اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم اجرای آهنگ در Music

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم اجرای آهنگ در Music

سلام دوستان

من یه سری آهنگ sync کردم از itunes و وارد گوشیم شده ولی متاسفانه نمیخونه و انگار که باید دانلود بکنی و غیر فعاله (تصویر آپلود شده)

مشکل دیگه اینکه چرا آهنگی دانلود نمیشه تو آیفون؟ باید با نرم افزار جانبی اینکار کرد؟
    فایل های پیوست شده

نوشته اصلی توسط amirebm نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه سری آهنگ sync کردم از itunes و وارد گوشیم شده ولی متاسفانه نمیخونه و انگار که باید دانلود بکنی و غیر فعاله (تصویر آپلود شده)

مشکل دیگه اینکه چرا آهنگی دانلود نمیشه تو آیفون؟ باید با نرم افزار جانبی اینکار کرد؟
    زمانی که اون علامت کنار آهنگ ها میاد معنیش اینه که کامل Sync نشده که یکی از احتمالات اینه که زمانی که هنوز sync تموم نشده بود شما کابل رو کشیدید.
    در جواب مشکل دوم باید عرض کنم که با سافاری آیفون به دلایلی -که از نظر شخصی بنده مهم و منطقی هستند- نمی‌تونید آهنگ دانلود کنید.
    راهش اینه که از برنامه های دانلودر (Downloader) استفاده کنید که اکثرا به صورت Browserی همانند Safari هستند (اما مسلما نه به خوبی سافاری) ولی با این تفاوت که میتونید با اونها فایل‌هایی رو اعم از mp3,mp4و.... دانلود کنید.
    اما نکته ای که وجود داره اینه که فایل دانلود شده (مانند آهنگ) داخل برنامه‌ی Music آی‌دیوایس سیو نمیشه و برای دسترسی به اون می‌تونین اون رو از داخل دانلودر تون پیدا و اجراش کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Bamic نمایش پست ها
      زمانی که اون علامت کنار آهنگ ها میاد معنیش اینه که کامل Sync نشده که یکی از احتمالات اینه که زمانی که هنوز sync تموم نشده بود شما کابل رو کشیدید.
      در جواب مشکل دوم باید عرض کنم که با سافاری آیفون به دلایلی -که از نظر شخصی بنده مهم و منطقی هستند- نمی‌تونید آهنگ دانلود کنید.
      راهش اینه که از برنامه های دانلودر (Downloader) استفاده کنید که اکثرا به صورت Browserی همانند Safari هستند (اما مسلما نه به خوبی سافاری) ولی با این تفاوت که میتونید با اونها فایل‌هایی رو اعم از mp3,mp4و.... دانلود کنید.
      اما نکته ای که وجود داره اینه که فایل دانلود شده (مانند آهنگ) داخل برنامه‌ی Music آی‌دیوایس سیو نمیشه و برای دسترسی به اون می‌تونین اون رو از داخل دانلودر تون پیدا و اجراش کنید.
      دوست عزیرم
      من الان فایل ها رو copy ,paste کردم بعد گذاشتم Sync بشه اما خودش یکم که طول میکشه و هیچ اتفاقی نمیفته نه پیغامی نه چیزی
      فقط همون فایل ها رو که ریختم میریزه رو گوشی و همون عکسی بهت نشون دادم رو نشون میده
      فقط این نکته رو بگم من استثنا تونستم فقط یه آلبوم کپی کنم. بقیه نشد

نظر

نوشته اصلی توسط amirebm نمایش پست ها
        دوست عزیرم
        من الان فایل ها رو copy ,paste کردم بعد گذاشتم Sync بشه اما خودش یکم که طول میکشه و هیچ اتفاقی نمیفته نه پیغامی نه چیزی
        فقط همون فایل ها رو که ریختم میریزه رو گوشی و همون عکسی بهت نشون دادم رو نشون میده
        فقط این نکته رو بگم من استثنا تونستم فقط یه آلبوم کپی کنم. بقیه نشد
        در حالیتی که دارید iDevice تان را Synchronize میکنید و به طور همزمان در حال گوش دادن موسیقی هستید اگر پس از زدن دکمه‌ی Sync وارد قسمت music آیتیونز تان شوید قسمتی که شما را از روند Sync دستگاهتان با خبر می‌سازد ناپدید میشود و به جای آن دو فلش (همانگونه که در عکس مشخص شده) پدید می‌آید.

برای این که از روند Sync مطلع شوید باید روی یکی از این دو فلش کلیک کنید.

امکان داره وقتی دستگاه شما در حال Sync شدن بوده، به دلیل نشان ندادن پروسه‌ی Synchronize، شما احتمال دادید که Sync دستگاهتان تمام شده و اتصال را قطع کردید.
        امکان داره داره مشکل از اینجا باشه ؟

نظر

صبر کنید ..
        X