تابستان باشه ولی اگر محدودیت بودجه برای خرید قائل هستید الان خرید کنید بهتر چون محصولات Apple در ابتدای عرضه، در ایران قیمت بیش از حد بالایی دارن.
              من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
              (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

وقتی مدل جدیدتر مک بوک عرضه بشه تولید مدل های فعلی قطع میشه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط kooshai نمایش پست ها
                  وقتی مدل جدیدتر مک بوک عرضه بشه تولید مدل های فعلی قطع میشه؟؟
                  بستگی به مدل و استقبال از اون مدل داره ولی به طور معمول تا مدتی پس از ارائه محصول جدید، محصولات قدیمی تولید میشه.

نظر

بچه ها كسي ميدونه قيمت مك بوك تو تايلند ارزون تر از ايران هست يا نه؟؟؟
                    ممنون ميشم پاسخ بدين

نظر

صبر کنید ..
                    X