اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب فعال بودن آیکلود بعد از ریستور به 8.3 در گوشی آکبند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
    شما با قیمت ساپورت سایت اپل مطرح کن (به صورت چت) شاید کمکی کنن
    ساپورت سایت اپل بصورت چت هیچوقت قفل آیکلود رو باز نمیکنه همچین چیزی امکان نداره
    مراجعه حضوری به اپل استور و ثابت کردن این نکته که صاحب گوشی شما هستید شاید بشه براتون باز کنند

نظر

این مشکل مسخره ایه که اگه ندونید علتش چیه اعصاب آدم رو میریزه بهم.
      مساله به موزیک هایی برمیگرده که روی گوشی ریختید.
      یکی از موزیک ها توسط اون اپل ایدی که تو ایکلاود میاد خریداری شده. وقتی شما این موزیک رو روی گوشی میریزید از شما پسورد اون اپل ایدی رو میخواد تا مشخص بشه که این موزیک متعلق به شماست. معمولا هم مربوط به موزیک های خارجی میشه. اگه حوصلش رو دارید برید توی آیتیونز. بعد قسمت music. بالا سمت راست گزینه آلبوم رو به songs تغییر بدید. لیست آهنگ ها میاد. روی نوار بالای آهنگ ها که گزینه های name و time و artist و یه سری چیز دیگه داره رایت کلیک کنید. تو پنجره باز شده روی گزینه purchase date کلیک کنید تا ستون جدید تاریخ خرید اضافه بشه. آهنگ هایی که تاریخ دارن رو حذف کنید. بعد موزیک ها رو دوباره سینک کنید.
      اگه روی فایل ها رایت کلیک کنید و گزینه get info رو بزنید اپل ایدی که باهاش مشکل دارید و تو ایکلود میاد رو بعنوان خریدار آهنگ نشون میده.
      امیدوارم مشکلتون حل بشه.

نظر

ممکن بکاپ به اشتباه رو این گوشی اومده.یعنی زمانی که برای اولین بار شما با ایتونز سینک میکنین خود ایتونز پیشنهاد میده که
        بکاپی داری؟ممکن حواست نباشه بکاپ زدین؟
        ممکن

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
          این مشکل مسخره ایه که اگه ندونید علتش چیه اعصاب آدم رو میریزه بهم.
          مساله به موزیک هایی برمیگرده که روی گوشی ریختید.
          یکی از موزیک ها توسط اون اپل ایدی که تو ایکلاود میاد خریداری شده. وقتی شما این موزیک رو روی گوشی میریزید از شما پسورد اون اپل ایدی رو میخواد تا مشخص بشه که این موزیک متعلق به شماست. معمولا هم مربوط به موزیک های خارجی میشه. اگه حوصلش رو دارید برید توی آیتیونز. بعد قسمت music. بالا سمت راست گزینه آلبوم رو به songs تغییر بدید. لیست آهنگ ها میاد. روی نوار بالای آهنگ ها که گزینه های name و time و artist و یه سری چیز دیگه داره رایت کلیک کنید. تو پنجره باز شده روی گزینه purchase date کلیک کنید تا ستون جدید تاریخ خرید اضافه بشه. آهنگ هایی که تاریخ دارن رو حذف کنید. بعد موزیک ها رو دوباره سینک کنید.
          اگه روی فایل ها رایت کلیک کنید و گزینه get info رو بزنید اپل ایدی که باهاش مشکل دارید و تو ایکلود میاد رو بعنوان خریدار آهنگ نشون میده.
          امیدوارم مشکلتون حل بشه.
          نه دوست عزیز هیچ اهنگی رو به ایفون انتقال ندادم .

