اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کارت اعتباری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کارت اعتباری

سلام، من برای کسب درآمد از اپل به کردیت کارت متصل به حساب بانکی با سویفت کد نیاز دارم که در حال حاضر شرکت های داخلی که کردیت کارت متصل به حساب بانکی صادر میکنند با تاجیکستان و قزاقستان کار میکنند که اپل هم ظاهرا مشکلی با این کشور ها نداره (چون تاجیکستان تو لیست کشورها هست و فقط سویفت کد و شماره حساب بانکی و دارنده ی حساب رو میخواد). سوال اول اینکه : خود شرکت payment24.com و iranicard.com ( بدون حساب و کتاب خاصی و صرفت محض احتیاط ) میگویند که این کردیت کارت ها برای اپل جواب نمیده….. به نظر شما باید چیکار کرد؟ سوال دوم : اگر من کردیت کارت متصل به حساب بانکی تاجیکستان بگیرم ( طبق قوانیین دولوپری اپل ) باید آدرس متصل به حساب بانکی در تاجیکستان وارد کنم… که این کارتها همه free billing هستند یعنی آدرس متصل به حساب بانکی ندارند…. اگر آدرس الکی ولی درست در تاجیکستان وارد کنم مشکلی پیش میاد؟
    لطفا یک راه حل جامع و درست برای کردیت کارت و حساب کاربری دولوپرهای داخلی پیشنهاد بدید ( کسی که امتحان کرده و مطمئن هست پاسخ بده لطفا!) متشکرم
    ویرایش توسط rzads0 : https://i-phone.ir/forums/member/653-rzads0 در ساعت 21-06-2015, 01:17 PM
صبر کنید ..
X