اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل finde my iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل finde my iphone

بنام خدا
    با سلام
    دوستان من یه آیفون 6 خریداری کردم متاسفانه وقتی ریست فکتوری کرده صاجب قبلیش دستگاه رو برای من فرستاده و الان دستگاه اکتیو نمیشه اپل ایدی قبیلی رو میخواد که به خاطر finde my iphone فعال هست حالا باید چیکار کنم قابل درست شدن هست؟با ریستور که حل نمیشه؟

من خودم 4 ماه درگیره این موضوع هستم فعلا هیچ راهی نداره البته اگر لاست مود نباشه با 600 تومان میشه اما اگر باشه باید به عنوان گوشت کوب ازش استفاده کنید

نظر

من خودم الان درگیر همین موضوع هستم ، دو راه داره ، یا با اپل تماس بگیری و صحبت کنی و قانعشون کنی که ایدی رو حذف کنن و یا ششصد هزار تومان بدی با برات حذفش کنن ، جدیدا اگه گزینه lost my iphone هم فعال باشه حذف میکنن ، البته نهصد و پنجاه هزار
      امیدوارم موفق بشی

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdi.smm نمایش پست ها
        من خودم الان درگیر همین موضوع هستم ، دو راه داره ، یا با اپل تماس بگیری و صحبت کنی و قانعشون کنی که ایدی رو حذف کنن و یا ششصد هزار تومان بدی با برات حذفش کنن ، جدیدا اگه گزینه lost my iphone هم فعال باشه حذف میکنن ، البته نهصد و پنجاه هزار
        امیدوارم موفق بشی
        شما جایی میشناسی که با لاست مود حذف کنن ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
          شما جایی میشناسی که با لاست مود حذف کنن ؟؟؟
          فقط از طریق اپل می توان انجام داد که اون هم احراز هویت و مالکیت خاص خودش را دارد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
            داداش تو سایت یه نفر شماره گذاشته**************** اقای عابدینی ، و حذف میکنه ، بهتره باهاش مذاکره کنی ببینی چطوریه ، خبرشو به منم بده
            ممنون

-------------------------------------------
            از قرار دان شماره در تاپیک ها خودداری فرمایید
            HaMiD.TcI
            ویرایش توسط HaMiD.TcI : https://i-phone.ir/forums/member/80588-hamid-tci در ساعت 24-08-2015, 04:44 PM

نظر

صبر کنید ..
            X