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            ممکن بکاپ به اشتباه رو این گوشی اومده.یعنی زمانی که برای اولین بار شما با ایتونز سینک میکنین خود ایتونز پیشنهاد میده که
            بکاپی داری؟ممکن حواست نباشه بکاپ زدین؟
            ممکن
            کلا من عادت ندارم هیچ بک اپی رو برگردونم بنابراین این موضوع هم نمیتونه باشه.چیزی که ذهن من رو درگیر کرده اینه وقتی ایمیل و رمزی رو ایکلود وارد نشده چطور اپل ایدی لینک شده رو ایفون ، و فقط فقط اپل ایدی خودم در ابتدا رو ایکلود وارد کردم ایکاش زمان ریستور ایفون رو میبردم رو حالت DFU اینطوری رو اپل ایدی خودم لینک بود و. تغییری نمیکرد

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
              کلا من عادت ندارم هیچ بک اپی رو برگردونم بنابراین این موضوع هم نمیتونه باشه.چیزی که ذهن من رو درگیر کرده اینه وقتی ایمیل و رمزی رو ایکلود وارد نشده چطور اپل ایدی لینک شده رو ایفون ، و فقط فقط اپل ایدی خودم در ابتدا رو ایکلود وارد کردم ایکاش زمان ریستور ایفون رو میبردم رو حالت dfu اینطوری رو اپل ایدی خودم لینک بود و. تغییری نمیکرد

sent from my ipad using tapatalk
              تو حالت dfu باز همون اپل ایدی که سینک شده نشون میده
              قبلانا منم یه گوشی ایفون ۴اس ریستور کردم که تو ایکلودش چیزی نبود اما بعد از ریستور از من اپل ایدی خواست
              اون گوشیو از چین برای یارو اورده بودن و رف رش بود

نظر

همونطور که دوستمون گفتن این مشکل میتونه از آهنگ ها باشه ولی از اونجایی که موزیک سینک نکردید مشکل میتونه از برنامه ها و بازی ها باشه و از اونجایی که فکر نمیکنم اون حجم برنامه رو خودتون دانلود کرده باشید این مشکل پیش اومده . برای تستش رو یک آیفون دیکه همین کار رو انجام بدید (ریستور بدون برگردوندن بک آپ و منتقل کردن تمامی اون اپ ها ) اگه باز به اون وضعیت بر خوردید مشکل از اون برنامه ایی هست که با اون اکانت hotmail دانلود شده
                Rest in peace Steve
                Do What You Love
                Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                  تو حالت dfu باز همون اپل ایدی که سینک شده نشون میده
                  قبلانا منم یه گوشی ایفون ۴اس ریستور کردم که تو ایکلودش چیزی نبود اما بعد از ریستور از من اپل ایدی خواست
                  اون گوشیو از چین برای یارو اورده بودن و رف رش بود
                  دادا درسته متوجه منظورت شدم اما وقتی اپل ایدی خودم رو وارد کردم ایمیل مربوط به وارد کردن اون به ایفون از طریق سایت اپل به اینباکس ایمیلم اومد وقتی هم فایند مای ایفون خارج شدم باز ایمیلش اومد این چه معنی میتونه داشته باشه معنیش اینه اپل ایدی وجود نداره رو دستگاه اگر تو حالت دی اف یو اپدیت کرده بودم با ایمیل خودم گوشی بالا میومد غیر از اینه

نظر

نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
                    همونطور که دوستمون گفتن این مشکل میتونه از آهنگ ها باشه ولی از اونجایی که موزیک سینک نکردید مشکل میتونه از برنامه ها و بازی ها باشه و از اونجایی که فکر نمیکنم اون حجم برنامه رو خودتون دانلود کرده باشید این مشکل پیش اومده . برای تستش رو یک آیفون دیکه همین کار رو انجام بدید (ریستور بدون برگردوندن بک آپ و منتقل کردن تمامی اون اپ ها ) اگه باز به اون وضعیت بر خوردید مشکل از اون برنامه ایی هست که با اون اکانت hotmail دانلود شده
                    دوست گلم برای هزارمین بار میگم من تمام برنامه هایی که نصب کردم با اپل ایدی خودم بوده و از هیچ برنامه کرک شده ایی یا برنامه با اپل ایدی دیگه ایی استفاده نکردم لطفا دقت کنید و این مورد رو از ذهنتون خارج کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                      دوست گلم برای هزارمین بار میگم من تمام برنامه هایی که نصب کردم با اپل ایدی خودم بوده و از هیچ برنامه کرک شده ایی یا برنامه با اپل ایدی دیگه ایی استفاده نکردم لطفا دقت کنید و این مورد رو از ذهنتون خارج کنید .

