اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نیاز به کامپایلر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نیاز به کامپایلر

سلام
    من به چندتا کامپایلر یا همون IDE نیاز دارم برای زبان های زیر :

Java (برای این اکلیپس هست ولی میگن نسخه ی OS X خوب نیست )
    C#
    C++

HTML
    ASP.NET
    PHP

ممنون میشم جواب بدید. Visual Studio Code مثل ویژوال استودیوی معمولی هست؟ یعنی میتونی بدی مثلا تکست باکس رو بکشی روی فرم تا اضافه بشه؟یا فقط کده؟
    ویرایش توسط dksolOne1 : https://i-phone.ir/forums/member/172114-dksolone1 در ساعت 21-05-2015, 08:02 PM

نوشته اصلی توسط dksolOne1 نمایش پست ها
    سلام

C#
    C++

HTML
    ASP.NET
    PHP

ممنون میشم جواب بدید. Visual Studio Code مثل ویژوال استودیوی معمولی هست؟ یعنی میتونی بدی مثلا تکست باکس رو بکشی روی فرمت تا اضافه بشه؟یا فقط کده؟
    برای سه تای اولی پیشنهادم MonoDevelop هست + Eclipse

برای HTML و ASP و PHP هم نیازی به IDE خاصی فکر نکنم داشته باشید ، به هر حال:

HTML : Taco HTML Edit - Brackets

PHP : NetBeans - Komodo

NET : MonoDevelop.

توجه داشته باشید برای HTML ، PHP میتونید از Dreamweaver هم استفاده کنید

نظر

ممنون

اگه میشه سوالمو درباره ی Visual Studio Code جواب بدید

نظر

سه تای اول Eclipse
        سه تای دوم coda2

نظر

ممنون

اگه میشه سوالمو درباره ی Visual Studio Code جواب بدید
          Visual Studio فقط برای ویندوز هست و باید از ویندوز حتما استفاده بشه که برای کار با ویندوز یا اونو باید بصورت مجازی نصب کنید( Parallel Desktop , VMWare) یا با استفاده از Bootcamp اون را روی مک نصب کنید.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام

C#
            C++

HTML
            ASP.NET
            PHP

ممنون میشم جواب بدید. Visual Studio Code مثل ویژوال استودیوی معمولی هست؟ یعنی میتونی بدی مثلا تکست باکس رو بکشی روی فرم تا اضافه بشه؟یا فقط کده؟
            برای Java: برنامه‌ی IntelliJ Idea خوبه. Eclipse هم خوبه. مشکلی نداشتم باهاش توی مک. به بعضی شنیده‌ها نباید توجه کرد!
            دانلود JetBrains IntelliJ IDEA v14.1.141.177.4 MacOSX - نرم افزارتولید

برای ++C/C: برای این زبان‌ها و کلن Develop برای مک و iOS به Xcode نیاز دارید که توی AppStore موجوده. برنامه بهتر از Xcode برای ++C/C سراغ ندارم.

برای HTML/CSS/ASP.NET و کلاً Web Development من خودم از Coda استفاده میکنم، (توجه داشته باشید برای اجرا کردن اسکریپت‌ها مثل PHP باید از برنامه‌هایی مثل Xampp و... استفاده کنید.)
            دانلود Coda v2.5.7 MacOSX - نرم افزار طراحی وب سایت برای مک

برای توسعه‌ی زبان‌های تحت NET. هم باید از فریمورک MonoDevelop استفاده کنید. ولی بهترین کار استفاده از Visual Studio خود مایکروسافت هست که برای این کار باید ویندوز نصب کنید (حالا یا مجازی یا BootCamp)
            MonoDevelop | MonoDevelop

در ضمن باید خدمتتون عرض کنم که Visual Studio Code که برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شده، فقط یک Editor هست که برای اکثر زبان‌ها Syntax Highlight و AutoCompleteion انجام میده، ولی IDE نیست. یعنی قابلیت اجرای Code رو نداره.
            در حقیقت Visual Studio Code شبیه برنامه‌هایی مثل Atom یا SublimeText هست.

برنامه‌ی خوبی هم وجود داره که توی مک خودم ازش یک سری مواقع استفاده میکنم، سبک و سریعه. اکثر زبان‌ها رو بصورت ساده ولی کارآمد پشتیبانی میکنه.
            دانلود Coderunner v2.0.1 MacOSX - نرم افزار حرفه ای ویرایش و اجرای هرگ

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
              Visual Studio فقط برای ویندوز هست و باید از ویندوز حتما استفاده بشه که برای کار با ویندوز یا اونو باید بصورت مجازی نصب کنید( Parallel Desktop , VMWare) یا با استفاده از Bootcamp اون را روی مک نصب کنید.
              نه من منظورم Visual Studio هست که در کنفرانس بیلد مایکروسافت برای مک و ویندوز و لینوکس عرضه شد.

- - - - - - - - - -

نه من منظورم Visual Studio هست که در کنفرانس بیلد مایکروسافت برای مک و ویندوز و لینوکس عرضه شد.

نظر

سلام. نه من منظورم Visual Studio Code هست که در کنفرانس بیلد برای مک و لینوکس و ویندوز عرضه شد. با Visual Studio فرق میکنه

نظر

صبر کنید ..
                X