اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای نصب Xcode 6.3.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمای نصب Xcode 6.3.2

سلام دوستان
    من تازه مک گرفتم و نسخه مک من 10.10.2 هستش حالا برای نصب Xcode باید چیکار کنم ؟
    من اپل ایدی خریدم. و توی apple store لاگین کردم ولی وقتی روی اینستال کلیک می کنم خطای زیر رو میده:
    Xcode failed to download
    Use the Purchases page to try again.

توی انجمن Xcode رو سرچ کردم و به این لینک رسیدم :

http://www.i-phone.ir/forums/thread101740.html

ولی آخر اسم این
    GM هست که نمیدونم به چه معناست ؟

با فرض اینکه بتونم از
    apple store دانلود کنم مشکلی وسط دانلود پیش نمیاد؟ مثلا خطای دیگه دریافت کنم یا مثلا ۲ گیگ دانلود بشه ولی بقیه اش دانلود نشه ؟
    قبل ایکس کد نیاز به نصب چیزی نیست ؟ اس دی کاها رو باید جدا دانلود و نصب کرد ؟
    ویرایش توسط smemamian : https://i-phone.ir/forums/member/180571-smemamian در ساعت 24-06-2015, 07:35 PM

نوشته اصلی توسط smemamian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اپل ایدی خریدم. و توی apple store لاگین کردم ولی وقتی روی اینستال کلیک می کنم خطای زیر رو میده:
    Xcode failed to download

ولی آخر اسم این

با فرض اینکه بتونم از
    apple store دانلود کنم مشکلی وسط دانلود پیش نمیاد؟ مثلا خطای دیگه دریافت کنم یا مثلا ۲ گیگ دانلود بشه ولی بقیه اش دانلود نشه ؟
    اپل آی دی نیازی به خریدن نبود دوست من. شما خودتون میتونستید اپل آی دی درست کنید...

نسخه GM یعنی Gold Master . میشه یه نسخه قبل از از نسخه اصلی. اگه میخواید٬ میتونید صبر کنید تا نسخه اصلی بیاد و بعد دانلود کنید.

امکان ناقص دانلود شدن هست. اگه ناقص دانلود بشه یا وسطش متوقف بشه هم باید از اول دانلود کنید...

در مورد SDK ها زیاد اطلاعی ندارم. پیشنهاد میکنم صبر کنید دوستان باتجربه تر پاسخگو باشن

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
    Xcode failed to download

ولی آخر اسم این

با فرض اینکه بتونم از
    اپل آی دی نیازی به خریدن نبود دوست من. شما خودتون میتونستید اپل آی دی درست کنید...

نسخه GM یعنی Gold Master . میشه یه نسخه قبل از از نسخه اصلی. اگه میخواید٬ میتونید صبر کنید تا نسخه اصلی بیاد و بعد دانلود کنید.

امکان ناقص دانلود شدن هست. اگه ناقص دانلود بشه یا وسطش متوقف بشه هم باید از اول دانلود کنید...

در مورد SDK ها زیاد اطلاعی ندارم. پیشنهاد میکنم صبر کنید دوستان باتجربه تر پاسخگو باشن

نظر

Gold Master رو میشه بعدش به روز کرد ؟

نظر

اگر از خارج از او استور مک دانلود کنید٬‌ باید ورژن اصلی رو هم مجددا دانلود کنید. اما اگه از اپ استور مک دریافت کنید٬‌ میتونید از داخل سیستم عامل عملیات به روز رسانی رو انجام بدید

دقیقا مثل نرم افزارهای جیلبریک شده و نسخه اصلی اپ استور

- - - - - - - - - -

اگر از خارج از او استور مک دانلود کنید٬‌ باید ورژن اصلی رو هم مجددا دانلود کنید. اما اگه از اپ استور مک دریافت کنید٬‌ میتونید از داخل سیستم عامل عملیات به روز رسانی رو انجام بدید

دقیقا مثل نرم افزارهای جیلبریک شده و نسخه اصلی اپ استور

نظر

صبر کنید ..
        X