اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پرش انتن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پرش انتن

سلام من ایفون ۵اس ۳۲گیگ دارم گوشیمو دست ۲ خریدم تا یه مدتی پیش وقتی که جی پی اس گوشیم رو روشن میکردم انتنم میپرید و باید جی پی اس رو خاموش میکردم و یه مدت صبر میکردم و یا جی پی اس رو خاموش میکردم و گوشیمو خاموش،روشن میکردم تا درست بشه تا حارا چند بار هم با گوشیم اپدیت کردی بودم سیستم عاملم رو ولی درست نشد...
    دیروز گوشیمو به۸.۳اپدیت کردم و الان هر ۳۰دقیفه یه بار که گوشیم رو حالت ۳جی باشه و از اینترنت کار کنم انتنش میپره و باید گوشیمو خاموش روشن کنم تا درست بشه...
    تو گرگان پیش چند تا تعمیر کار بردم ولی یاد نداشتن
    لطفا کمکم کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط sdnso نمایش پست ها
    سلام من ایفون ۵اس ۳۲گیگ دارم گوشیمو دست ۲ خریدم تا یه مدتی پیش وقتی که جی پی اس گوشیم رو روشن میکردم انتنم میپرید و باید جی پی اس رو خاموش میکردم و یه مدت صبر میکردم و یا جی پی اس رو خاموش میکردم و گوشیمو خاموش،روشن میکردم تا درست بشه تا حارا چند بار هم با گوشیم اپدیت کردی بودم سیستم عاملم رو ولی درست نشد...
    دیروز گوشیمو به۸.۳اپدیت کردم و الان هر ۳۰دقیفه یه بار که گوشیم رو حالت ۳جی باشه و از اینترنت کار کنم انتنش میپره و باید گوشیمو خاموش روشن کنم تا درست بشه...
    تو گرگان پیش چند تا تعمیر کار بردم ولی یاد نداشتن
    لطفا کمکم کنید

sent from my iphone using tapatalk
    سلام دوست عزیز، دستگاه شما به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری دارد که خوشبینانه ترین حالت کابل مربوط به 3g میباشد که احتمالا یا فاقد آن است یا مشکل دارد، در غیر این صورت از روی برد دستگاه است. شما میتوانید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه نمائید یا اگر شهرستان هستید برای ما ارسال نمائید.
    ویرایش توسط Expert : https://i-phone.ir/forums/member/141309-expert در ساعت 20-05-2015, 11:05 AM
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

حدودا چقدر قیمتشه.؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

هزینه این نوع مشکلات بسیار متغیر شما باید تشریف بیارید دفتر سایت بررسی بشود و بعد خدمتتون اعلام هزینه می شود.
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
        X