اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

احرای بازی های سنگین ویندوزی در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• احرای بازی های سنگین ویندوزی در مک

سلام.من یک مکبوک پرو 15اینچی دارم با مشخصات زیر :

CPU : Intel Core i7 2.8 Ghz

RAM: 16GB DDR3

GPU : Intel Iris Pro 1536MB + NVIDIA GeForce GT 750M * 2GB

میخواستم بدونم به جز Bootcamp راهی هست برای اجرای بازی های سنگین ویندوزی مثل GTA V یا Battlefield Hardline؟ من همین الان روی VMWare Fushion یک ویندوز 8.1 دارم ولی گرافیکش پایینه ( گرافیک بازیشو نمیگم کلا گرافیک خود ویندوز رو میگم) و کمی تاره. بوت کمپ هم که میترسم مشکلی پیش بیاد برای لپ تاپ.

با مشخصاتی که دستگاهتون داره ظاهرا نباید مشکلی در رابطه با گرافیک ویندوز باشه...تنظیمات مربوط به vm تون رو چک کنین حتما اشکال گرافیکی از اونجاست.

نظر

نوشته اصلی توسط dksolOne1 نمایش پست ها

میخواستم بدونم به جز Bootcamp راهی هست برای اجرای بازی های سنگین ویندوزی مثل GTA V یا Battlefield Hardline؟ من همین الان روی VMWare Fushion یک ویندوز 8.1 دارم ولی گرافیکش پایینه ( گرافیک بازیشو نمیگم کلا گرافیک خود ویندوز رو میگم) و کمی تاره. بوت کمپ هم که میترسم مشکلی پیش بیاد برای لپ تاپ.

بوت کمپ هیچ مشکلی برای دستگاهتون پیش نمیاره . به نظر من این یه باور غلطه که متاسفانه جا افتاده . من تو این 6 7 سالی که مک دارم به غیر از 3 سال اول بقیش همیشه ویندوز رو با بوت کمپ روی مک داشتم
      ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 03-06-2015, 04:47 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Bamic نمایش پست ها
        با مشخصاتی که دستگاهتون داره ظاهرا نباید مشکلی در رابطه با گرافیک ویندوز باشه...تنظیمات مربوط به vm تون رو چک کنین حتما اشکال گرافیکی از اونجاست.
        نه من رم و CPU رو زیاد زدم گرافیک هم گرافیک خود سیستم رو با وی ام share کردم. میتونه به خاطر گرافیکی باشه که سیستم الان داره استفاده میکنه باشه؟ آخه گرافیک سیستم توی About Mac بعضی وقتا میزنه Intel Iris Pro 1536MB بعضی وقتا هم که دارم کار گرافیکی انجام میدم گرافیک رو میزنه NVIDIA GeForce GT 750M * 2GB

نظر

بوت کمپ هیچ مشکلی برای دستگاه ایجاد نمی کنه برای کار های سنگین به هیچ وجه استفاده از شبیه ساز پیشنهاد نمیشه چون علاوه بر اینکه اون کارایی اصلی رو نداره فشار بسیار زیادی به سیستم خودتون وارد می کنین....

نظر

نه من رم و CPU رو زیاد زدم گرافیک هم گرافیک خود سیستم رو با وی ام share کردم. میتونه به خاطر گرافیکی باشه که سیستم الان داره استفاده میکنه باشه؟ آخه گرافیک سیستم توی About Mac بعضی وقتا میزنه Intel Iris Pro 1536MB بعضی وقتا هم که دارم کار گرافیکی انجام میدم گرافیک رو میزنه NVIDIA GeForce GT 750M * 2GB

تا حالا نشنیده بودم با توجه به نوع کاری که انجام میشه مشخصات گرافیک تغییر کنه ://
            شما تو About mac-->displays برید شاید اونجا چیز یکتایی پیدا کردید
            اگر اونجا هم چیزی یافت نشد: About mac-->System report...--->Graphics/Displays و سپس اونجا اطلاعات کامل تری رو در اختیار دارید.

نظر

منم واسم عجیبه. وقتی هم میرم توی About My Macبعد توی سیستم ریپورت و بعد هم Graphics/Displays یدونه Intel Iris Pro هست که جلوش زده Built-in یدونه NVIDIA GeForce GT 750M هست که جلوش زده PCIe و هردو GPU هستن.

اینم اسکرینشات از مشخصات Intel Iris Pro :

این هم مشخصات NVIDIA GeForce GT 750M :

نظر

صبر کنید ..
              X