شما جایی ذکر نکردید که به قولی ۳۰۰ گیگابایت برنامه رو تک تک خودتون دانلود کردید .یکم دور از ذهنه . بهرحال پیشنهاد من اینه دستگاه رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و تست بفرمایید دوباره . اگر پسورد یک اپل آیدی دیگه رو نخواد در زمان ریستور
                      Rest in peace Steve
                      Do What You Love
                      Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
                        شما جایی ذکر نکردید که به قولی ۳۰۰ گیگابایت برنامه رو تک تک خودتون دانلود کردید .یکم دور از ذهنه . بهرحال پیشنهاد من اینه دستگاه رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و تست بفرمایید دوباره . اگر پسورد یک اپل آیدی دیگه رو نخواد در زمان ریستور
                        دوست عزیز اتفاقا تک تک برنامه ها روبا اپل ایدی خودم دانلود کردم اسکرین هم میذارم که شبهه ایی پیش نیاد. اتفاقا دوباره هم ریستور کردم هیچ تفاوتی نداره . البته تمام این برنامه ها رو در عرض سه سال با ایفون و ایپد دانلود کردم.

نظر

دوست عزیز اگه امکانش هست ما رو در جریان بزاری که کدوم راه حل برات جواب داد.

نظر

نوشته اصلی توسط bestl3oy نمایش پست ها
                            دوست عزیز اگه امکانش هست ما رو در جریان بزاری که کدوم راه حل برات جواب داد.
                            دوست عزیز من از طریق یکی از همکارام که کارش نرم افزاره و قبلا گفته بودم با پرداخت هزینه حذف ایکلود مشکلم حل شد تجربه وحشتناکی هست وقتی پول یه ایفون ۱۲۸ گیگ بدی اما ایفون ۶۴ گیگ گیرت بیاد، خلاصه روز سوم تیر هزینه رو پرداخت کردم ایشون هم همونموقع ثبت کرد و روز بیست و دو تیر تماس گرفت و خوشبختانه مشکل مرتفع شد اما به قیمت ضرر مالی. پیشنهاد میکنم حتما حتما قبل از خرید ایفون از اکتیو نبودن دستگاه اطمینان حاصل کنید مخصوصا نداشتن قفل ایکلود این مشکل به هر صورتی پیش اومده باشه من مقصر نبودم بنابراین به نزدیکترین دوستتون هم اعتماد کامل نکنید و حتما این موارد رو چک کنید.الان هم از طریق ایفون مذکور دارم این پست رو ارسال میکنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 20-07-2015, 06:36 PM

نظر

سلام من میگم بک اپ وارد شده که احتمالش زیاد هست خیلی

الان حرف اول اپل ایدی چیه ؟

شما سریالشو بفرست من واستون یه چک بکنم

اما امشب من یه گوشی 6 64 خریده بودماکبند زدم اکتیو نشده بود بعد که نرم افزار زدم دیدم توی اپ استور اپل ایدی یه فرهاد نامی ثبت بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - -

سلام من میگم بک اپ وارد شده که احتمالش زیاد هست خیلی

الان حرف اول اپل ایدی چیه ؟

شما سریالشو بفرست من واستون یه چک بکنم

اما امشب من یه گوشی 6 64 خریده بودماکبند زدم اکتیو نشده بود بعد که نرم افزار زدم دیدم توی اپ استور اپل ایدی یه فرهاد نامی ثبت بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X