اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با iCloud password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با iCloud password

فرزندم نميداند كه چه كسي ipad او را برداشته وicloud را فعال كرده و apple id خودش را به دستگاه داده و ما pasword آن را نميدانيم و مرتب دستگاه پيغام ميدهد كه pasword را وارد كنيم ولي متاسفانه ما آن را نميدانيم براي رفع اين مشكل چه كسي ميتواند من را راهنمايي كند دستگاهمان بلااستفاده شده است

با سلام و احترام؛ هیچ راهی ندارید. باید با همان اپل آیدی و پسورد اقدام کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فقط پیغام بلاک میده مثلا پیغام دیگه ای از طرف بلاک کنند نمیده مثلا با فلان شماره تماس بگیرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mehrabi01 نمایش پست ها
        فرزندم نميداند كه چه كسي ipad او را برداشته وicloud را فعال كرده و apple id خودش را به دستگاه داده و ما pasword آن را نميدانيم و مرتب دستگاه پيغام ميدهد كه pasword را وارد كنيم ولي متاسفانه ما آن را نميدانيم براي رفع اين مشكل چه كسي ميتواند من را راهنمايي كند دستگاهمان بلااستفاده شده است
        تنها راه شما پرسیدن رمز از آن شخص میباشد
        ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 11-05-2015, 10:45 AM

نظر

۱ - لطفا از عنوان مناسب جهت ایجاد تاپیک استفاده نمایید .

۲ - ایمیل مربوط به اپل آی دی رو نمایش میده یا از منو قابل تشخیص هست یا جاش خالیه ؟

نظر

ايميل را نشان ميده ولي ما password آن را نداريم واصلا او را نمي شناسيم وحتي به آن ايميل پيغام داد ه ام كه تماس بگيرد ولي جواب نداده است خلاصه درگير شده ايم و نميدانيم چه طور اون apple id را از icloud دستگاه خارج كنيم

- - - - - - - - - -

ايميل را نشان ميده ولي ما password آن را نداريم واصلا او را نمي شناسيم وحتي به آن ايميل پيغام داد ه ام كه تماس بگيرد ولي جواب نداده است خلاصه درگير شده ايم و نميدانيم چه طور اون apple id را از icloud دستگاه خارج كنيم

نظر

بعضي ميگويند بايد حدود ٦٠٠هزارتومان بدهيد تا از طريق سايت اصلي apple و ارسال سريال دستگاه درخواست unblock از مركز apple را انجام دهيم كه آن هم ٢٠ روز طول ميكشد آيا درست است و تن به انجام اين كار بدهم

نظر

دوست عزیز ، من با همین مشکل درگیرم ، با اپل مکاتبه کردم ، اگه جواب مثبت داد ، حتما بهتون میگم ، ولی اون ششصد تومان و حذف ایدی جواب میده ، فقط جای مطمئن این کارو انجام بده

نظر

با سلام و خسته نباشید من هم مشکل آیکلود دارم( گوشی رو ریستور کردم پاسپورت و آدی رو نمیدونم) و برای اینکه از این مشکل رها شم میخوام imei گوشی رو عوض کنم چنتا برنامه دیدم داخل یوتوب که نشون میدن که عملی هست اما متاسفانه هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم و دانلود کنم اگر وبسایتی هم داشته باشه انقد میفرستت دمباله نخود سیاه که اینو جواب بده . اینو دانلود کن همشم ویروسی. کلا پشیمون میشی از دانلود. لطفا اگر برنامه ای میشناسین یا روشی برای تغییر imei سراغ دارین منو راهنمایی کنین .ممنون
                  ویرایش توسط shahoo62 : https://i-phone.ir/forums/member/48800-shahoo62 در ساعت 04-09-2015, 02:55 PM

نظر

صبر کنید ..
                  X