اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک فوری

سلام من یه 6پلاس خریدم مشکلم اینه که وقتی با گوشی کار نمیکنم گوشی ریست میشه صفحه سفید میشه ارم سیب میاد اپدیت هم کردم بیرون باز نشد لطفا راهنمایی کنید خیلی ناراحتم

یک بار ریستور کنید اگه مشکل برطرف نشد بهتره برای تعویض به اپل استور بفرستید
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

منظورت از اپل استور کجاست دقیقا باید چی کار کنم بعضی وقتا صفحه ابی میشه یه دفعه ریست میشه

نظر

شرکت اپل در بیشتر نقاط دنیا فروشگاه ها و نمایندگی های مجازی رو برای ارائه ی خدمات فروش و گارانتی و .... برپا کرده که به این فروشگاه ها میگن اپل استور
        توی ایران متاسفانه وجود نداره ولی میتونید به اپل استور کشور های همسایه مراجعه یا بدین براتون ارسال کنند تا ایراد حل یا گوشی تعویض بشه
        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

یعنی پس هیچی منم کسی رو ندارم اون ور واقعا از اپل توقع نداشتم واسه من گارانتی وقایعه گستر هستش زنگ زدم گفتن بیارید باید تست بشه نمیدونم این همه پول بده اخرش. اینجوری بشه

نظر

نوشته اصلی توسط arasholiver007 نمایش پست ها
            یعنی پس هیچی منم کسی رو ندارم اون ور واقعا از اپل توقع نداشتم واسه من گارانتی وقایعه گستر هستش زنگ زدم گفتن بیارید باید تست بشه نمیدونم این همه پول بده اخرش. اینجوری بشه

مشکل گوشی شما قطعا سخت افزاریه و باید مشمول گارانتی باشه
            شما اگر گارانتی وقایع داره حتما مراجعه کن و پیگیر باش ٬‌لطفا در این تاپیک هم http://www.i-phone.ir/forums/thread101125.html تجربت با بقیه درمیون بزار .

نظر

چند روز پیش بردم گارانتی وقایع گستر گفتن چون 1 ماه از حریدتون گزشته تعویض نمیشه از شانس من اون عیب هایی که تو خونه پیش مومد یعنی صفحه ابی میشد یا یه دفعه ریست میشد تو نمایندگی پیش نیومد
              اما گفتن باید 4 روز زیر تست بمونه خیلی نگرانم

نظر

نگران نباشید.اولا گارانتی رو خیلی باید پیگیری کنبد در ثانی اگرهم کاری براتون نکردند فکر میکنم از طریق دفتر انجمن میتونید بفرستید خارج از ایران تا براتون تعویض کنند.

نظر

ممنون بابت راهنمایی خدا رو شکر گوشی مشکل سخت افزاری نداشت تکنسین وقایع گستر گفت بار اول خوب گوشی رو ست نکردی الان هم مشکل حل شده ممنون بابت راهنمایی فقط میخواستم بدونم nfc رو چطور میتونم راه اندازی کنم

نظر

صبر کنید ..
                  X