اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Activate Icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Activate Icloud

با سلام

بنده مشکل Active دارم و عکس مشکلم در اینجا قرار میدم.ممنون میشم راهنمایی کنید که این گوشی آیا میشه باز کرد یا دیگه به درد نمیخوره.از نظر هزینه مشکلی نیست اما میخوام بدونم راه حل داره یا خیر.

پیشاپیش متشکرم
    فایل های پیوست شده

دستگاه شما lost اعلام شده و فعلا راهی وجود ندارد

نظر

یعنی امکانش هست در آینده باز بشه ؟ و قبلا یعنی شده که این نوع قفل باز بشه ؟؟

ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
        یعنی امکانش هست در آینده باز بشه ؟ و قبلا یعنی شده که این نوع قفل باز بشه ؟؟

ممنونم
        سلام
        شاید در آینده هکرها راهی برای این مورد پیدا کنند البته بعید میدونم تا به حال که کاری انجام ندادند

نظر

دوستان من برای forget password اقدام کردم و بعد از وارد کردن apple id و تاریخ تولد 2 تا سوال اومد که من اصلا پاسخش یادم نیست و به کل از طریق ایمیل هم نمیتونم اقدام کنم چون پسورد اونم یادم نیست راهی هست بشه پاسخ این سوالات پیدا کرد ؟هزینش مهم نیست

با تشکر

نظر

خیر گرامی. باید جواب سوالات را پیدا کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان عزیز سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه قابل توجه دوستانی که مشکا آیکلاد و اکتیو شدن گوشیشون رو دارن
              من میتونم این مشکل رو براشون حل کنم کافیه یک ایمیل به من بزنن به آدرس..............

پست بدلیل قرار دادن ایمیل شخصی ویرایش شد.
              درصورت تکرار از فعالیت شما در انجمن جلوگیری خواهد شد.
              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 27-04-2016, 12:59 AM

نظر

صبر کنید ..
              X