اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آيفون ٦ يا ٦+

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آيفون ٦ يا ٦+

سلام دوستان عزيز
    ميخوام گوشي بخرم اما دو دل شدم زياد بين ٦ و ٦+ .. نزديك به چهارساله گوشي غير آيفون استفاده نكردم به همين دليل تاحالا صفحه نمايش بزرگتر از ٤اينچ دستم نگرفتم .. ٦ رو ك دست ميگيرم مشكلي باهاش ندارم و طبيعتا با ٦+ هم مشكلي نبايد داشته باشم چون دستام بزرگه.
    حالا ميترسم پلاس بخرم زود پشيمون شم يا از اونجايي ك گوشيمو اغلب جيب پشتم ميزارم ميترسم خم شه ... اينم بگم ك نهايتاً ٧،٨ ماه قراره استفاده كنم ازش تا زماني كه سري s بياد.
    حالا خواهشم اينه دوستان تحربياتشون رو در اختيار بزارن و يا پيشنهادي دارين خيلي خيلي سپاسگذار خواهم بود از لطفتتون

سلام دوست عزیز.
    لطفا در بخش مربوط به سوالتون تاپیک رو ایجاد کنید.
    تشکر.
    انتقال یافت.
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

به نظر من 6 از نظر اندازه خیلی بهتر هست و ریسک کمتری جهت حمل میطلبه تا مدل 6 پلاس
      من شخصا از 6 پلاس خیلی خوشم میاد ولی جای شما بودم 6 میگرفتم اونم مدل 64 گیگ (چون واقعا 16 گیگ کم هست حتی برای کسی که زیاد استفاده ای نداره)
      اگه کارتون نقشه کشیو طراحیو همچین کارایی باشه به نظرم 6 پلاس میتونه مفید باشه البته حمل سختش هم باید در نظر بگیری!

خلاصه نظرم اینه که آیفون 6 مدل 64 گیگ بخری و لــــذت ببری. 4.7 اینچ هم سایز ایده آلی هست و برای هر دستی مناسبه.

نظر

با نظر بالایی موافقم.
        سیکس پلاس حتی از نوت ۳ سامسونگ هم بزرگتره!!
        برتریهاش یکی تثبیت کنندهٔ اپتیکال دوربینش هست. یکی نگهداری شارژ باتری بهتر. شایدم خیلی بهتر. (که متعاقبا زمان شارژ بیشتری هم نیاز داره. )
        چیز دیگه ای یادم نمیاد.

اما با اون اندازش اصلا به درد گذاشتن توی جیب پشت (یا جیب بغل شلوار جین ) نمیخوره.

من هم توصیه میکنم ۶۴ گیگش رو بخری. اگه فروش ۱۲۸ ش سخت نبود ، خودم ۱۲۸ میخریدم!

همین ۶۴ اسمشه ۶۴ گیگه! تنها ۵۶ گیگش در دسترسه و الباقیش با سیستم عامل پر شده.
        من همین الان هیچی نرم افزار نریخته ، هفت گیگ از ۵۶ گیگ رو پر کردم!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

میشه درباره یه سری اصطلاحات جلیبریک و نمیدونم پارت نامبر lla یه هم چین چیزایی یه توضیح به ما بدی؟

نظر

نوشته اصلی توسط peymanstar نمایش پست ها
            میشه درباره یه سری اصطلاحات جلیبریک و نمیدونم پارت نامبر lla یه هم چین چیزایی یه توضیح به ما بدی؟
            http://www.i-phone.ir/forums/thread70621.html

نظر

نوشته اصلی توسط Jahandar نمایش پست ها
              با نظر بالایی موافقم.
              سیکس پلاس حتی از نوت ۳ سامسونگ هم بزرگتره!!
              برتریهاش یکی تثبیت کنندهٔ اپتیکال دوربینش هست. یکی نگهداری شارژ باتری بهتر. شایدم خیلی بهتر. (که متعاقبا زمان شارژ بیشتری هم نیاز داره. )
              چیز دیگه ای یادم نمیاد.

اما با اون اندازش اصلا به درد گذاشتن توی جیب پشت (یا جیب بغل شلوار جین ) نمیخوره.

من هم توصیه میکنم ۶۴ گیگش رو بخری. اگه فروش ۱۲۸ ش سخت نبود ، خودم ۱۲۸ میخریدم!

