اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن آیفون در حالت recovery mode

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
    سلام
    اگر خاطر دوستان باشه مشکل صفحه آبی داشتم
    گوشیو ریستور کردم، بک آپ رو برنگردوندم و به مدت ۱۰ روز هیچ اپلیکیشنی نصب نکردم و گوشی توی این مدت مشکل صفحه آبی نداشت دیگه
    سه تا اپ اینستا، اسپید تست و واتسپ رو با فاصله چند روز نصب کردم و باز هم مشکلی وجود نداشت
    چند روز بعد وایبر رو نصب کردم و چند دقیقه ای از نصب نگذشته بود که صفحه آبی شدو ریستارت شد گوشی، این آبی شدنو ریستارت سه باری اتفاق افتاد که با نگهداشتن هوم و پاور گوشی رو خاموش کردم
    بعد از یک ساعت گوشی رو روشن و وایبرو پاک کردم، از اون موقع تا الان که سه روزی میشه مشکلی نبوده
    با این تفاسیر به نظرم مشکل سخت افزاری نیست و یه نوع مشکل یه سری از آیفونا با ios8 هست، یک سالی که روی ios7 بودم این مشکل اصلا وجود نداشت
    ممنون میشم شما هم نظراتتونو بفرمایین
    و اینکه اگر جای من بودین چیکار میکردین
    ممنون میشم کاربران نظراتشونو بفرمایند

نظر

نرم افزارهاتون رو از اپ استور دانلود میکنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
        نرم افزارهاتون رو از اپ استور دانلود میکنید؟
        بله
        توی این چند روزه هم دوباره صفحه آبی و ریستارت رو داشتم
        این گوشی یک سال و سه ماه هست که دستمه، این مشکل صفحه آبی توی این دو هفته اخیر برام به وجود اومده و قبل از اون در کل یک سالو سه ماهی که عرض کردم فقط و فقط یک بار با صفحه آبی مواجه شدم
        بعید می دونم مشکل سخت افزاری باشه که اگه بود باید خیلی زودتر خودشو نشون میداد، با توجه به اینکه تا به حال هیچگونه مشکلی گوشی نداشته و به اصطلاح لای پر قو بوده
        در هر صورت ممنون میشم پست های قبلمو بخونین و نظراتتونو بفرمایین
        اگر جای من بودین چیکار میکردین

نظر

اتفاقا چون در طول زمان خودش رو نشون داده بعید نیست سخت افزاری باشه.اگه نرم افزاری بود و به خاطر تداخل اپ ها بود خیلی زودتر خودش رو نشون میداد. پیشنهاد بنده هم مراجعه به دفتر انجمنه

نظر

صبر کنید ..
          X