اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب فعال بودن آیکلود بعد از ریستور به 8.3 در گوشی آکبند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب فعال بودن آیکلود بعد از ریستور به 8.3 در گوشی آکبند

سلام دوستان. امروز یکی از دوستان آیفون 6 خریده بود که اورد براش برنامه و بازی نصب کنم نسخه نرم افزاری آیفون 8.1.2 بود بعد از نصب برنامه و بازی گفت واسش ایفون رو اپدیت کنم بعد از اپدیت با مشکل فعال بودن اپل ایدی و در خواست رمز اپل ایدی مواجه شدم نکته ی جالب اینجاست دوستم دستگاه رو به شخص دیگه ای نداده بوده و بعد از باز کردن پلمپ دستگاه رو اورده پیش من و نکته جالبتر اینجاس بعد ازچک کردن سریال در سایت اپل دقیقا تاریخ فعال شدن با تاریخ خرید یکی هست . به نظر شما این مشکل چطور پیش اومده و ایا راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره . در ضمن پسوند ایمیل hotmail هست .

دوست عزیز ببینید گوشی را چه کسی اکتیو کرده، ممکن هست مغازه دار برای اکتیو کردن Apple id وارد کرده
    در غیر این صورت دستگاه رقرش هست

نظر

مشکل عجیب فعال بودن آیکلود بعد از ریستور به 8.3 در گوشی آکبند

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
      دوست عزیز ببینید گوشی را چه کسی اکتیو کرده، ممکن هست مغازه دار برای اکتیو کردن Apple id وارد کرده
      در غیر این صورت دستگاه رقرش هست
      دوست عزیز خودم دستگاه رو اکتیو کردم .
      در ضمن همونطور كه گفتم زمان اكتيو با زمان خريد يكي هست مگه ميشه زمان اكتيو رو تغيير داد كه شما ميگيد دستگاه رفرش هست.

- - - - - - - - - -
      ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 30-05-2015, 07:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
        دوست عزیز خودم دستگاه رو اکتیو کردم .
        در ضمن همونطور كه گفتم زمان اكتيو با زمان خريد يكي هست مگه ميشه زمان اكتيو رو تغيير داد كه شما ميگيد دستگاه رفرش هست.