همین ۶۴ اسمشه ۶۴ گیگه! تنها ۵۶ گیگش در دسترسه و الباقیش با سیستم عامل پر شده.
              من همین الان هیچی نرم افزار نریخته ، هفت گیگ از ۵۶ گیگ رو پر کردم!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
              اگر 6 Plus به درد گذاشتن توی جیب بغل شلوار هم نمیخوره، پس چطور این تعداد از دوستان بدون مشکل از این گوشی استفاده میکنن؟
              این دوستمون برای اینکه میخوان مبلغ زیادی رو برای آیفون هزینه کنن، میان و از ما راهنمایی میخوان. درست نیست اطلاعاتی که مطمئن نیستیم رو در اختیارشون قرار بدیم.
              من از دی ماه سیکس پلاس دارم و تا الان توی تمام وضعیت ها (رانندگی، پشت میز نشستن، دویدن و ...) توی جیب بغلم قرارش دادم و کوچکترین مشکلی نداشتم. اما جیب پشت که شما فرمودین رو چون تجربه نکردم، اطلاعی ندارم.

نظر

سلام دوسته عزیز من 6پلاس 128 دارم عالیه . حرف نداره از 113 گیک که خالی هست نزدیک 70 گیگ پر کردم . حملش سخته و به دلیل اینکه حملش سخته بیرون نمیبرم ولی به جاش یک ایفون 3جی با اون میرم . اگر اهل بازی کردن زیاد هستی 6پلاس انتخاب خوبی میتونه باشه و اگه اهل نرم افزار های اجتماعی هستی 6 معمولی بهتره

نظر

من هم اول ۶ خریدم بعدش با ۶+ تعویض کردم
                  ۶+ یکم بزرگتر ه ولی به اندزه کافی خوش دسته
                  در ضمن اگر خواستین ۶ پلاس بخرید حتما براش کیس خود اپل رو بخرین که گوشی رو خیلی خوش دست میکنه ولی متاسفانه روی قسمت پایین گوشی پوشش کامل نداره

نظر

دوستان من الان دو دل بین 6 پلاس با 6 معمولیم
                    ازاین ور استرس خم شدن این حرفا دارم که پلاس بگیرم نکنه خم شه به فنا بره
                    و اینکه چقد تفاوت هس بین اینم دوتا

نظر

دوستان 6 پلاس 16 گیگ برای کاربرانی که زیاد اهل بازی نیستند از لحاظ حافظه کم نیست؟

در صورتی که فقط چندتا نرم افزار اجتماعی نصب کنی و 3یا 4 تا بازی با حجم متوسط چقدر از حجم گوشی پر میشه؟(به طور تقریبی )

نظر

همونطور که گفتم 6 مدل 64 گزینه ی ایده آلی هست. از همه نظر شمارو راضی نگه میداره. ممکنه 6 پلاس بگیری یهو ببینی بعضی موقعیت ها به مشکل بر میخوری (به خاطر اندازش) من خودم پلاس دوس دارم ولی اندازش چون خیلی بزرگه خوشم نمیاد.
                        با 6 میتونی یه دستی کار کنی ولی مدل 6 پلاس کار کردن با یه دست تقریبا غیر ممکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط pouria13 نمایش پست ها
                          دوستان 6 پلاس 16 گیگ برای کاربرانی که زیاد اهل بازی نیستند از لحاظ حافظه کم نیست؟

در صورتی که فقط چندتا نرم افزار اجتماعی نصب کنی و 3یا 4 تا بازی با حجم متوسط چقدر از حجم گوشی پر میشه؟(به طور تقریبی )
                          کاملا به اسنفاده ی خودتون بستگی داره. نرم افزارهای اجتماعی چون توش فایل های زیادی رد و بدل میشه به مرور حجم برنامه بالا میره که باید حواستون باشه و خالی کنین.
                          در مجموع حجم 16 گیگ تا حدودی باعث میشه نتونین از گوشیتونش لذت ببرین. باید همیشه حواستون به حجم باقیمونده باشه. شما حجم فیلم ها و عکس هایی که خودتون میگیرین رو هم حساب کنین.
                          ویرایش توسط sotwitb : https://i-phone.ir/forums/member/30175-sotwitb در ساعت 10-06-2015, 11:08 AM

نظر

صبر کنید ..
                          X