اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود watchOS 2 beta 1 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود watchOS 2 beta 1 با لینک مستقیم

همانطور که اطلاع دارید شب گذشته در WWDC 2015 اپل از دومین نسخه سیستم عامل اپل واچ (watchOS) رونمایی کرد و نسخه بتا این سیستم عامل برای برنامه نویسان عرضه شد

اپل برای این آپدیت یک فایل MobileConfig عرضه کرده است که برای نصب نیاز است آیفون شما iOS 9 را اجرا کند. پس از اینکه آیفون خود را به iOS 9 beta آپدیت کردید، این فایل را برروی آیفون خود دانلود کنید. هر بار که فایل را باز کنید سوالی پرسیده می شود که بر روی کدام دستگاه نصب شود؟ یک بار برروی آیفون و یک بار برروی اپل واچ این فایل را نصب کنید.

سپس از طریق قسمت Software Update اپلیکیشن اپل واچ برروی آیفون، نسخه بتا شناخته می شود و دانلود شروع می شود.

دانلود فایل Config:

نکته ای که فراموش کردم ذکر کنم، اپل واچ هم مثل آیفون UDID داره و باید ثبت بشه. برای دریافت UDID باید آیفونی که اپل واچ به اون وصله رو به مک وصل کنید و از طریق Xcode در قسمت Devices می تونید UDID رو مشاهده کنید.

بعد هم باید از طریق سایت های مختلف ثبت UDID اون رو ثبت کنید به عنوان برنامه نویس.

نظر

apple watch

سلام
      من اپدیت کردم خیلی خوبترتر شده و اونچیزایی که من توقع داشتم بهش اضافه شده مثل پلی کردن موزیک از روی ساعت با هندزفری یا جواب دادن به تماس از طریق هندزفری و شخصی سازی بیشتر ساعت
      اما یه مشکل دارم نمیتونم برگردم به ورژن قبلی چون ایفونم باید ios9 باشه تا اینو بشناسه و ios9 خیلی باگ داره کسی هست که کمکم کنه یکسری چیز میز تو سایتای خارجی بود اما هیچکدو بدرد نمیخورد

نظر

من پرو فايلو نصب كردن ، الان بتاي ٥ واسم اومده. بازهم نيازهudid ثبت كنم؟؟؟!! الان من ميتونم دانلود كنم كه.....
        يا اينكه بعد به مشكل ميخورم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad.9090 نمایش پست ها
          من پرو فايلو نصب كردن ، الان بتاي ٥ واسم اومده. بازهم نيازهudid ثبت كنم؟؟؟!! الان من ميتونم دانلود كنم كه.....
          يا اينكه بعد به مشكل ميخورم؟؟؟
          بله، اومدن که میاد، بعد از نصب چک می کنه udid ثبت هست یا نه!

نظر

صبر کنید ..
          X