اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شناخته نشدن SSD در disk utility

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
    به انکه یا باز نشده باشه یا اگر شده دقیقا درست و کامل بسته شده باشه

شما اگر تونستی بیای اینجا تست کامل انجام میدیم ٬ ( مشکلی برای گارانتی ایجاد نمیکنه ) اون موقع دقیقا به شما میگم کدوم کار به صرفه تر و درست تر هست
    امیدوارم درست شه حالا , ممنون از کمک . اگر باز به مشکل خوردم دستگاه رو میفرستم دفتر سایت
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

دوست عزیزم ممکنه مدل دستگاه هتون رو بگید چی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط izaman نمایش پست ها
        دوست عزیزم ممکنه مدل دستگاه هتون رو بگید چی هست؟
        عرض کردم عزیز , mgxc2
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

هارد با حجم ۲۵۶ اکبند موجوده ولی ۵۱۲ متاسفانه پیدا نمیشه
          تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

سلام
            مک بوک ایر 2012 من هم از یه فاصله کم به زمین افتاد و دقیقا مشکلی مشابه مشکل شما پیدا کرده، موقع بالا اومدن عکس فولدر با علامت سوال میاد و وقتی هم وارد محیط ریکاوری شدم دیدم خبری از هارد نیست، نه تو Disk utility و نه تو Hardware information قسمت ATA...خواستم ببینم احتمال اینکه هارد از جاش درومده باشه هست یا سوخته حتما؟
            و اینکه این هارد 256 آکبند که میگید چه قیمت هست؟ با تشکر از شما.

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
              سلام
              مک بوک ایر 2012 من هم از یه فاصله کم به زمین افتاد و دقیقا مشکلی مشابه مشکل شما پیدا کرده، موقع بالا اومدن عکس فولدر با علامت سوال میاد و وقتی هم وارد محیط ریکاوری شدم دیدم خبری از هارد نیست، نه تو Disk utility و نه تو Hardware information قسمت ATA...خواستم ببینم احتمال اینکه هارد از جاش درومده باشه هست یا سوخته حتما؟
              و اینکه این هارد 256 آکبند که میگید چه قیمت هست؟ با تشکر از شما.
              هارد که تقریبا غیر ممکنه که از جاش در بیاد چون با پیچ فیکس شده !!
              شما هم همانند این دوستمون باید تشریف بیارید دفتر با یه هارد دیگه دستگاه تست بشه که معلوم بشه خرابی از هارد هست یا نه !!!
              تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

صبر کنید ..
              X