اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آخرین آپدیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آخرین آپدیت

دوستان میخواستم ببینم آخرین فریموری که برای iPad2 Wifi اومده چنده ؟راستی چطور میشه مدل آیگد رو تشخیص داد؟؟

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
    دوستان میخواستم ببینم آخرین فریموری که برای iPad2 Wifi اومده چنده ؟راستی چطور میشه مدل آیگد رو تشخیص داد؟؟
    سلام کاربر فعال عزیز.
    دیگه از شما انتظار میره که واسه موضوعات ابتدایی اینچنینی تاپیک جدید ایجاد نکنید
    جواب سوالتون رو با یه جستجو توی انجمن پیدا میکردید.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

مدیر جان اگه مدل آیپد رو میدونستم که خودمم میدونم کجا باید دنبال فریمورش بگردم .اگه میشه لطف کنین بفرمایید که مدلشو از کجا میتونم مطمئن شم ؟آخه آیپد مال یکی ازدوستاست و سیمکارت هم نمیخوره .خودشم هیچ اطلاعی نداره.بعدشم قرار نیست کسی که به آیفون وارده به هکینتاش هم مسلط باشه

نظر

مدیر جان اگه مدل آیپد رو میدونستم که خودمم میدونم کجا باید دنبال فریمورش بگردم .اگه میشه لطف کنین بفرمایید که مدلشو از کجا میتونم مطمئن شم ؟آخه آیپد مال یکی ازدوستاست و سیمکارت هم نمیخوره .خودشم هیچ اطلاعی نداره.بعدشم قرار نیست کسی که به آیفون وارده به هکینتاش هم مسلط باشه
        از توی settings>general>about>serial number سریال دیوایستونو بردارید اینجا وارد کنید
        https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

نظر

شما سوال اولتون فرمودید که اخرین ورژن ریلیز شده چنده؟
          منم در جواب گفتم توی اون تاپیکی که خدمتتون عرض کردم نوشته که چنده
          و اینکه الان این مسئله به هکینتاش چه ارتباطی داره؟
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
          X