اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک کلش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هک کلش

سلام.دوستان کسی استفاده کرده؟ واقعایت داره یا خیر؟
    جلیبرک نشده هم جواب میده؟
    cafe-dl.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d9%84%d8%b4-%d8%a7%d9%81-%da%a9%d9%84%d9%86%d8%b2/

سر کاری است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بدون اطلاعات نه رد کنید و نه تایید.
      این ربات وجود داره و دوست من از این نرم افزار استفاده میکنه که اسمش هست lazzypressing و یه کلن هم هست که همه داخل اونجا از این برنامه دارن استفاده میکنن به اسم scriptshark .
      ولی خب متاسفانه خیلی ها دنبال کلاه برداری هستند و لینک بالا هم از یه واقعیت جهت کلاهبرداری استفاده کرده.
      واقعیت اینه که این برنامه برای شما نیرو میسازه طبق برنامه ای که به هر باراکر میدین و بعد پر شدن نیروها خودش براتون اتک میزنه. اتک هم غیر هوشمنده. یعنی اینکه زمین چهار ضلع داره و براش تعریف میکنید که از چند ظلع نیروهارو خالی کنه و اونم فقط خالی میکنه بدون برنامه خاصی و شد شد و نشد هم نشد.از اسپل هم استفاده نمیکنه. هیرو داشته باشین میزنه و همون اول قدرتیش رو میزنه. نیروی کلن کسل داشته باشین خالی میکنه همون اول. مثل ایکس مود بهش برنامه میدین که به چه زمینی با چه منابعی حمله کنه و اینکه هر درخواست نیرویی باشه داخل کلن پر میکنه خودش که معمولا همه ارچر رو معرفی میکنن به برنامه( واسه همین هر بیست دقیقه خود برنامه رک میده و خودش هم به همه رکها نیرو میده و این باعث بالا رفتن لول میشه)
      خودتون باید برنامه کارگرهاتون رو داشته باشید و وارد بازی بشید و بزاریدشون سر کار
      برنامه روی سیستم و شبیه ساز اندروید کار میکنه و نه گوشی
      برنامه نیاز به یه سیستم همیشه روشن و همیشه آنلاین داره

حالا دروغهای خنده دار لینک بالا
      برنامه مثل اکثر برنامه ها یک روز مجانی داره که وارد سایتش بشین میتونید بگیرید و بعد از یکروز پولی میشه پس لینک بالا داره لینک مجانی رو 5000 تومان بهتونم یفروشه
      جم میده؟ خیلی دیگه مسخره بود(متاسفم واسه کسی که آگهی فروش رو زده)
      موضوع مهم اینکه برنامه هزینش ماهیانه ده دلاره و باید اون رو از طریق پی پال خریداری کنید.

تقریبا توضیح کاملی دادم

نظر

کلش به خاطد انلاین بودن سرور هک نداره تلاش نکنین اکانت بن میشه

نظر

آفرین به تو و توضیح کاملت
          ویرایش توسط mina019 : https://i-phone.ir/forums/member/187977-mina019 در ساعت 13-09-2015, 09:30 AM

نظر

سلام
            پیرو صحبتهای دوست عزیز جناب metal7933007
            باید گم که مطالب کاملی گفتند و این ربات ارتباطی به هک و اینطور حرفها نداره ( با ایکس مود ) اشتباه نکنید.
            فقط در مورد کارگرها و فعالیت اونها یه توضیح کوچیک بدم :
            داخل برنامه یک قسمت به نام Building Queue وجود داره و قبل از استارت ربات کارهای مربوط به آپ کردن رو اونجا براش تعریف میکنید و بعد ربات رو استارت میکنید.
            من هم از نسخه پرمیوم این ربات برای اکانت دوم خودم دارم استفاده میکنم و رازی هستم
            البته دیوار آپ کردنش که خیلی خوب کار میکنه.
            موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
            X