اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره در خرید iphone 6بین plus 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره در خرید iphone 6بین plus 6

سلام خسته نباشید قصد خرید گوشی ایفون دارم بین نسخه 6 و پلاس موندم اولین باری هم هست که سمت سیستم عامل ios میرم هیچی ازش نمیدونم میخواسم اگه ممکنه راهنمایی کنین یه راهنمایی کامل اگ ممکنه در ضمن نسخه 16 بخرم درباره حجم برنامه دچار مشکل میشم؟

سلام دوست عزیز.
    در باب اول خدمتتون بگم که لطفا در محل مناسب سوالتون رو مطرح کنید.
    بعد از اونم خدمتتون عارضم که دقیقا چند ساعت پیش همین تاپیک ایجاد شده بود و نیاز به ایجاد تاپیک مجدد نبود.
    لطفا بعد از اینکه توی انجمن در رابطه با سوالتون سرچ کردید و به نتیجه ای نرسیدید تاپیک ایجاد کنید.
    تشکر.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread102071.html
    انتقال یافت
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.
      در باب اول خدمتتون بگم که لطفا در محل مناسب سوالتون رو مطرح کنید.
      بعد از اونم خدمتتون عارضم که دقیقا چند ساعت پیش همین تاپیک ایجاد شده بود و نیاز به ایجاد تاپیک مجدد نبود.
      لطفا بعد از اینکه توی انجمن در رابطه با سوالتون سرچ کردید و به نتیجه ای نرسیدید تاپیک ایجاد کنید.
      تشکر.
      http://www.i-phone.ir/forums/thread102071.html
      انتقال یافت
      شرمنده بایت اشتبا زدن تایپیک میشه حالا راهنماییم کنین

نظر

نوشته اصلی توسط peymanstar نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید قصد خرید گوشی ایفون دارم بین نسخه 6 و پلاس موندم اولین باری هم هست که سمت سیستم عامل ios میرم هیچی ازش نمیدونم میخواسم اگه ممکنه راهنمایی کنین یه راهنمایی کامل اگ ممکنه در ضمن نسخه 16 بخرم درباره حجم برنامه دچار مشکل میشم؟
        بستگی داره که چه مقدار بخواین هزینه کنین. اگر بین سیکس 64 گیگ و سیکس پلاس 16 گیگ مردد هستید، بدون شک سیکس بخرید از نظر من. چون حجم 16 گیگ برای استفاده ی معمولی هم خیلی حجم کمی هست.
        بعد از مدتی استفاده، سایز سیکس و سیکس پلاس براتون عادت میشه و خودتون رو وفق میدین با هر کدوم. اما مهمترین تفاوتی که بین سیکس و سیکس پلاس باقی میمونه برتری باتری و مدت زمان نگهداری باتری در سیکس پلاس هست.

نظر

صبر کنید ..
        X