- - - - - - - - - -
        من اولین بار هست همچین چیزی می بینم، در هر صورت اگه شما قبل از اکتیو کردن وضعیت وارانتی دستگاه را در سرور اپل چک کرده بودید و وضعیت گوشی را اکتیو نشده اعلام میکرد اون وقت جای تعجب داشت.
        در مورد پلمپ کردن هم که حتما می دونید اون سلفون زدنش برای افراد سودجو ی بازار هیچ کاری نداره، برایشان نه مستلزم صرف وقت هست نه هزینه.
        بارها گوشی های به ظاهر پلمپ و آکبند اما رفرش دیدم، گوشی پلمپی دیدم که 6 ما از تاریخ اکتیو شدن آن گذشته بود
        اما در مورد تاریخ اکتیو شدن که شما اطمینان دارید با تاریخ خرید یکی هست جای تعجب داره، اول اینکه تاریخ اتمام وارانتی در سال آینده حداقل باید یک روز پیش تر تاریخ خرید در سال آینده جاری باشه
        به عنوان مثال اگر شما امروز مصادف با دوم (2) june 2015 گوشی را اکتیو کردید ( در سال جاری )، تاریخ اتمام خدمات اپل برابر خواهد بود با یکم (1) june 2016 ( در سال آینده ) یعنی برابر با 365 روز
        حالا اگر فرض بگیریم تاریخ یکم (1) june 2016 یکی از دو روز تعطیلات اخر هفته باشد اون وقت تاریخ اتمام خدمات برابر خواهد بود با جمعه هفته قیل، یعنی یک تا روز زودتر
        در ثانی احتمال اینگه در براورد تاریح میلادی روز خرید با اکتیو کردن دچار اشتباه شده باشید هم هست، همیشه احتمال خطای انسانی وجود دارد وگرنه به هیچ عنوان نمی شود در تاریخ اکتیو کردن دست برد و احتمال اینکه سرور اپل اشتباه کرده باشد بعید بنظر می رسد.
        لطفا برای استلام وضعیت وارانتی فقط از سرویس اپل استفاده کنید.
        درضمن از این دوست عزیز که با این صراحت بیان راه حل مشکل ایشان را پرداخت 710 هزار تومان (ناقابل ) علاوه بر پرداخت بهای گوشی آکبند می دانند تشکر ویژه ای دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
          من اولین بار هست همچین چیزی می بینم، در هر صورت اگه شما قبل از اکتیو کردن وضعیت وارانتی دستگاه را در سرور اپل چک کرده بودید و وضعیت گوشی را اکتیو نشده اعلام میکرد اون وقت جای تعجب داشت.
          در مورد پلمپ کردن هم که حتما می دونید اون سلفون زدنش برای افراد سودجو ی بازار هیچ کاری نداره، برایشان نه مستلزم صرف وقت هست نه هزینه.
          بارها گوشی های به ظاهر پلمپ و آکبند اما رفرش دیدم، گوشی پلمپی دیدم که 6 ما از تاریخ اکتیو شدن آن گذشته بود
          اما در مورد تاریخ اکتیو شدن که شما اطمینان دارید با تاریخ خرید یکی هست جای تعجب داره، اول اینکه تاریخ اتمام وارانتی در سال آینده حداقل باید یک روز پیش تر تاریخ خرید در سال آینده جاری باشه
          به عنوان مثال اگر شما امروز مصادف با دوم (2) june 2015 گوشی را اکتیو کردید ( در سال جاری )، تاریخ اتمام خدمات اپل برابر خواهد بود با یکم (1) june 2016 ( در سال آینده ) یعنی برابر با 365 روز
          حالا اگر فرض بگیریم تاریخ یکم (1) june 2016 یکی از دو روز تعطیلات اخر هفته باشد اون وقت تاریخ اتمام خدمات برابر خواهد بود با جمعه هفته قیل، یعنی یک تا روز زودتر
          در ثانی احتمال اینگه در براورد تاریح میلادی روز خرید با اکتیو کردن دچار اشتباه شده باشید هم هست، همیشه احتمال خطای انسانی وجود دارد وگرنه به هیچ عنوان نمی شود در تاریخ اکتیو کردن دست برد و احتمال اینکه سرور اپل اشتباه کرده باشد بعید بنظر می رسد.
          لطفا برای استلام وضعیت وارانتی فقط از سرویس اپل استفاده کنید.
          درضمن از این دوست عزیز که با این صراحت بیان راه حل مشکل ایشان را پرداخت 710 هزار تومان (ناقابل ) علاوه بر پرداخت بهای گوشی آکبند می دانند تشکر ویژه ای دارم.
          دوست عزيز در مورد استعلام فعال بودن دستگاه و چك كردن اون اطمينان كامل دارم اما در حال حاضر مشكل بغرنج از اينجا شروع ميشه دوست بنده زير بار اينكه اين مشكل توسط من ايجاد نشده نميره از اونطرف فروشنده گوشي هم زير بار نميره اون هم ميگه اين مشكل توسط شخصي كه برنامه نصب كرده ايجاد شده كه حرف مضحكيه چون اولا موقع نصب برنامه كسي نمياد اپل ايديش رو روي ايكلود فعال كنه اگر اينكار رو انجام بده خودش اپل ايدي و رمز اون رو ميدونه جداي اين موضوع در قسمت ايكلود قبل از اپديت كردن به ٨.٣ خبري از اپل ايدي ثبت شده نبود حالا از دوستاني كه به همچين مشكل مشابهي برخورد كردن دو سوال دارم اول اينكه ايا امكان ثبت كردن اپل ايدي رو دستگاه قبل از باز كردن پلمپ و اكتيو كردن وجود داره ؟ دوم اينكه من اگر بخوام مشكل رو از طريق مراجع قضايي حل كنم به نظرتون راه به جايي ميبرم چون در حال حاضر دوستم من رو مقصر ميدونه و ميگه مقصر من هستم .

