اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غیر فعال شدن دستگاه !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیر فعال شدن دستگاه !

سلام
    من دیروز مکبوکم رو از طریق find my iphone از داخل گوشیم لاک کردم چون دستگاه دست خودم نبود ...
    وقتی خودم روشن میکنم با مشکل زیر مواجه میشم و بعد از زمان مذکور هم جایی برای ورود رمز نیست و با ری استارت، دستگاه دوباره به همین حالتش برمیگرده!
    حالت ریکاوری هم به همین شکل میاد و حالت single user mod هم همینطور!
    حالت Internet Recovery هم ارور داد ...
    اگر ممکنه راهنمایی کنید بدون نصب دوباره ی سیستم عامل مشکل رو حل کنم چون حتما راهی باید باشه...
    در ضمن ویندوز بوت کمپ هم نصب شده ...

ویرایش توسط Darkbook : https://i-phone.ir/forums/member/184344-darkbook در ساعت 30-05-2015, 11:46 AM

نوشته اصلی توسط Darkbook نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز مکبوکم رو از طریق find my iphone از داخل گوشیم لاک کردم چون دستگاه دست خودم نبود ...
    وقتی خودم روشن میکنم با مشکل زیر مواجه میشم و بعد از زمان مذکور هم جایی برای ورود رمز نیست و با ری استارت، دستگاه دوباره به همین حالتش برمیگرده!
    حالت ریکاوری هم به همین شکل میاد و حالت single user mod هم همینطور!
    حالت Internet Recovery هم ارور داد ...
    اگر ممکنه راهنمایی کنید بدون نصب دوباره ی سیستم عامل مشکل رو حل کنم چون حتما راهی باید باشه...
    در ضمن ویندوز بوت کمپ هم نصب شده ...
    [

این میگه که 57 دقیقه بعد امتحان کنید احتمالا پسور اشتباه زیاد وارد شده یه ساعت خاموشش کنید بعد دوباره امتحان کنید ببینید ارور میده یا نه
    ویرایش توسط hesamo : https://i-phone.ir/forums/member/9093-hesamo در ساعت 30-05-2015, 11:54 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
      این میگه که 57 دقیقه بعد امتحان کنید احتمالا پسور اشتباه زیاد وارد شده یه ساعت خاموشش کنید بعد دوباره امتحان کنید ببینید ارور میده یا نه
      بعد از مدت زمان تعیین شده هم بدون اینکه چیزی وارد کنم میگه Wrong password, Try again و جایی برای وارد کردن دوباره ی رمز نمیاره...
      - - - - - - - - - -

نظر

ببینید این روش جواب میده
        1-مک رو خاموش کنید
        2-مک رو روشن کنید و دکمه های Command-Alt-R بگیرید
        3-دستگاه بوت میشه به حالت efi pin lock
        4-پین icloud یا پسوررد اپل آیدی رو بزنید
        5-ده تا 15 دقیقه باید مراحل ریکاوری اینترنتی انجام بشه و به صورت نرمال بوت بشه لپ تاپ

نظر

صبر کنید ..
        X