نظر

برنامه رو با چي نصب كردي؟ حتما با فروشگاههاي چيني؟!
            خب اونا اپل ايدي خودشونو روش ست ميكنن!
            از طريق قضايي راه ب جايي نميبري چون قيمت گوشي كمتر از پنج تومنه و ميري شوراي حل احتلاف و اونجا سواد حقوقي و قضاوت بسيار پايينه و بيشتر حالت كدخدامنشي داره!

نظر

ممکنه همون روز خریداری شدن فعال شده باشه و بعد دوباره بسته بندی شده باشه
              من خیلی از شرکت ها رو مسشناسم که گوشی رو تست میکنن و بعد دوباره بسته بندی

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
                برنامه رو با چي نصب كردي؟ حتما با فروشگاههاي چيني؟!
                خب اونا اپل ايدي خودشونو روش ست ميكنن!
                از طريق قضايي راه ب جايي نميبري چون قيمت گوشي كمتر از پنج تومنه و ميري شوراي حل احتلاف و اونجا سواد حقوقي و قضاوت بسيار پايينه و بيشتر حالت كدخدامنشي داره!
                دوست عزیز به نظرت با سه هزارو خورده ای برنامه و بازی که حدود ۳۰۰ گیگ حجمش هست دیوانه هستم برم از فروشگاههای چینی برنامه بگیرم نصب کنم.

نظر

مگه براي نصب بازي و برنامه اپل ايدي نميخواست؟!با چه ايدي برنامه ها رو نصب كردين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط kasra03 نمایش پست ها
                    مگه براي نصب بازي و برنامه اپل ايدي نميخواست؟!با چه ايدي برنامه ها رو نصب كردين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    خوب با اپل ایدی خودم نصب کردم بعدشم قسمت اپ و ایتیونز ربطی به فعال بودن اپل ایدی رو ایکلود نداره چون قسمت ایکلود خالی بود.

نظر

یک سوال داشتم از دوستان صاحب تجربه پس دوستانی که از این موضوع اطلاعی ندارن لطفا تجربیات ذهنی خودشون رو اینجا ذکر نکنند . اگر دستگاه رو به همراه کارتن به دبی انتقال بدم این مشکل قابل حل شدن هست البته تا اونجایی که در همین انجمن خوندم در دبی اپ استور وجود نداره اما باز هم گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی باشه که بتونه کمکم کنه.

نظر

شما با قیمت ساپورت سایت اپل مطرح کن (به صورت چت) شاید کمکی کنن

نظر

نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
                          شما با قیمت ساپورت سایت اپل مطرح کن (به صورت چت) شاید کمکی کنن
                          این کار هم به فکر خودم رسید اما فعلا هزینه حذفش رو پرداخت کردم فعلا که جوابی نگرفتم چند روز صبر میکنم جواب نگرفتم باید هزینه رو پس بگیرم و خودم اقدام کنم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                            این کار هم به فکر خودم رسید اما فعلا هزینه حذفش رو پرداخت کردم فعلا که جوابی نگرفتم چند روز صبر میکنم جواب نگرفتم باید هزینه رو پس بگیرم و خودم اقدام کنم.

Sent from my iPad using Tapatalk
                            دوست عزیز اگر قفل دستگاهتون باز شد و یا نشد و پولتونو پس دادن لطفا اونجایی که رفتید و معرفی کنید چون من به چند جا اعتماد نداشتم و دنبال یک جای مطمئن هستم
                            مرسی

نظر

صبر کنید ..
                            X